بررسی انواع شیر آلات آشپزخانه و تجهیزات حمام و سرویس بهداشتی

بررسی انواع شیر آلات آشپزخانه و تجهیزات حمام و سرویس بهداشتی

بررسی انواع شیر آلات آشپزخانه و تجهیزات حمام و سرویس بهداشتی

یکی از مهمترین اجزای در فضاهای حمام و سرویس بهداشتی، شیرآلات و تجهیزاتی است که شما در آنها به کار می گیرید.

شیر آلات اهرمی

یکی از نمونه های رایج شیر آلات در حمام و سرویس بهداشتی ، شیر آلات اهرمی می باشد. این نوع از شیرآلات دارای اهرمی برای باز و بسته شدن هستند که با بالا بردن آن جریان آب سرازیر می شود و با پایین کشیدن آن جریان آب قطع می گردد. بنا بر سبک دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی شما بلندی یا کوتاهی پایه این شیرها قابل تنظیم می باشد.

پیشنهاد می کنیم که برای آشپزخانه ، حمام و سرویس بهداشتی خود ست شیرآلات خریداری نمایید.

خریدن به صورت ست بسیار اقتصادی تر می باشد و هم چنین هماهنگی و هارمونی زیبایی در تمامی بخش های خانه در خصوص شیر آلات ایجاد می شود.

استفاده از علم دوش

این علم های دوش به انواع مختلفی تقسیم می شوند. برخی از آنها شکل ساده دارند اما انواع دیگر آنها دارای جایگاه هایی برای قرار دادن صابون و دیگر وسایل می باشند که کارایی بیشتری دارند.

روشویی های متنوع

امروزه در بازار با انواع روشویی در طرح های مختلف برخورد می کنیم. برخی از آنها دارای کابینت هایی جادار نیز می باشند که کارایی بالاتری نسبت به نوع ساده آنها دارند.

تفاوت شیرهای ظرفشویی با شیرهای دیگر در ارتفاع است. در حقیقت شیرهای مورد استفاده در آشپزخانه باید ارتفاع بیشتری داشته باشد تا بتوان برای شستن اجسام و ظرف ها فضای بیشتری در اختیار داشته باشیم.

برای گرفتن مشاوره در مورد خرید انواع شیر الات و تجهیزات و هم چنین تعمیر ، تعویض ویا نصب شیرآلات ، می توانید از مهارت تیم نوین خانه بهره مند شوید. شماره تماس با ما 88487933