مزایای جاروی مرکزی چیست؟

مزایای جاروی مرکزی چیست؟

مزایای جاروی مرکزی چیست؟

جارو کشیدن خانه همواره یکی از کارهای خسته کننده برای اکثر افراد می باشد. در کنار این موضوع مشکلاتی مانند کمر درد و سروصدای بیش از حد جاروی برقی می تواند مواردی باشد که باید به آنها توجه کنیم.

جایگزین این جاروهای برقی برای شما نصب سیستم جاروی مرکزی است. با نصب جاروی مرکزی می توانید از مزایایی که در ادامه مطلب خواهد آمد استفاده کنید.

مزیت های جاروی مرکزی نسبت به معمولی چیست؟

 یکی از ویژگی های مهم جاروی مرکزی این است که لازم نیست یک وسیله را همراه خود اتاق به اتاق یا بر روی پله یا دیگر فضاهای باریک حمل کنید. سامانه لوله کشی که بر روی دیوار قرار گرفته است به شما کمک می کند که تنها با وصل کردن شلنگ و یک برس می توانید به نقاط مختلف خانه رفته و تمامی گردو غبار و آشغال ها را جمع آوری کنید.

مزایای جاروی مرکزی چیست؟

 جاروهای مرکزی سه تا پنج برابر نسبت به جاروهای معمولی قدرت دارند.

 این جاروها نسبت به مدل برقی، سروصدای کمتری تولید می کنند. زیرا که منبع صدا در مکانی مانند زیرزمین یا پارکینگ شما قرار دارد.

 نگران این نباشید که ممکن است جاروی مرکزی فقط تک کاربره باشد. امکانات متفاوتی به این جاروها اضافه شده است و می توانید برای اهداف مختلف از آنها استفاده کنید.

 استفاده از جاروی مرکزی گردش هوای آلوده در فضای منزل شما را به صفر می رساند زیرا که گردوغبارها و آشغال های جمع آوری شده از طریق دیوارها به محفظه های جمع آوری انتقال پیدا می کنند.

مزایای جاروی مرکزی چیست؟

 با نصب جاروی مرکزی در خانه خود می توانید قیمت خانه را برای فروش نیز بالاتر ببرید. این جاروها میتوانند هم درخانه های ساخته شده و هم در خانه های درحال ساخت نصب شود و مورد استفاده قرار گیرد.

منبع: howstuffworks

جهت نصب یا گرفتن مشاوره در این خصوص می توانید با متخصصان نوین خانه در ارتباط باشید. تنها کافیست تا با شماره 88487933 تماس گرفته و یا فرم سفارش را از اینجاتکمیل نموده و ارسال نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود.

اگر پاسخگو نبودیم در واتساپ پیام دهید.(9 صبح تا 8 شب)

09124991706