5 دلیل برای تعویض پنجره های قدیمی

5-دلیل-برای-تعویض-پنجره-های-قدیمی

بهترین وقت برای تعویض پنجره های قدیمی چه زمانی است؟ اکنون به شما خواهیم گفت… خانه های قدیمی جذابیت و زیبایی خاص خود را دارند.

بهترین زمان تعویض پنجره های قدیمی

صاحب خانه هایی که علاقه مند به حفظ ظاهر کلاسیک خانه های خود هستند، تمایلی به تعویض پنجره های قدیمی خود ندارند. برخی از افراد معتقدند که پنجره شکسته نشده نیازی به تعویض ندارد. درست است که با مراقبت مناسب، روغن کاری و کمی شانس، پنجره های قدیمی می توانند برای مدت طولانی دوام بیاورند. اما بهترین زمان تعویض پنجره را خودتان می توانید تعیین کنید. برای تعویض پنجره های قدیمی نیاز به دلیلی مناسب دارید؟ با ما همراه باشید.

5 دلیل برای تعویض پنجره های قدیمی

دلیل 1. تعویض پنجره بسیار آسان تر است (5 دلیل برای تعویض پنجره های قدیمی)

 برخی از صاحب خانه ها هنگامی که پنجره ای ترک می خورد و یا قاب آن خم می شود، تمایل دارند تا آسیب ها را برطرف کنند یا دیگر برای طولانی مدت از پنجره استفاده نکنند. اگرچه ممکن است پنجره پس از تعمیری جزئی عملکرد بهتری داشته باشد، اما لزوماً آنطور که باید کار نخواهد کرد. حتی اگر تمام تلاش خود را برای پلمپ شکاف ها انجام دهید، ترک و خمیدگی می تواند باعث ایجاد درز هوا یا رطوبت شود.

می توانید همزمان چند پنجره قدیمی را خریداری و تعویض کنید. جایگزینی یک پنجره شکسته در خانه شما به این معنی نیست که شما باید همه آنها را تعویض کنید. از دست شیشه های بخار گرفته یا پنجره هایی که به درستی کار نمی کنند، خلاص شوید.

لینک پیشنهادی نوین خانه : زمان درست تعویض پنجره ها چه موقع است؟

دلیل 2. خرید پنجره های جدید هزینه زیادی نخواهند داشت (5 دلیل برای تعویض پنجره های قدیمی)

آیا با خرید پنجره های جدید در هزینه ها صرفه جویی می شود؟ اگر پنجره ها نشکسته باشند، صاحب خانه ها می توانند برای صرفه جویی در هزینه وسایل و نصب، کمی بیشتر منتظر بمانند تا پنجره خود را به روز کنند. واقعیت این است که با وجود داشتن پنجره های قدیمی که دارای مشکل درز هوا نیز هستند، در حال حاضر پول بیشتری برای قبض های انرژی می پردازید. آیا گرم نگه داشتن خانه در زمستان و خنک شدن در تابستان چالش برانگیز است؟ پنجره های شما ممکن است شما را مجبور کنند تا گرمایش مرکزی یا کولر را برای مدت طولانی تری از آنچه لازم دارید روشن نگه دارید. هوای درز پیدا کرده بدون توقف موجب فرسودگی سیستم گرمایش/ سرمایش شما می شود.

لینک پیشنهادی نوین خانه : تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

رتبه تصفیه هوای شما چند است؟ پنجره های هاروی (Harvey) بهترین رتبه های تهویه هوا در صنعت را دارند. برای آشنایی بیشتر با معنای بهره وری انرژی این ویدیوی را تماشا کنید.

محصولات دارای گواهینامه ENERGY STAR به صاحب خانه های آمریکایی کمک کرده است که 16 میلیارد دلار در هزینه های خدمات خود صرفه جویی کنند. با تعویض پنجره های تک پانل قدیمی خود با محصولات واجد شرایط ENERGY STAR ، می توانید در هر سال بین 126 تا 465 دلار پس انداز کنید. همچنین می توانید از اعتبارات مالیاتی فدرال که برای جبران برخی از هزینه های شما استفاده می شود، بهره ببرید. قبل از تعویض پنجره های قدیمی، برای دیدن قیمتهای روز، وب سایت ENERGY STAR را بررسی کنید.

