خرید کابینت مناسب آشپزخانه

خرید کابینت مناسب آشپزخانه

خرید کابینت مناسب آشپزخانه

مسلما آشپزخانه به عنوان یکی از مهمترین و پررفت و آمد ترین مکان ها در خانه حائز اهمیت وِیژه ای می باشد. بنابراین خانم ها در انتخاب تمامی اجزا از جمله کابینت آشپزخانه دقت زیادی به خرج می دهند. کابینت از این جهت بسیار مهمتر از دیگر بخشهای آشپزخانه می باشد که فضای زیادی را اشغال کرده و به محض ورود به آشپزخانهاولین موردی که می تواند جذابیت را به مخاطب انتقال دهد رنگ و مدل کابینت ها می باشد.

صفحه کابینت مهمترین بخش :

صفحه کابینت پر اهمیت ترین بخش کابینت آشپزخانه است زیرا که بیشترین تماس را با آب دارد. بنابراین لازم است تا مقاومت مناسبی نسبت به رطوبت داشته باشد.روکش های استفاده شده بر روی صفحات کابینت شامل روکش اچ پی ال ، ملامینه می شود و باید دقت کنید که هرگز ار روکش نئوپان استفاده نکنید. محصول دیگری نیز به نام پلی وود در بازار موجود است که مقاومت و طول عمر مناسبی نیز داراست.

خرید کابینت مناسب آشپزخانه

نکات مهم هنگام انتخاب کابینت :

اکسسوری کابینت نیز به اندازه خود آن پر اهمیت می باشند. دسته ها ، پوسته کابینت ، لولاها ودیگر قطعات آن همگی می توانند در زیبایی کابینت نقش مهمی ایفا کنند. مثلا اگر می خواهید که فضای آشپزخانه حالت مدرن داشته باشد می توانید از کابینت هایی با دسته های نیمه پنهان استفاده کنید.

البته انواع مدل های دسته های ال شکل ، دی شکل و دیگر اقسام در بازار موجود می باشد که با توجه به نوع کابینت و طرح مورد نظر شما می توانید از آنها استفاده نمایید.

در طراحی های جدید راه های متفاوتی برای ایجاد هماهنگی در بین اجزا و قطعات متعدد در آشپزخانه وجود دارد. به عنوان مثال با ترکیب کردن رنگهای متفاوت و به کار بردن سبک های خاص می توان به فضایی چشمگیر رسید. دیگر ضروری نیست تا فقط به فکر هماهنگ کردن رنگ ها و شکل ها باشیم بلکه می توانیم با ایجاد تضاد و به کاربردن سبک های متفاوت زیبایی و جلوه محیط را دو چندان کنیم.

خرید کابینت مناسب آشپزخانه

اگر آشپزخانه شما نورگیر نیست از گزینه سقف کاذب استفاده کنید .

به داشتن جزیره در آشپزخانه فکر کنید. امروزه طرح های بسیار متنوع و زیبایی برای جزیره وجود دارد که می تواند علاوه بر زیبایی ، نقش میز ناهارخوری شما را نیز ایفا کند.

برای کابینت خود از بیش از دو رنگ استفاده نکنید و سعی کنید رنگ های مکمل را انتخاب نمایید.فضای کوچک نیازمند رنگ روشن و گرم یا ترکیبی از رنگ گرم و سرد است به صورتی که رنگ گرم بیشتر وغالب تر باشد. نکته مهمی در ارتباط با رنگ های تند مثل قرمز یا آبی کاربنی وجود دارد که پس از مدتی احتمال دارد از آنها دلزده و خسته شوید. بنابراین تنها به صرف اینکه اکنون از این رنگها حس خوبی به شما انتقال پیدا کرده است تصمیم عجولانه نگیرید.

خرید کابینت مناسب آشپزخانه

لینک پیشنهادی : نصب کابینت, ساخت کابینت

خرید کابینت مناسب آشپزخانه