تعمیر کابینت ام دی اف

مشاهده ویدئو آموزشی تعمیر کابینت ام دی اف

آشپزخانه

 • تعمیر کابینت ام دی اف

  تعمیر-کابینت-ام-دی-اف

  تعمیر کابینت ام دی اف و خسارت ناشی از آب

  ام دی اف، همچنین به عنوان تخته فیبری چگالی متوسط شناخته می‌شود، یک چوب مهندسی است که ترکیبی از موم و یک رزین است. با استفاده از حرارت بالا و فشار، تخته ام دی اف تولید می‌شود. این تخته اغلب فشرده‌تر از تخته سه لا است. شکل دیگری از آب که به ام دی اف آسیب می‌رساند بخار است.

   

   

  به دلایلی، تولیدکنندگان ماشین‌های ظرفشویی در حال حاضر در سمت ماشین‌های ظرفشویی فاضلاب بخار هست، یعنی بخار در حال حاضر به کابینت های چوبی شما آسیب می رساند. در پروژه ها از بخار برای رنگ آمیزی و تصویر زمینه استفاده می شود. بنابراین جای تعجب نیست که این لوازم کابینت های صدمه دیده ای هستند که در کنار آنها قرار دارند.

  تعمیر کابینت ام دی اف

   

  برای جلوگیری از آسیب آب و بخار و تعمیر کابینت ام دی اف، ابتدا باید چوب آسیب دیده و پف کرده جدا شود. سپس آن را صاف می‌کنیم. بعد، از یک پرایمر مبتنی بر حلال استفاده می‌کنیم، من به عنوان یک پرایمر جلادهنده را دوست دارم چون نفوذ آن را مهر و موم می کند و خشک می شود. منطقه سمباده زده شده و سپس یک بار دیگر بتونه کاری می شود. پس از خشك كردن از پرایمر براي اطمينان از اتصال خوب کابینت ها به سطح استفاده مي شود. سپس آن را با رنگ و روکش اسپری می کنیم. پس از خشک شدن، می توانیم در صورت لزوم کابینت را واکس بزنیم. گاهی اوقات برای لمس بهتر نو شدن نیاز است بیشتر جلا داده شود تا درخشان تر از قبل شود.

  تعمیر کابینت ام دی اف

   

  چند دلیل برای تعمیر کابینت ام دی اف آشپزخانه وجود دارد. ممکن است که شما بتوانید آنها را جایگزین کنید و هم چنین اگر آسیب تشدید شد تلاش خود را برای تعمیر کابینت ام دی اف انجام دهید.

  تعمیر کابینت ام دی اف

   

  دو رخداد مشترک در مورد خسارت در درب ام دی اف وجود دارد:

  1. لبه های درب را از بین می برد
  2. آسیب ناشی از حرارت به درب ها

   

  تعمیر کابینت ام دی اف

   

  مواد و ابزار مورد نیاز برای تعمیر کابینت ام دی اف

  چسب، پیچ محرک، اسفنج خیس

  درب کابینت را با کشیدن اتصال دهنده ها که درب را بر روی لولا نگه می دارند، بردارید و یا اگر شما یک لولای کاسه ای اروپایی داشته باشید، ممکن است یک گیره ی آزاد در پشت لولا وجود داشته باشد که باید برداشته شود.

  تعمیر کابینت ام دی اف

   

  درب را رو به پایین روی یک حوله یا پارچه رها کنید.

  با انگشت خود، به آرامی لبه درب ام دی اف سست شده را بردارید.

  با یک سرنگ مقداری از چسب را در شکاف بین درب کابینت آشپزخانه که در حال افتادن است، بچکانید.

  پلاستیک را با انگشتان خود محکم فشار دهید تا به سمت درب بیفتید.

  چسب اضافی را با اسفنج مرطوب یا پارچه ای خیس پاک کنید.

  حدود سی دقیقه صبر کنید و دوباره محکم با انگشت لبه ها را فشار دهید.

  ضربه خوردگی تخته های ام دی اف

  برای لکه گیری جای میخ یا خط افتادن و زخمی شدن کارهای چوبی راه هایی وجود دارد برای مثال برای تعمیر کابینت ام دی اف و لکه گیری آن ابتدا مقداری از صابون سفید رنگ را رنده کنید و چند قطره آب به آن اضافه کنید تا به شکل خمیر مانند دربیاید. با اضافه کردن پودر رنگ بتونه را به رنگ مورد نظر برسانید سپس محل های مورد نظر را بتونه کنید و پس از چند دقیقه اضافه آن را با دستمال مرطوب پاک کنید؛ نیم ساعت بعد دستمالی آغشته به پارافین را دو یا سه بار روی بتونه بزنید.

  علت استفاده از پارافین این است که بتونه اشباع شود تا اگر بعدها دستمال مرطوب به کابینت کشیده شد بتونه پاک نشود.

  تعمیر کابینت ام دی اف

  تعمیر کابینت ام دی اف


  برچسب : تعمیر کابینت ام دی اف

  1. نوین خانه
  2. آشپزخانه
  3. تعمیر کابینت ام دی اف
نظرات کاربران
پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است. 0939-8644179