خدمات : آشپزخانه

آب بندی کردن سینک ظرفشویی

آبندی یا آب بندی کردن سینک ظرفشویی امری بسیار مهم است و اگر این کار به درستی انجام نشود ختی خسارت زیادی به کابینت های شما وارد خواهد شد.

ترمیم خراش سنگ گرانیت آشپزخانه

چگونه خراش های روی سطح سنگ گرانیتی آشپزخانه را پاک کنیم؟ ممکن است داشتن سنگ گرانیتی شیک و زیبا به عنوان بخش تزیینی و راحت در آشپزخانه تان لذت بخش باشد، اما با گذشت زمان ممکن است خراش‌ های بزرگی در سطح گرانیت ایجاد شود و ظاهر گرانیت شما را لکه‌ دار کند. بسته به […]

تعمیر سولاردم ال جی

خیلی از افرادی که دارای سولاردم در خانه خود می باشند ممکن است با مشکلاتی برای کارکرد این دستگاه مواجه شوند که تیم نوین خانه می تواند این مشکلات را به صورت کامل حل کند.

تعمیر یخچال در محل

در این صفحه سه نکته اساسی برای نگهداری از یخچال و همچنین چگونگی حل مشکلات یخچال برای شما آورده شده است.

تعمیر کابینت ام دی اف باد کرده

در این صفحه شما می توانید با انواع مشکلاتی که ممکن است برای یک کابینت ام دی اف رخ دهد آشنا شوید و با نهوه ی تعمیر آن به صورت کامل توسط تیم فنی نوین خانه که تجربه بسیار زیادی در این زمینه دارند کاملا آشنا شوید. کارشناسان نوین خانه در کمترین زمان ممکن مشکلات کابینت شما را با مناسب ترین هزینه برای شما برطرف می کنند.

بازسازی دکوراسیون, بازسازی و دکوراسیون خانه

بسیاری از همکاران نوین خانه ای دارای بیش از 10 سال تجربه می باشند. بنابراین می توانند آشپزخانه ای رویایی با بهترین و باکیفیت ترین ابزار و وسایل برای شما فراهم نمایند. همین امروز با ما تماس بگیرید تا با کارشناسان مربوطه در مورد بازسازی آشپزخانه صحبت کنید. خدمات نوین خانه از نقاشی و تغییر کف تا کارهای مرتبط با تیغه ها ستون ها وغیره را شامل می گردد.

آموزش نصب سینک ظرفشویی روکار توکار

اگر درمورد خرید سینک جدید نیاز به مشورت دارید یا مشکلی برای سینک آشپزخانه شما وجود دارد با یک تماس از مشورت و کمک متخصصان توین خانه استفاده نمایید.

نصب لوستر,نصب لوستر سقفی

پخت و پز و غذا خوردن در محیطی با نور نامناسب را کنار بگذارید. از متخصصین نوین خانه جهت اضافه نمودن هرگونه روشنایی به محیط آشپزخانه خود بهره بگیرید. اضافه نمودن لوستر، لامپ ، نورمخفی و هرگونه خدمات در این زمینه را به ما بسپارید.

نصب کاشی آشپزخانه

دلیل محکمی بر محبوبیت سنگ و کاشی جهت استفاده درکف آشپزخانه وجود دارد زیرا که سنگ و کاشی نسبت به پارکت و چوب در مقابل آب مقاوم تر می باشند و تمیز نمودن آنها بسیار آسان تر است. متخصصان نوین خانه با مهارت و تجربه لازم خود می توانند شما را در نصب هرگونه سنگ یا کاشی در تمام سطح آشپزخانه یا هر بخش دیگری از خانه شما یاری رسانند.

نصب شیرآلات ساختمان, نصب شیرآلات ظرفشویی

اگر از چکه کردن و نشتی آب شیرآلات آشپزخانه خود خسته شده اید با همکاران ما تماس بگیرید. اگر نیاز دارید تا شیرآلات را به طور کامل تعویض کنید می توانید از متخصصان ما بهره بگیرید.

سنگ اپن آشپزخانه, سنگ اپن ام دی اف

همکاران نوین خانه هرگونه جزیره با متریال مختلف از جمله لمینیت، گرانیت، مرمر، کوارتز و سنگ طبیعی و غیره را تهیه و برای شما نصب خواهند نمود.

نصب کابینت, ساخت کابینت

همکاران نوین خانه کمک می کنند تا کابینتهای آشپرخانه شما به درستی و سرجای خود قرار گیرند و هرگونه تعمیر مربوط به هر قسمت آن را برای شما انجام خواهند داد.

قیمت برچسب بین کابینت,دیوارپوش بین کابینتی

با افزودن این طرح به آشپزخانه خود می توانید جلوه بسیار زیبایی به آن ببخشید. متخصصین نوین خانه با مهارت وتجارب خود در این حوزه می توانند جنس های مختلفی از اینگونه سنگ ها را برای شما نصب نمایند.