امنیت بیشتر با درب ضد سرقت

امنیت بیشتر با درب ضد سرقت

امنیت بیشتر با درب ضد سرقت

یکی از مواردی که می تواند به امنیت هر چه بیشتر منزل شما کمک کند استفاده از درب های ضد سرقت می باشد. یکی از مهم ترین ویژگی های درب ضد سرقت نسبت به دربهای معمولی استفاده از فلز در ساختار درب ضد سرقت می باشد.

برخی از افراد از دزدگیرهای هشداردهنده برای آپارتمان های خود نصب می کنند که علاوه بر اینکه هزینه بالایی را متقبل می شوند، این احتمال می رود که سارق با از کار انداختن سنسورهای آن به راحتی وارد منزل شما شود

 انتخاب درب ضد سرقت

اگر در فضایی قرار دارید که نیاز به امنیت بالاتری دارد باید از دربهایی استفاده کنید که آزمایشات مربوط به دریافت صلاحیت های لازم جهت جلوگیری از ورود دزد و دیگر سو استفاده ها را گذرانده باشد. در بازار ایران درب های ضد سرقت چینی ، ایرانی و ترکیه ای بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند که نوع ترکیه ای آنها برای افرادی که مشکل پسند تر هستند بیشتر توصیه می شود زیرا که آزمایش های مختلفی را گذرانده و کیفیت آن تضمین شده است اما نکته مهم در اینگونه دربها نحوه نصب آن می باشد. به این معنا که اگر به درستی نصب نگردد، کیفیت آن پایین آمده و شما را دچار مشکل خواهد نمود . 

 درب‌های ضد سرقت چه مزایایی دارند

از ویژگی های عالی این دربها می توان به عایق بودن درب آنها در برابر آتش ، صدا ، فشار و رطوبت اشاره کرد. بنابر این علاوه بر اینکه منزل خود را در مقابل ورود سارقین ایمن می کنید ، در مواقع بروز حوادث پیش بینی نشده مثل آتشسوزی ، زلزله و غیره نیز می توانید امنیت خانه خود را تامین کنید. 

 نکته مهم

قفل مناسب این دربها یکی از مهم ترین ویژگی آنهاست. به این معنا که حتی اگر دربی از فولاد هم ساخته شده باشد اما فاقد قفل ضد سرقت مناسب باشد آن کارایی لازم را نخواهد داشت و تمایز قابل توجهی با یک درب معمولی چوبی ندارد.

منبع: گردآوری توسط تحریریه نوین خانه

اگر نیازمند دریافت مشاوره و نصب هر نوع از درب های ضد سرقت هستید می توانید با متخصصان نوین خانه تماس بگیرید. یک تماس با شماره 88487933 کافیست.

امنیت بیشتر با درب ضد سرقت