چمن مصنوعی ورزشی تزئینی

چمن مصنوعی ورزشی تزئینی

فقط با یک تماس با نوین خانه انواع مختلفی از چمن مصنوعی ورزشی تزئینی را برای شما به همراه عکس و قیمت ارسال خواهیم کرد.

چمن مصنوعی ورزشی تزئینی محصولی تزئینی است که امروزه در زمینه های مختلفی کاربرد دارد. این محصول طول عمری طولانی و دوام بسیار بالایی دارد و به همین دلیل اغلب در زمینهای ورزشی و مطالات زمین شناسی به جای چمن طبیعی، از چمن مصنوعی استفاده می شود.

چمن مصنوعی ورزشی جایگزین چمن طبیعی

چمن مصنوعی به عنوان جایگزینی برای چمن طبیعی تولید می شود زیرا چمن طبیعی نمی تواند همیشه نتایج مطلوبی را ارائه دهد. چمن مصنوعی امروزه در بسیاری از مناطق مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل سهولت در نگهداری، هزینه کم و صرفه جویی در وقت به چمن طبیعی ترجیح داده می شود. چمن مصنوعی عمر طولانی دارد.

چمن مصنوعی جایگزین چمن طبیعی، برای اهداف زینتی است. برای ایجاد فضای سبز در باغ، زمین بازی یا کافی شاپ، چمن مصنوعی انتخاب بسیار خوبی است. می توانید از چمن مصنوعی برای ایجاد فضای سبز در مناطق باز یا بسته استفاده کنید.

دلایل زیادی برای استفاده از چمن مصنوعی ورزشی تزئینی وجود دارد که در اینجا به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

مشخصات اصلی چمن مصنوعی که در برابر همه شرایط آب و هوایی بسیار مقاوم باشد، به شرح زیر است.

ویژگی های چمن مصنوعی ورزشی تزئینی

چمن مصنوعی ورزشی تزئینی

• چمن مصنوعی مقاوم در برابر سایش

چمن مصنوعی مانند چمن طبیعی به مرور زمان از بین نمی رود و تغییر رنگ نمی دهد. بنابراین در برابر فرسایش نیز مقاوم است. چمن طبیعی در فصل زمستان از بین می رود و نمی توانید به اندازه کافی از منظره باغی که با چمن طبیعی ساخته اید، بهره مند شوید. بنابراین اگر می خواهید در تمام 4 فصل از منظره باغ خود لذت ببرید، باید از چمن مصنوعی استفاده کنید.

• جلوگیری از لغزندگی

چمن مصنوعی ابزار مناسبی برای کاهش لغزندگی هر سطحی است. بنابراین اگر کودکی در خانه دارید، چمن مصنوعی ورزشی تزئینی برای آنها بسیار بی خطر خواهد بود.

• زیبایی بصری

می توان از چمن مصنوعی با آرامش خاطر در هر 4 فصل استفاده کرد چرا که به مرور زمان از بین نمی رود و ظاهر زیبای خود را از دست نمی دهد. فضای سبز ساخته شده با چمن مصنوعی در ماه های زمستان، تداعی گر فضای سبز در تابستان خواهد بود.

لینک پیشنهادی نوین خانه : چمن مصنوعی تزئینی

• تعمیر و نگهداری رایگان

به دلیل ویژگی ضد سایش بودن، چمن مصنوعی ورزشی تزئینی به هیچ هزینه ای برای تعمیر و نگهداری نیاز ندارد. کافی است فقط اجسامی مانند برگ و سنگ از روی آن پاک شده و در هوای بسیار گرم، چمن خنک نگه داشته شود.

• عدم نیاز به آبیاری

چمن مصنوعی ورزشی تزئینی نیازی به آبیاری مداوم ندارد، بنابراین از هدر رفتن آب جلوگیری خواهد شد. برای به جای گذاشتن دنیایی بهتر برای نسل های آینده، باید از هدر رفتن آب خودداری کنیم. چمن مصنوعی کمک بزرگی به این هدف بوده و اقتصادی و کم هزینه نیز هست.

