حفاظ درب آپارتمان

حفاظ-درب-آپارتمان

حفاظ درب آپارتمان بادوام نوین خانه، ایمنی هر خانه ای را افزایش می دهد و هر صاحب خانه ای، به خصوص اگر ساکن محله ای با میزان جرم و جنایت بالایی باشد، قطعاً می خواهد که از این حفاظ درب آپارتمان در ساختمان خود استفاده کند، زیرا به راحتی توسط سارقین و متجاوزین باز نمی شود و بسیار محکم و بادوام است.

مدل های مختلفی از این حفاظها در بازار موجود است. با این حال، باید حفاظی را انتخاب کنید که نمای بیرونی منزل شما را زیباتر جلوه دهد. حفاظها در طیف گسترده ای از رنگ ها و اندازه ها موجود هستند و در واقع از مصالحی با پایایی مختلف ساخته شده اند. بعد از نصب این حفاظ، حتی اگر صاحب خانه خارج از شهر باشد، بابت امنیت خانه خود نگرانی نخواهد داشت.

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب حفاظ پنجره

اگر واقعاً به امنیت عزیزان خود اهمیت می دهید، نصب حفاظ درب با کیفیت نوین خانه سرمایه گذاری عاقلانه ای خواهد بود.

برخی از مزایای حفاظ درب آپارتمان

• جلوگیری از ورود سارقین

اصولاً سارقین خانه هایی را که ایمنی خوبی ندارند و ورود به آنها آسان است هدف قرار می دهند. اگر خانه شما به حفاظ درب آپارتمان و سیستم قفل مجهز نباشد، احتمال اینکه به طعمه ای برای سارقین تبدیل شوید بسیار بالا است. حفاظ های محکم، هرگز اجازه ورود افراد متجاوز به خانه شما را نخواهند داد.

• ایمنی بیشتر

حفاظ درب باعث افزایش امنیت خانه شما می شود. این حفاظ ها از مصالح محکم و بادوام به ویژه استیل و آهن ساخته شده اند. این حفاظ ها به درستی قاب بندی شده اند تا ماندگاری آنها طولانی تر شود.

لینک پیشنهادی نوین خانه : حفاظ استیل پنجره | انواع

• مجهز به سیستم قفل

حفاظ درب آپارتمان، مجهز به سیستم قفل بادوام است. این سیستم قفل دارای قفل های کلیدخور و قفل دسته گرد می باشد. درب هایی با قفل دسته گرد، دارای امنیت بیشتری هستند. علاوه بر این، شما باید دنبال درب هایی بگردید که به آسانی از قسمت لولا باز نشوند.

لینک پیشنهادی نوین خانه : انواع درب چوبی

• صفحه نمایش

بعضی از حفاظ های درب آپارتمان ، دارای صفحه ای مشبک است که به شما امکان مشاهده افراد خارج از خانه را می دهد ولی به درون خانه دیدی ندارد. این صفحه دارای توری ازجنس استیل ضدزنگ است و قطعا فرد متجاوزی که قصد ورود به خانه شما را دارد از بریدن این توری خسته خواهد شد. از همه مهمتر، این صفحه توری نمای خانه شما را خاص و زیباتر می کند.

• بهبود ارزش املاک

بدون شک سرمایه گذاری برای نصب حفاظ درب ایده باارزشی خواهد بود. وقتی تصمیم به فروش ملک خود می گیرید، قطعا به سبب نصب حفاظ درب قیمت، بالایی در ازای خانه خود دریافت خواهید کرد. این حفاظ در طرح ها و سبک های مختلفی موجود است و بدین ترتیب خانه شما شیک و مدرن به نظر خواهد رسید.

• مقاوم در برابر آتش

این حفاظ در برابر آتش مقاوم است. در حین آتش سوزی، این حفاظ بدون اینکه دچار حریق شود، محکم در جای خود باقی خواهد ماند. بهترین بخش این است که، این حفاظ درب به شما کمک می کند تا آتش را تحت کنترل خود درآورید و اجازه ندهید که شعله های آتش وارد خانه شود و به وسایل با ارزش شما آسیب برساند.

چرا حفاظ درب آپارتمان نوین خانه؟

اگر می خواهید خانه شما از سطح ایمنی بهتری برخوردار باشد، پیشنهاد می کنیم که حتماً حفاظ درب آپارتمان نوین خانه را نصب کنید. این کار به شما این امکان را می دهد که حتی وقتی در خانه نیستید خیالتان از بابت ملک خود راحت باشد و بتوانید از خانواده و وسایل خود به بهترین شکل محافظت کنید.

عنصرهای اصلی امنیت خانه: قفل دسته گرد و حفاظ درب آپارتمان

حفاظ-درب-آپارتمان

قفل دسته گرد

راه های مختلفی برای تقویت امنیت خانه وجود دارد مانند آژیر خطر یا سگ نگهبان، اما با وجود قفل دسته گرد، ورود سارقین به خانه شما کاملاً غیرممکن خواهد بود. طبق یک بررسی، بیشتر افراد متجاوز با استفاده از زور وارد خانه ها می شوند. این اتفاق می تواند زمانی رخ دهد که  قفل درب های شما دچار مشکل بوده یا محکم نباشند.

قفل دسته گرد دارای پیچ استیلی است که درون قاب درب بسته می شود. انواع زیادی از این نوع قفل وجود دارد اما متداول ترین آنها قفل دسته گرد تک سیلندر است که توسط اهرمی از سمت داخل و یک کلید در خارج درب کار می کند. با این حال، اکثر افراد دستگیره گرد با قفل دو سیلندری را ترجیح می دهند، چرا که خبری از اهرم نیست و برای کار در داخل و خارج  خانه نیاز به کلید دارید.

منبع : https://dialadoorsmelbourn2.wixsite.com