کدام پنجره بهترین پنجره دوجداره است؟

کدام پنجره بهترین پنجره دوجداره است؟

سوالی که شاید برای خیلی از افرادی که به دنبال خرید پنجره های دوجداره هستند پیش بیاید این است که واقعا بهترین پنجره دوجداره کدام است و اینکه بهتر است پنجره دوجداره upvc خریداری کنیم یا پنجره آلومینیومی و یا چوبی؟

در این قسمت پاسخ هایی که به این سوال داده شده است برای شما جمع آوری کرده ایم تا با دیدی بازتر نسبت به این موضوع اقدام به خرید کنید.

پیشنهاد می کنیم مقاله چرا پنجره دوجداره باید استفاده کرد را مطالعه کنید

پاسخ اول – (کدام پنجره بهترین پنجره دوجداره است؟)

پنجره های دوجداره upvc بهترین انتخاب برای شما می باشد چراکه آنها مزایایی همچون مزایای زیر را دارا هستند :

مقاوم بودن در برابر موریانه، مقاوم بودن در برابر صدا، مقاوم بودن در برابر آب و اشعه های UV که اشعه هایی مضر برای سلامتی انسان هستند،

عایق بسیار خوب و استثنایی در برابر هدر رفت انرژی حرارتی می باشند، کاهش نیاز به تهویه مطبوع، کاهش نیاز زیاد به بخاری و یا وسایل گرمایی،

کم کردن چشمگیر هزینه های برق خانه شما و مورد های بسیار زیاد دیگر که باعث می شوند به شما استفاده از پنجره های upvc را برای خانه شما پیشنهاد دهم.

پاسخ دوم – (کدام پنجره بهترین پنجره دوجداره است؟)

پنجره ها و درب های upvc را به پنجره های آلومینیومی و همینطور چوبی ترجیح  می دهم. به دلایل زیر ترجیح می دهم در خانه خود از upvc به جای دیگر درب و پنجره ها استفاده کنم :

نگهداری

درب و پنجره های آلومینیومی برای نگهداری مشکلات زیادی دارند که یکی از این مشکلات نیاز به رنگ آمیزی دوباره در طول زمان است یعنی اینکه شما بعد از مدتی استفاده که این مدت با توجه به آب و هوای محل زندگی شما متغیر است نیاز به رنگ آمیزی پیدا می کند،

اما در مقابل پنجره و درب های upvc به هیچ وجه نیاز به رنگ آمیزی ندارند و با یک تمیز کاری راحت و ساده دوباره ظاهر اولیه خود را پیدا می کنند.

طول عمر در آب و هوای شدید

درب و پنجره های آلومینیومی در برابر نور خورشید بسیار آسیب پذیر می باشند این نوع از پنجره ها در برابر نور خورشید فشرده می شوند و اگر نور خورشید با شدت و مستقیم به این نوع از پنجره ها و درب ها بتابد آن ها دائم در حال انقباض و انبساط می باشند.

اما پنجره و درب هایی که با پروفیل upvc ساخته می شوند در برابر نور های آفتاب مقاوم هستند و حتی اگر این نورها به صورت مستقیم و با شدت به این نوع از پنجره ها نیز برسند هیچ تغییری در آنها بوجود نمی آورند.

مقاله پنجره upvc چیست و چرا برای پنجره و درب از upvc استفاده می شود را به شما پیشنهاد می کنیم.

زیبایی شناسی

درب و پنجره های آلومینیومی از نظر زیبایی یک حالت سرد، بی روح و آهنی را به خانه شما می دهند. اما در مقابل پنجره و درب های upvc سبکی مدرن را برای شما به ارمغان می آورند و این سبک شیک را هم در خارج از خانه و یا نمای بیرونی به خانه شما می دهند و هم در نمای داخلی خانه.

پاسخ سوم – (کدام پنجره بهترین پنجره دوجداره است؟)

امروزه سوالات زیادی مانند این سوال مطرح می شود و تقریبا تمامی جواب ها به پنجره دوجداره upvc برمی گردد.

من به شخصه زیبایی چوب را ترجیح می دهم اما تصمیم گرفتم برای خانه از پنجره upvc نیز استفاده کنم.

اویل زیاد از این ایده خوشحال نبودم اما وقتی متوجه مزایا این نوع از پنجره اهی شدم و توانستم تمامی این مزایا را درک کنم.

اکنون نمی توانم این موضوع را نادیده بگیرم که مزایای این نوع از پنجره ها به مراتب بیشتر است از معایب آنها.

به عنوان مثال درب و پنجره های چویی نگهداری به مراتب بیشتری نیاز دارند ممکن است این نوع از پنجره ها به مرور زمان پوسیده شوند و همینطور پارگی هایی درون آنها بوجود آید.

این مشکلات ممکن است علاوه بر هزینه اولیه برای شما هزینه های زیادی را بوجود بیاورد. اما این موضوع در مورد upvc کاملا متضاد است و در مقابل به نگهداری زیادی نیاز ندارند و با بوجود آمدن خوردگی به شما هزینه تحمیل نمی کنند چرا که اصلا خوردگی در این نوع از پنجره ها اتفاق نمی افتد.

این پاسخ ها برگرفته از سایت https://www.quest.com می باشند.

اگر پاسخگو نبودیم در واتساپ پیام دهید.(9 صبح تا 8 شب)

09124991706