استفاده بهینه از کمد دیواری

استفاده بهینه از کمد دیواری

استفاده بهینه از کمد دیواری

هنگام خرید کمد دیواری باید مانند تمام وسایل دیگر خانه ، به نکاتی توجه نمود. در این مطلب به نکات مهم در این خصوص می پردازیم

جنس کمد دیواری

بین تمامی گزینه های موجود در بازار چوب بهترین می باشد. البته چوب نیز دارای کیفیت و انواع متفاوت می باشد. پلاستیک و فلز نیز از دیگر متریال های ساخت کمد دیواری می باشند.

اندازه جای کمد دیواری

مسلما زیبایی یک کمد دیواری زمانی تکمیل می شود که جای مناسبی برای آن در نظر گرفته باشید . جای کوچک یا بزرگ تر از حد باعث می شود تا زیبایی و جلوه کمد دیواری کم شود.

دستگیره های استفاده شده در کمد

یکی از مهمترین بخش های یک کمد دیواری دسته های آن می باشد. گذشته از مساله زیبایی و نمای کمد ، راحتی باز و بسته شدن و شکل و نوع دسته نیز بسیار حائز اهمیت می باشد. استحکام و مرغوبیت دسته ها را همواره مد نظر داشته باشید.

استفاده بهینه از کمد دیواری

تجهیزات کمد دیواری

بخش های داخلی کمد مثل لولاها ، کشوها و غیره را حتما مورد بررسی قرار دهید. حتما امتحان کنید که آیا کشوها درست در جای خود قرار داده شده اند و به راحتی قابل باز و بسته شدن می باشند یا خیر. در نهایت باید به قفل و بست ها نیز دقت کنید.

وجود قفسه جدا برای کفشها

مسلما اگر فضایی وجود داشته باشد تا کفش ها را به طور مرتب در آن بچینید هنگام نیاز به هر مدل کفش به راحتی و تنها با یک نگاه می توانید به کفش مورد نظر خود دسترسی داشته باشید.

استفاده بهینه از کمد دیواری

جدا کننده های داخل کمد

می توانید با استفاده از جدا کننده ها ، لوازم و وسایل ارزشمند خود را از دیگر وسایل جدا کنید. این جدا کننده ها به شما کمک می کنند تا هر وسیله را در جای مناسب خود قرار دهید و از به هم ریختگی و آشفتگی کمد های معمولی رهایی پیدا کنید.

لینک پیشنهادی : نصب کمد دیواری ریلی, نصب کمد دیواری ام دی اف

استفاده بهینه از کمد دیواری