دلیل 3. بهبود در امنیت (5 دلیل برای تعویض پنجره های قدیمی)

5-دلیل-برای-تعویض-پنجره-های-قدیمی

با گذشت زمان پنجره نیز مانند هر چیز دیگری دچار خرابی می شود. دستگیره ها می توانند زنگ زده یا از بین بروند و احتمال ورود سارقین به منزل شما را افزایش دهند.

به طور کلی به مرور زمان درزبندی ها دچار مشکل شده و فریم های پنجره شل می شوند. پنجره های جدید دارای چفت های ایمنی اضافی بوده و محکم تر از پنجره های قدیمی هستند. پنجره های جدید به معنای خانه ایمن تر خواهند بود.

لینک پیشنهادی نوین خانه : راهنمای تعویض پنجره های قدیمی

دلیل 4. بالا بردن ارزش خانه و کمک به جامعه (5 دلیل برای تعویض پنجره های قدیمی)

5-دلیل-برای-تعویض-پنجره-های-قدیمی

اگر می خواهید خانه خود را به فروش برسانید، تعویض پنجره های قدیمی می تواند ارزش خانه شما را چند برابر کند. فراموش نکنید که هنگام فروش خانه همیشه نگاه اول تعیین کننده است. پنجره های خراب و قدیمی مطمئناً به چشم خریداران خواهد آمد. با تعویض پنجره ها، خریداران به این نکته توجه می کنند که پس از خرید خانه دیگر نیازی به تغییر پنجره ها نخواهد بود و این مورد نکته مثبت خانه شما خواهد بود. پنجره های جذاب همچنین می توانند زیبایی خانه شما را چند برابر کنند و نوع خاصی از پنجره مانند پنجره خلیجی یا پنجره نما می تواند جزو مزایای خانه شما محسوب شود.

لینک پیشنهادی نوین خانه : پنجره مناسب برای تعویض پنجره

همکاری با پیمانکاران محلی که از تولید کننده محلی خریداری می کند، به معنای سرمایه گذاری و کمک به جامعه خود است. در این شرایط سخت اقتصادی،  انتخاب اینکه پول خود را در صنایع محلی خرج کنید به ثبات شرایط اقتصادی کمک بسیاری خواهد کرد. فروشگاه های بزرگ ورشکسته نمی شوند و نوسازی ها ادامه پیدا خواهد کرد. بنابراین با پیمانکاران محلی خود کار کنید.

دلیل 5. قوانین قدیمی در مقابل قوانین جدید (5 دلیل برای تعویض پنجره های قدیمی)

بسیاری از پنجره های جدید ازجنس وینیل هستند و با طراحی ها و پرداختهای بسیار متنوع عرضه می شوند. بر طبق نظرات خریداران :” بعد از سال 1978 استفاده از رنگ بر پایه سرب ممنوع شد و استفاده از این رنگ در خانه های قبل از 1960 بسیار محبوب بوده است. استفاده از پنجره های تک پانل به دلیل ایجاد غبار سرب هنگام باز و بسته کردن پنجره و ایجاد مسمومیت برای کودکان، بسیار نگران کننده است.”

در برخی موارد می توانید نوارهای پنجره های قدیمی را مجدد رنگ کنید اما بهترین و امن ترین گزینه تعویض این پنجره هاست. با اینکار نه تنها مشکل خانه خود را برطرف کرده اید بلکه دیگر ممکن نیست خودتان یا یک تکنیسین را با غبار سرب به خطر بیاندازید.

می توانید از محصولات نوین خانه اعم از پنجره کشویی تک ریل ، پنجره آکاردئونی ، پنجره فولکس واگنی و … بهره مند شوید.

پنجره مدرن برای بناهای تاریخی

امروزه بسیاری از پنجره ها با تقلیدی از سبک های قدیمی طراحی می شوند. پیشنهاد ویژه Harvey به شما سری پنجره های چوبی سلطنتی (majesty wood window series) است که در تمام بناهای تاریخی در نیوانگلند استفاده شده است. جایی که خانه هایی خواهید یافت که قدمت ساخت آنها به سالهای 1800 و حتی قبل تر برمی گردد. بنابراین می توانید پنجره ای با عملکرد بالا و سبکی کلاسیک تهیه کنید که علاوه بر کاربرد عالی، نمای خانه شما را زیباتر کند.  

موضوع : تعویض پنجره های قدیمی