مقرون به صرفه بودن چمن مصنوعی به این دلیل است که هزینه تعمیر و نگهداری ندارد و عمر آن حداقل 10 سال است. اگر از چمن مصنوعی به خوبی نگهداری شود، تا حدود 20 سال قابل استفاده خواهد بود.

• عدم تغییر رنگ در برابر نور خورشید

از آنجا که چمن مصنوعی در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاوم است، مانند چمن طبیعی به مرور زمان از بین نمی رود و خشک نمی شود. به همین دلیل است که چمن مصنوعی همیشه در طبیعی ترین حالت و سبزترین رنگ ممکن است.

• چمن مصنوعی ورزشی تزئینی باعث دور نگه داشتن حشرات

حشرات نمی توانند همانطور که درون چمن طبیعی زندگی می کنند، درون چمن مصنوعی زنده بمانند. بنابراین خانه و باغ شما با وجود چمن مصنوعی ایمن تر خواهد بود.

علاوه بر این، از مواد مضر در تولید چمن مصنوعی ورزشی تزئینی استفاده نمی شود. بنابراین می توان با آرامش خاطر چمن مصنوعی را انتخاب کرد.

چمن مصنوعی ورزشی تزئینی

مناطقی که میتوان از چمن مصنوعی ورزشی تزئینی در آنها استفاده کرد

همانطور که در بالا اشاره کردیم، در مناطق بسیاری میتوان از چمن مصنوعی استفاده کرد. سالهاست که از چمن مصنوعی برای زمین فوتبال استفاده می شود. چمن مصنوعی مورد تأیید فیفا نیز، در ساخت زمینهای فوتبال حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

نوین خانه یکی از بهترین عرضه کنندگان چمن مصنوعی ورزشی تزئینی در ایران است. می توانید بهترین چمن مصنوعی را از بهترین عرضه کننده چمن مصنوعی خریداری کنید. اگر دنبال بهترین تولید کننده ها می گردید، برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب چمن مصنوعی فوتسال

اکنون بیایید به مناطقی که میتوان از چمن مصنوعی در آنها استفاده کرد، بپردازیم. چمن مصنوعی امروزه در بسیاری از مناطق مورد استفاده قرار می گیرد، که به شرح زیر است.

• زمینهای دو و میدانی

• پارک ها

• مراکز خرید

• زمین های ورزشی

• فضای سبز در هتل رستوران ها

• تراس و بالکن

• فضای سبز در مراکز نگهداری از کودکان و مهد کودک

• محوطه سازی در باغ

چمن مصنوعی ورزشی تزئینی با کیفیت بالا

چمن مصنوعی ورزشی تزئینی

هنگام انتخاب از میان این شرکتهای عرضه کننده چمن مصنوعی، باید به کارهای قبلی و کیفیت آنها توجه کنید. از آنجا که نوین خانه از چمن های درجه یک را در انبار خود موجود دارد، چمن مصنوعی این شرکت همیشه ماندگار، با کیفیت و زیبا است. نوین خانه انتخابهای بسیار زیادی در طراحی و رنگ در اختیار شما می گذارد و مشتاقانه خواهان ارائه محصولات خود به شما خواهد بود.

• در مناطقی برای بازی فوتبال

• پارک ها، باغ ها، زمین های بازی کودکان

• جاده ها، پله ها، فضاهای خالی

چمن مصنوعی برای بالکن

• و ایجاد فضای سبز و زیبا در هر مکانی که بخواهید

به سبب نگهداری بسیار آسان، چمن مصنوعی ورزشی تزئینی از چمن طبیعی ارزان تر است. استفاده از چمن طبیعی به خاطر شرایط نگهداری آن مشکل است و به دلیل شرایط آب و هوایی، نیاز به تجدید و نگهداری مداوم دارد که هزینه نگهداری آن را بسیار بالا می برد. با این وجود، استفاده از چمن مصنوعی مقرون به صرفه ترین راه حل ممکن خواهد بود.

منبع : https://www.hatkosport.com

اگر پاسخگو نبودیم در واتساپ پیام دهید.(9 صبح تا 8 شب)

09124991706