انواع جنس صفحه کابینت و کانترتاپ

انواع جنس صفحه کابینت و کانترتاپ

انواع جنس صفحه کابینت و کانترتاپ

جنس رویه صفحه کابینت نکته با اهمیتی است که باید در هنگام خرید توجه لازم را در این مورد داشته باشیم.  در این مقاله به توضیحات در خصوص انواع جنس در کانترها می پردازیم .

کانترتاپ کوارتز :

این صفحات بسیار مقاوم می باشند و از مواد معدنی طبیعی ساخته می شوند. از نظر ظاهر زیبا می باشند و مقاوت خوبی هم نسبت خش و گرما دارند.
تمیز کردن آنها به سادگی انجام می گیرد.

کانترتاپ گرانیتی :

این جنس از کانترتاپ ها زیبایی خاصی دارند و در بین مردم از محبوبیت بالایی برخوردارند که گرانیت جز گروه سنگ طبیعی دسته بندی می شود. هنگام پاک کردن این کانترها باید از ماده مخصوص گرانیت استفاده کنید .

صفحات چوبی :

این صفحات زیبا هستند و باید در بالاترین سطح کانتر نصب شوند. یکی از عوامل اصلی آسیب پذیری این جنس کانترتاپ رطوبت و همچنین حرارت می باشد.
 

صفحات اکریلیک :

این نوع صفحات در مقابل خش و خط دوام بالاتری دارند و اگر ناخواسته لک یا خطی بر روی آنها بیفتد می توانید با وسایلی مثل سمباده آنها را از بین ببرید و ظاهر آن را مثل روز اول برگردانید. از نظر رنگ دارای تنوع بالایی هستند و این موضوع می تواند دامنه انتخاب شما را در رنگ ها و طرح های متفاوت گسترده نماید.

منبع : houzz

در زمینه نصب و انتخاب هر یک از موارد فوق می توانید با متخصصان نوین خانه در ارتباط باشید . کافیست تا با شماره 88487933 تماس حاصل فرمایید.

انواع جنس صفحه کابینت و کانترتاپ

اگر پاسخگو نبودیم در واتساپ پیام دهید.(9 صبح تا 8 شب)

09124991706