مدرن کردن خانه

یک خانه مدرن همواره در حال تغییر و تحول می باشد و برای به دست آوردن ایده هایی که موجب تحول شوند باید مواد و مصالح ، استراتژی ها و مفاهیم جدید را بشناسیم و بدانیم. در ادامه برخی از ایده های جدید در سال 2016 را بررسی خواهیم کرد.

مدرن کردن خانه مدرن کردن خانه
مدرن کردن خانه مدرن کردن خانه


1) کابینت هایی در دو زمینه رنگی. رنگ کابینت هایی که در بالا قرار می گیرند را از رنگ های خنثی مانند سفید استفاده کنید تا حس تمیز بودن و دلبازی را در آشپزخانه انتقال دهند درکنار آنها برای تاثیر گذاری بیشتر رنگ کابینت های سطح پایین را از رنگ های تیره تر استفاده کنید تا به این وسیله بتوانید دو سبک رنگی متفاوت را به تصویر بکشید.


مدرن کردن خانه

2) ازامکانات فضای بیرونی در فضای داخلی خانه بهره ببرید
همانطور که در تصویر بالا می بینید اطراف شومینه و هم چنین طرح روی میز بسیار زیبا و تاثیر گذار می باشد. هم چنین تعدد پنجره ها بسیار به روشن تر و دلبازتر شدن فضای اتاق کمک نموده است.

 

مدرن کردن خانه مدرن کردن خانه


مدرن کردن خانه
بالاتر نمونه های دیگری از در زمینه ملاحظه می نمایید.
مدرن کردن خانه
3) استفاده از لوازم جنس فولاد ضد زنگ . این روزها استفاده جنس فولاد ضدزنگ به رنگ مشکی تقاضا کنندگان بیشتری نسبت به رنگ نقره ای روشن را از آن خود کرده است.
مدرن کردن خانه
4) استفاده از کاشی و سنگ در ابعاد بزرگ . کاشی در ابعاد بزرگ (حدود 31 در 61 سانتی متر) این روزها در بسیاری از سرویس های بهداشتی و آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرند. در تصویر بالا فضای اطراف شومینه از این خاصیت وابعاد بزرگ استفاده کرده است.

 

مدرن کردن خانه مدرن کردن خانه
مدرن کردن خانه مدرن کردن خانه


تصاویر فوق نمونه های دیگری را در مورد استفاده از سنگ و کاشی در ابعاد بزرگ نشان می دهند.
مدرن کردن خانه
5) استفاده از کشوهای زیاد در آشپزخانه. آمارها نشان می دهد که یکی از مهمترین موارد از نظر اولویت در آشپزخانه جادار بودن کشوو کابینت های آن می باشد. از این جهت در خانه های کوچک استفاده از کشوهای جادار به جای کابینت های کم جا بسیار مرسوم شده است . استفاده از آن ها هم به صرفه تر است و هم با سازماندهی و طبقه بندی که دارند به شما این اجازه را می دهند تا هر نوع ظرفی با هر ابعادی را در آن ها جای دهید و منظره آشپزخانه نیز شلوغ دیده نمی شود. به طور مثال در تصویر بالا از فضای زیر گاز رومیزی برای این منظور استفاده شده است.
مدرن کردن خانه
6) زیباتر کردن آشپزخانه های سفید رنگ . استفاده از رنگ سفید برای دیوارها ، کابینت ها و حتی میز آشپزخانه از گذشته رایج بوده است . امروزه طراحان به این فکر افتاده اند تا با رنگ های متفاوت و زیبا در کف ، سقف یا بخش های دیگر آشپزخانه تنوع بیشتری به آن بیفزایند. در تصویر فوق استفاده از رنگ ها را در میز اپن مشاهده می کنید.

 

 

مدرن کردن خانه مدرن کردن خانه


در تصاویر فوق راهکارهای دیگر ی برای اضافه نمودن رنگ های مختلف به آشپزخانه هایی که عمدتا رنگ سفید در آنها غالب است را مشاهده می نمایید.
مدرن کردن خانه
7) محیط حمام و سرویس بهداشتی خود را دلپذیرتر کنید. استفاده از کاغذ دیواری ها با طرح های گرافیکی زیبا و در کنار آن ست کردن با نوع چراغ ها و لوستر داخل این مکان در کنار آینه و دیگر وسایل همگی جلوه آن را دو چندان کرده اند.
مدرن کردن خانه
8) استفاده از شومینه در خانه. امروزه با پیشرفت تکنولوژی می توانید از شومینه های بسیار زیبا در اتاق نشمین خود بهره مند شوید. این شومینه های بدون دود ، آلودگی و سایر مشکلاتی می باشند که در شومینه های سنتی با آنها مواجه بودیم. در کنار این مزایا شومینه می تواند به عنوان یک نقطه کانونی ومرکز توجه جلوه و زیبایی خاصی به اتاق نشیمن شما بدهد.

 

مدرن کردن خانه


منبع : https://www.houzz.com/ideabooks/58454857/list/25-design-trends-coming-to-homes-near-you-in-2016

 


برچسب : خانه اتاق نشیمن آشپزخانه زیبایی رنگ خانه مدرن شومینه طرح سبک رنگی فولاد ضدزنگ