نصب کفپوش سه بعدی در خانه

نصب کفپوش سه بعدی در خانه

کفپوش سه بعدی در خانه

با روی کار آمدن فناوری های جدید خصوصا در زمینه دکوراسیون داخلی منازل با محصولات جدیدی روبرو می شویم که می توانند نقش بسیار موثری در زیبایی خانه ایفا کنند. کفپوش های سه بعدی یکی از این موارد می باشد که می تواند ظاهر و جلوه خانه شما را بسیار متفاوت از دیگر نماهای داخلی نشان دهد. لایه های متنوع به کار رفته در این نوع کفپوش ،حس سه بعدی بودن را به بیننده انتقال می دهد .

کفپوش سه بعدی در سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی یکی از مکانهایی در منازل است که می تواند به خوبی با این نوع کفپوش سازگاری و همخوانی ایجاد کند. یکی از دلایل استفاده از کفپوش های سه بعدی در سرویس بهداشتی می تواند خالی بودن این مکان از چیدمان به ذاته باشد که هنگام نصب کفپوش سه بعدی ظاهر و جلوه آن را به طور کل متحول می کند. استفاده از طرح های اقیانوس ، دریا و رنگ های ملایم آبی که به نوعی نشان دهنده تمیزی و پاکی می باشد جلوه این مکان را بسیار زیباتر خواهد کرد.

نصب کفپوش سه بعدی در خانه

ویژگی های کفپوش سه بعدی یا اپوکسی چیست؟

  • استحکام و دوام بالا : زمانی که کفپوش سه بعدی توسط کارشناس مربوطه نصب و پیاده سازی شود ، فیلترهایی که در این کفپوش های سه بعدی قرار دارند ، ویژگی های خود را برای مدت طولانی حفظ خواهند نمود. رنگ ، سطوح براق و صاف به سادگی محو نمی شوند و هم چنین رد پا یا همان جای کفش ، آوردن خاک به داخل و یا جابجایی مبلمان یا وسایل سنگین باعث خرابی کفپوش نخواهند شد.
  • یکپارچگی با محیط زیست : کفپوش های اپوکسی به صورت سازگار با محیط زیست ساخته می شوند. بنابراین استفاده از آنها باعث آلودگی هوا یا منتشر شدن بوی بد در محیط نخواهد شد.
  • عدم آسیب پذیری و شتسشوی آسان کفپوش سه بعدی : کفپوش سه بعدی در مقابل نفوذ آب ، گرد و غبار و مواد شیمیایی مقاوم است . برای شستشوی مرطوب یا خشک لازم نیست تا زمان زیادی را صرف کنید و به راحتی این کار را انجام خواهید داد.
نصب کفپوش سه بعدی در خانه

چگونگی اجرای کفپوش سه بعدی

در ابتدا عکس با کیفیت انتخاب می گردد و سپس این تصویر بر روی لایه خاصی چاپ می شود. این لایه پس از زیر سازی مناسب روی زمین قرار داده شده و بعد از این مرحله روی آن را با لایه ای از رزین اپوکسی یا پلیمری شفاف می پوشانند.

لینک پیشنهادی : درزگیر کفپوش, درزگیر کف

کفپوش سه بعدی در خانه