انواع چمن مصنوعی

انواع چمن مصنوعی

انواع چمن مصنوعی

قبل از اینکه برای خرید چمن مصنوعی اقدام کنید باید با انواع چمن مصنوعی تا حدودی آشنایی داشته باشید تا بتوانید خرید خوب و مناسبی برای خود داشته باشید. این قسمت از سایت به شما کمک می کند تا چمن مصنوعی مناسب با کاری که می خواهید با آن انجام دهید را به صورت دقیق تر انتخاب کنید.

به عبارت دیگر اگر شما برای انتخاب چمن مصنوعی برای تراس، باغ، زمین فوتبال و … نمی دانید که چه نوع چمن مصنوعی ای بهترین کارایی را برای شما خواهد داشت این صفحه به شما کمک می کند تا بتوانید با مطالعه اطلاعات چمن مصنوعی های مختلف به بهترین چمن مصنوعی برای نیاز خود دست پیدا کنید.

انواع چمن مصنوعی

در زیر برخی از دستورالعمل های اصلی را برای انتخاب یهترین چمن مصنوعی نسبت به محیطی که می خواهید آنرا چمن کنید را می یابید.

در مرحله اول شما باید شناخت دقیقی از محیط مورد نظر خود پیدا کنید.

با تمام چمن مصنوعی های موجود که برای محیط مورد نظر شما مناسب می باشد آشنا شوید و اطلاعات و ویژگی های آن ها را در نظر بگیرید.

در مرحله آخر انتخاب بهترین چمن ویژگی های الیاف چمن مصنوعی های مناسب برای محیط خود را مطالعه کنید تا از مناسب بودن آن اطمینان حاصل کنید.

یکی از ویژگی های اصلی که در انتخاب چمن مصنوعی مناسب مورد نیاز است و حتما باید آن را مورد توجه خود قرار دهید ارتفاع الیاف چمن مصنوعی می باشد.

انواع چمن مصنوعی : الیاف با ارتفاع بالا

چمن مصنوعی های با الیاف بالا بسیار مناسب برای زمین های فوتبال و یا زمین های بازی، فضای باز، هر نوع استفاده ای در باغ ها و در استخرهای شنا و … است. این نوع چمن ها برای انواع استفاده در محیط های باز توصیه می شود. چراکه این نوع چمن مصنوعی بسیار شبیه به چمن طبیعی می باشد و این ویژگی باعث طبیعی بودن محیط زیست می شود.

انواع چمن مصنوعی

از ویژگی های این نوع چمن مصنوعی های با ارتفاع بالای الیاف می توان خم شدن رشته های چمن که باعث طبیعی جلوه دادن آن می شود و همچنین این نوع از چمن مصنوعی دوام بسیار بالای در مقابل شرایط محیطی دارد.

انواع چمن مصنوعی : الیاف با ارتفاع متوسط

چمن مصنوعی با ارتفاع الیاف متوسط بسیار مناسب برای محیط های بازی کودکان و حیوانات خانگی می باشد و همچنین برای استفاده های تزئینی که می توان چمن مصنوعی در آنها استفاده کرد بسیار مناسب است مانند تزئین باغ یا محیط و یا تزئین استخر و … ارتفاع الیاف این نوع از چمن مصنوعی به طور متوسط حدود 35 میلی متر می باشد.

انواع چمن مصنوعی

انواع چمن مصنوعی : الیاف با ارتفاع کم

چمن مصنوعی با ارتفاع الیاف کم بسیار برای محیط هایی با ترافیک بالا مناسب است برای مکان هایی که جمعیت و رفت آمد در آنها زیاد می باشد این نوع از چمن مصنوعی به شدت توصیه می شود. به عنوان مثال برای مکان هایی مانند تراس، مراکز، داخل خانه، بالکن و … این نوع از چمن مصنوعی توصیه می شود. این نوع چمن از فشردگی بالایی در بین الیاف های خود استفاده می کند و به همین دلیل برای این نوع از مکان ها بسیار مناسب می باشد. حدود ارتفاع این نوع از چمن ها بین 15 میلی متر تا 25 میلی متر می باشد.

انواع چمن مصنوعی

لینک پیشنهادی نوین خانه : چمن مصنوعی دست دوم