انتخاب رنگ کاغذ دیواری

با توجه به اینکه کاغذ دیواری ها در رنگ ها و طرح های بسیار متنوعی در بازار موجود می باشند، معمولا انتخاب و خرید آن کار آسانی نیست.

بسیار مهم است که پیش از خرید کاغذ دیواری طرح و نقش مد نظر خود را در ذهن داشته باشید. گاهی اوقات ممکن است فکر کنید که رنگ کردن دیوارها دردسر کمتری دارد و شاید برای شما بهترین گزینه است اما باید توجه کنید که جلوه و زیبایی و تنوعی که با نصب کاغذ دیواری در خانه به وجود می آید قابل قیاس با رنگ کردن نیست.

 در حقیقت اگر به رنگ های ساده و تک رنگ بودن دیوارها علاقه مند باشید گزینه رنگ کردن و نقاشی دیوارها می تواند برای شما مناسب باشد اما اگر به نقش و طرح  و تنوع اهمیت بسیاری می دهید بنابراین باید به دنبال کاغذ دیواری مطابق با میل و سلیقه خود باشید.

انتخاب رنگ کاغذ دیواری

مسلما رنگ کاغذ دیواری از مهمترین موارد در دکوراسیون داخلی یک خانه محسوب می گردد . چرا که بر روی انتخاب دیگر وسایل خانه نیز تاثیر خود را خواهد گذاشت.

اگر از رنگ هایی مثل زرد یا نارنجی استفاده کنید که جز رنگهای گرم به شمار می روند گرما و نشاط را به محیط خانه می آورید.

رنگ های سرد بیشتر مناسب فضاهای کوچک می باشد که بتوان فضا را بزرگتر نشان داد. بهتر است در استفاده از رنگ های مشابه زیاده روی نکنید زیرا که موجب دلزدگی و خستگی شما خواهد شد. برای حل این مشکل می توانید از ترکیب رنگ های تیره و روشن استفاده کنید تا فضای مدرن تر ایجاد کنید.

اگر وسایل خانه شما زیاد می باشد و به نوعی خانه شلوغ است بهتر است از ترکیب رنگ های خنثی مثل سفید ، مشکی ، خاکستر ی و قهوه ای استفاده کنید.

انتخاب رنگ کاغذ دیواری

لینک پیشنهادی : چه نوع کاغذ دیواری برای اتاق من مناسب تر است ؟

 

انتخاب رنگ کاغذ دیواری


برچسب : کاغذ دیوارینصب کاغذ دیواریرنگ کاغذ دیوارینقاشی دیوارانتخاب رنگ کاغذ دیواری