انواع وان جکوزی

انواع وان جکوزی

انواع وان جکوزی

وان جکوزی انواع مختلفی دارد که در اینجا سعی می کنیم شما را با تعدادی از آنها آشنا کنیم. اما ابتدا توضیح خلاصه ای در مورد اینکه وان جکوزی چیست؟

وان جکوزی یک نوع وان برای حمام است که در ابعاد کوچک و بزرگ وجود دارد که این وان با استفاده از آب پر می شود و برای آب درمانی، ریلکس کردن بدن و حتی لذت بردن استفاده می شود. بعضی از انواع وان جکوزی ها دارای جت های قدرتمندی هستند که آب را با فشارهای کنترل شده به داخل وان هدایت می کنند که برای مواردی که گفته شد بسیار مناسب می باشند.

از آنجایی که شما ممکن است فقط یک بار برای خرید وان جکوزی اقدام کنید بسیار مهم است تا تمامی موارد را بررسی کنید و انتخاب خوبی برای خرید داشته باشید، بنابراین این قسمت از سایت به شما کمک می کند تا با بررسی انواع وان جکوزی ها بهترین خرید را داشته باشید.

یکی از مهمترین جوانبی که باید در این مورد حتما آن را بررسی کنید این است که شما برای وان جکوزی چقدر فضا و اندازه دارید و براساس فضایی که در حمام خود دارید این وسیله را خریداری کنید.

اگر شما می خواهید با دوستان خود از وان جکوزی لذت ببرید و کنار هم در وان قرار بگیرید به شما وان جکوزی های دارای صندلی را پیشنهاد می کنیم که در تصویر زیر مشخص می باشد. شما نمی توانید این هدف را داشته باشید و وان جکوزی کوچکی را خریداری کنید. اصطلاحا به این نوع از وان جکوزی که توضیحات آن را خدمت شما دادیم Seating گفته می شود.

انواع وان جکوزی

اگر شما برای منافع بهداشتی و آرامشی می خواهید سرمایه گذاری کنید، باید از وان جکوزی استفاده کنید که در آن راحت باشید. باید نوعی از وان جکوزی را انتخاب کنید که بتوانید در آن تکیه دهید و پای خود را دراز کنید و به صورت بسیار راحت در آن به آرامش برسید. به شما توصیه می کنیم از وان جکوزی استفاده کنید که صندلی در آن تعبیه شده برای لم دادن و دراز کشیدن و بدست آوردن آرامش که اصطلاحا به این نوع وان جکوزی Lounge seat گفته می شود. که در زیر تصویر این نوع وان جکوزی قابل مشاهده است.

انواع وان جکوزی

مورد دیگری که برای انتخاب وان جکوزی مناسب شما وجود دارد جت های موجود در آنها می باشد که با فشارهای متفاوتی عرضه شده اند برای منافع آب درمانی وان جکوزی های دارای جت های قوی می باشند را انتخاب کنید تا با بیشترین فشار آب را به درون وان پمپاژ کنند.

اگر می خواهید تعداد ورودی بیشتری داشته باشید باید جت های قوی تری را انتخاب کنید تا به دلیل وجود ورودی های زیاد از قدرت پمپاژ آنها کم نشود چرا که وقتی ورودی ها زیاد باشد به دلیل اینکه جریان آب بین آنها تقسیم می شود پمپاژ آنها ضعیف تر خواهد بود.

انواعی از وان جکوزی ها وجود دارند که با قابلیت نتظیم فشار موتور جت ها به بازار ارائه شده اند که بسیار مناسب می باشند و شما می توانید با چرخاندن حلقه تعبیه شده در دور ورودی های آب میزان فشار آب ورودی را کنترل کنید.

انواع وان جکوزی

لینک پیشنهادی نوین خانه : تعمیر وان جکوزی