انتخاب کفپوش مناسب برای حمام و سرویس بهداشتی

کفپوش مناسب برای حمام و سرویس بهداشتی

کفپوش حمام و سرویس بهداشتی معمولا در معرض رطوبت و آب هستند بنابراین باید طوری ساخته شوند تا دوام لازم را در محیطی با این ویژگی ها داشته باشند. در ادامه شما را باانواع کفپوش های مناسب با شرایط خاص حمام اشنا می کنیم.

 کاشی‌های سرامیکی

نمونه دیگری از کفپوش ها نیز در بازار موجود است که با نام کاشی سرامیکی مشهور است. در ساخت این نوع از کفپوش ها هم از مواد بازیافتی استفاده می گردد. در کنار آن حسن کاشی های سرامیکی در قیمت پایین آنها و تنوع طرح و رنگ آنهاست.

موزائیک مرمری

این موزاییک های مرمری علاوه بر اینکه زیبایی چشم نوازی دارند ، دارای دوام بالا و سطح مناسب برای عدم نفوذ آب و رطوبت به داخل بافتها می باشند. البته باید توجه داشت که استفاده از این نوع موزاییک ها هزینه بالایی را به شما تحمیل می کند اما درصورتی که فضای حمام شما کوچک است می توانید با صرف هزینه ای معقول نسبت به خرید و نصب این موزاییک ها اقدام کنید.

کاشی‌های شیشه‌ای 

اگر به دنبال زیبایی و تنوع رنگی فوق العاده هستید می توانید از این نوع کفپوش استفاده کنید. در بافت این نوع کفپوش از مواد بازیافتی استفاده می شود که هم حامی محیط زیست خواهید بود و در کنار آن زیبایی و منحصر به فرد بودن فضای حمام و سرویس بهداشتی برای شما فراهم خواهد شد.

کفپوش‌ چوبی

اگرچه بسیاری از اهالی فن توصیه می کنند که از کفپوش های چوبی در محیط های مرطوب حمام یا سرویس بهداشتی استفاده نکنیم ، اما بسیاری از افراد به دلیل آنکه کل فضای خانه را یکدست کنند ، این کفپوش را تا فضای حمام نیز ادامه می دهند. نکته مهم در استفاده از کفپوش چوبی این است که درزگیری آن و همینطور آب بندی کردن کفپوش به خوبی انجام شود.

کفپوش‌های سنگ‌ریزه‌ای

این نوع کفپوش ها زیبایی خاصی دارند و به هنگام راه رفتن بر روی سطح آنها خستگی از پاهای شما رفع می شود. بنابراین یکی از گزینه های مناسب برای حمام استفاده از کفپوش های سنگ ریزه ای می باشد که هم تنوع خاصی به فضای حمام شما می بخشند و در کنار آن آسیبی برای محیط زیست ندارند.

منبع: houzz

اگر نیازمند تعویض ، تعمیر و یا نصب کفپوش جدید برای هر قسمت از خانه یا واحد تجاری خود از جمله حمام و سرویس بهداشتی آن هستید ، می توانید از تخصص تیم نوین خانهبهره مند شوید. تنها کافیست تا با شماره 88487933 درتماس باشید.

کفپوش مناسب برای حمام و سرویس بهداشتی