چه نوع کاشی برای آشپزخانه انتخاب کنم ؟

چه نوع کاشی برای آشپزخانه انتخاب کنم ؟

چه نوع کاشی برای آشپزخانه انتخاب کنم ؟

بهتر است پیش از انتخاب کاشی کف و بین کابینت خود انواع مدل های کاشی را بشناسید. با توجه به تنوع بافت، رنگ و طرح در این زمینه می توانید از اطلاعاتی که در ادامه ارائه می شود نهایت استفاده را ببرید.

کاشی مرمر برای آشپزخانه :

کاشی مرمر سطح درخشانی دارد و برای ایجاد یک طرح زیبا فوق العاده کاربردی می باشد. استفاده از این نوع کاشی در بین کابینت های آشپزخانه حس زیبایی و لوکس بودن را القا میکند. کاربری این کاشی مرمر هیچ گاه از مد افتاده نمی شود و از گذشته تا کنون محبوبیت خود را حفظ نموده است.

کاشی-مرمر-برای-آشپزخانه

کاشی شیشه ای :

مجموعه گسترده ای از کاشی های آشپزخانه دارای این جنس می باشند که از شیشه های برش خورده و رنگ شده ساخته شده است. نور پس از برخورد به کاشی شیشه ای بازتاب پیدا می کند و به فضای آشپزخانه شما جلوه می بخشد و در کنار آن باعث القای حس بزرگتر شدن فضا می گردد. به این دلیل که برش کاشی کاری شیشه ای دشوار و تخصصی می باشد، بنابراین هزینه ساخت و نصب کاشی شیشه ای بالاتر از دیگر مدل ها می باشد.

نصب-کاشی-شیشه-ای

کاشی سرامیکی :

کاشی سرامیکی پرکاربردترین و رایج نوع کاشی برای استفاده در بین کابینت های آشپزخانه می باشد. این مدل دارای طرح ها و بافت های متنوع می باشند و نگهداری و تمیز کردن آن ساده می باشد. همچنین از نظر اقتصادی نیز خرید کاشی های سرامیکی اقتصادی تر می باشد. اگر به عنوان کاشی کف از این مدل استفاده میکنید ، باید توجه داشته باشید که اگر رفت و آمد ساکنین خانواده و جمعیت در خانه کم است ،استفاده از کاشی سرامیکی می تواند بهترین گزینه شما باشد.

نصب-کاشی-سرامیک

کاشی تراورتن :

اگر چشمتان به کاشی هایی برخورده که هیچ یک اندازه دیگری نیست ، این کاشی تراورتن می باشد. اگر از کاشی تراورتن برای بین کابینت استفاده میکنید باید بدانید که آیا خواستار مدل صاف هستید یا مدل با سطح ناهموار. هر مدل زیباییهای خاص خود را دارد و همچنین برای کف آشپزخانه نیز توصیه می گردد.

نصب-کاشی-آشپزخانه

کاشی پرسلنی :

با اینکه مشابه سرامیک می باشد اما از نظر دوام و مقاومت در سطح بالاتری قرار می گیرد. کاشی پرسنلی در برابر رطوبت نیز مقاومت خوبی دارد اما با توجه به وزن آن بهتر است بهعنوان کفپوش آشپزخانه استفاده شود نه دیوار بین کابینتی. این مدل کاشی نیز در انواع و اقسام طرح ها وجود دارد که از جمله می توان به صاف و یا لعاب دار یا بدون لعاب اشاره کرد.

کاشی-کاری-آشپزخانه

برای تعویض ، تعمیر و نصب انواع کاشی و سنگ برای کفپوش یا بین کابینتی آشپزخانه و دیگر بخش های واحد مسکونی و تجاری خود می توانید از تیم نوین خانه کمک بگیرید. فرم سفارش ما را تکمیل کنید و یا با شماره 88487933 تماس حاصل نمایید.

چه نوع کاشی برای آشپزخانه انتخاب کنم ؟