تعمیر سولاردم ال جی

تعمیر سولاردم ال جی

تعمیر سولاردم ال جی

تیم فنی نوین خانه در زمینه تعمیر سولاردم ال جی به شما خدمات رسانی می کند.

در این زمینه تیم فنی نوین خانه سابقه 10 ساله دارد که با تجربه بسیار زیاد برای تعمیر سولاردم به صورت کاملا دقیق و مناسب کار شما را انجام می دهد.

چندین مشکل می تواند برای سولاردم شما بوجود بیاید که می توانید روی تیم فنی نوین خانه برای تعمیر سولاردم در سریعترین زمان و با مناسب ترین هزینه حساب کنید.

هر مشکلی که برای سولاردم ال جی بوجود بیاید قابل حل می باشد و بر روی کارکرد این دستگاه تاثیر چندانی نخواهد داشت به شرطی که کار تعمیر سولاردم ال جی به صورت کامل و درست انجام شود که تیم نوین خانه با تجربه ای که در این زمینه دارد کار تعمیر سولاردم ال جی را به صورت تضمین شده و کامل انجام می دهد.

یکی از شایع ترین مشکلاتی که ممکن است برای سولاردم شما بوجود بیاید حرکت نکردن صفحه داخلی سولاردم می باشد.

برای تعمیر سولاردم در صورت بوجود آمدن مشکلی که در بالا ذکر کردیم ابتدا باید جریان برق را در سولاردم چک کنیم.

برای چک کردن جریان برق در سولاردم ابتدا سیم برق ورودی به دستگاه را به صورت کامل و دقیق بررسی کنید.

اگر سیم برق اصلی ورودی به دستگاه سولاردم کاملا سالم بود و بدون هیچ مشکلی برق به داخل دستگاه سولاردم وارد شده بود باید داخل دستگاه را بررسی کنید.

برای چک کردن برق ورودی به دستگاه سولاردم باید دستگاه را از قسمت پشت آن باز کنید. برای این کار شما باید پیچ های پشت دستگاه را باز کنید.

چهار پیچ موجود در پشت دستگاه را با استفاده از پیچ گوشتی چهارگوش یا چهارسو باز کنید و صفحه پشتی را بردارید.

وقتی پشت دستگاه را باز کنید و صفحه را بردارید با تصویری شبیه به شکل زیر مواجه خواهید شد که باید برق ورودی داخل دستگاه را چک کنید.

تعمیر سولاردم ال جی

شما می توانید با استفاده از یک فازمتر از وجود برق درون دستگاه مطلع شوید البته راه درست برای این کار استفاده از ولت متر می باشد.

برای این کار شما باید ورودی و خروجی های برق دستگاه را با استفاده از ولت متر اندازه گیری کنید و از وجود ولتاژ درست درون دستگاه اطمینان حاصل کنید.

اگر سیم کشی و جریان برق درون دستگاه مشکل داشت می توانید نقاطی از سیم را که دارای مشکل می باشد کامل عوض کنید.

اگر مشکل خرابی دستگاه سولاردم از سیم کشی داخل و یا خارج از دستگاه نبود ممکن است از بورد اصلی باشد و یا از موتور کف گرد.

با اندازه گیری ولتاژ و جریان برق ورودی و خروجی بورد اصلی دستگاه سولاردم و چک کردن اعداد بدست آمده با حالت استاندارد دستگاه شما می توانید نتیجه بگیرید که مشکل موجود از بورد اصلی دستگاه شما است یا نه.

اگر بورد اصلی دستگاه شما مشکل داشته باشد باید آن را خارج کنید و به تعمیرگاه ببرید که در خیلی از مواقع این مشکل با تعویض قطعات روی بورد شما حل می شود و یا ممکن است که شما مجبور باشید که کل بورد را تعویض کنید.

اما اگر بورد اصلی دستگاه سولاردم شما برای تعمیر سولاردم کاملا درست کار می کرد و مشکلی در ورودی و خروجی ها نداشت.

می توانیم نتیجه بگیریم که مشکل دستگاه از موتور زیر صفحه چرخان دستگاه سولاردم است که یک نوع موتور کف گرد می باشد.

تعمیر سولاردم ال جی

برای اینکه بتوانیم در حالت مشکل داشتن موتور کف گرد دستگاه کار تعمیر سولاردم ال جی را انجام دهیم باید موتور را تعویض کنیم.

برای تعویض موتور سولاردم که یک موتور کف گرد می باشد باید ابتدا صفحه چرخان داخلی دستگاه را برداریم که به راحتی این کار صورت می پذیرد.

بعد از اینکه موتور کف گرد دستگاه سولاردم را مغازه های لوازم یدکی لوازم خانگی تهیه کردید اطمینان حاصل کنید که موتور مناسبی را تهیه کرده باشید.

می توانید موتور را جایگزین کنید به این صورت که وقتی صفحه چرخان را بلند کرده و بیرون آوردید یک محافظ روی موتور مشاهده می کنید.

این محافظ که برای موتور کف گرد دستگاه سولاردم در نظر گرفته شده است دارای دو پیچ می باشد که با استفاده از پیچ گوشتی آن را باز کنید و بیرون بیاورید.

تعمیر سولاردم ال جی

بعد از بیرون آوردن محافظ موتور سولاردم موتور کف گرد سولاردم به صورت کاملا راحت و آسان بیرون می آید.

با بیرون آرودن موتور سولاردم موتور جدیدی را که خریداری کرده اید را دقیقا به صورتی که موتور قبلی قرار داشت درون دستگاه سولاردم قرار دهید.

محافظ را به صورت کاملا دقیق و محکم بر روی موتور نصب کنید و پیچ های آن را محکم و سفت کنید.

صفحه پشتی دستگاه را که برای چک کردن برق دستگاه سولاردم باز کرده بودید قرار دهید و پیچ های آن را محکم ببندید.

با انجام کارهای بالا مشکل نچرخیدن صفحه داخلی سولاردم شما حل می شود و کار تعمیر سولاردم ال جی به پایان می رسد.

امیدوارم توضیحات بالا در مورد تعمیر سولاردم ال جی به شما کمک کرده باشد.

تعمیر سولاردم ال جی