کاغذ دیواری سه بعدی چیست؟

کاغذ دیواری سه بعدی چیست؟

کاغذ دیواری سه بعدی چیست؟

کاغذ دیواری سه بعدی به لحاظ جنس تفاوت چندانی با کاغذ دیواری های معمولی ندارد اما به دلیل طراحی خاص و استفاده از سایه های متفاوت در آن ، اگر از فاصله حدود دو یا سه متری دیده شود برجسته یا فرورفته خواهد بود که موجب زیباتر شدن جلوه و طرح آن می باشد.

استفاده از مناظر سه بعدی طبیعت ، بناها و همچنین اشکال هندسی از رایج ترین انواع کاغذ دیواری سه بعدی می باشند. نمای آن مانند دیوارپوش است اما هزینه ای که پرداخت می نمایید به مراتب پایین تر خواهد بود.

کاربرد این گونه از کاغذ دیواری ها بسیار متنوع است . به عنوان مثال می توانید از این نوع کاغذ برای دکور سالن نشیمن ، اتاق ها ، فروشگاه ها ، هتل ها و دیگر مکان هااستفاده نمایید.

کاغذ دیواری سه بعدی چیست؟

تفاوت های کاغذ دیواری و پوستر دیواری

پوستر با کاغذ از نظر جنس ، قیمت و ابعاد آن متفاوت می باشد. پوستر دیواری می تواند سفارشی ساز باشد به این معنی که شما می توانید تصویری از کودک خود ، جشن عروسی ، منظره یا هر صحنه دلخواه خود را سفارش داده و سپس برروی پوستر تحویل بگیرید. اما باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که قیمت پوستر دیواری از کاغذ دیواری رولی بالاتراست و با توجه به سفارشی بودن طرح آن این قیمت بالاتر توجیه پذیر است. در کنار آن کیفیت بالاتر ، نصب ساده تر و احتیاج به تعویض بعد از هر چند سال باعث می شود تا سرمایه گذاری مناسبی برای شما محسوب شود.

کاغذ دیواری سه بعدی چیست؟

نکاتی هنگام خرید کاغذ دیواری سه بعدی

اگر در منزل خود کلاسیک کار کرده اید ، نباید از طرح های مدرن و اشکال هندسی در طرح کاغذ دیواری استفاده شود.

اگر عکسی مد نظر دارید که برای چاپ بر روی کاغذ ارسال کنید ، حتما از کیفیت و رزولوشن مناسب و بالا برخوردار باشد.

از نصاب حرفه ای استفاده کنید. خصوصا در مورد نصب کاغذ سه بعدی این مورد پر اهمیت تر خواهد بود.

همخوانی طرح با دکوراسیون داخلی را فراموش نکنید. به صرف اینکه از طرح کاغذ دیواری رضایت دارید به این معنا نمی باشد که با نصب آن همان جلوه و زیبایی را در خانه خود نیز مشاهده کنید.

کاغذ دیواری سه بعدی چیست؟