چمن مصنوعی دکوری

چمن مصنوعی دکوری

با چمن مصنوعی دکوری نوین خانه زیبایی را به خانه خود بیاورید. با یک تماس در سریعترین زمان چمن مصنوعی دکوری برای خانه خود خریداری کنید.

چمن مصنوعی در فضای داخلی خانه

چمن مصنوعی صرفا فقط برای استفاده در فضای بیرون از خانه طراحی نشده است. با کمی خلاقیت می توانید زیبایی های فضای بیرون را به عنوان عنصری از طراحی خلاقانه، در خانه خود داشته باشید. می توانید بدون نگرانی در مورد آوردن خاک و حشرات به خانه خود، از طبیعت به عنوان عنصری در دکوراسیون خانه خود استفاده کنید. اگر آماده کاوش محصولات چمن مصنوعی برای پشت بام، ایوان و پاسیو و نحوه استفاده از آنها در دکوراسیون منازل هستید، مطمئناً پنج نکته زیر را دوست خواهید داشت.

پوشش دیوار با چمن مصنوعی دکوری

استفاده از چمن مصنوعی دکوری به عنوان پوشش دیوار به عنوان بخشی از پاسیو یا ایوان و یا درون منازل شما، می تواند پس زمینه زیبایی ایجاد کند. چه از آن به عنوان پس زمینه برای عکاسی استفاده کنید و چه فقط برای پوشاندن تمام سطح دیوار به کار رود، کاغذ دیواری چمن مصنوعی می تواند طرحی برجسته و شگفت انگیز باشد. هنگام استفاده از پوشش های دیواری چمن مصنوعی ابتکار عمل داشته باشید و از آن درکنار پانل های چوبی که فقط قسمت فوقانی یا پایین دیوار را می پوشاند، بهره ببرید.

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب چمن مصنوعی روی دیوار

چمن مصنوعی دکوری برای دکوراسیون میز

می توان از چمن مصنوعی دکوری به عنوان رومیزی یا حتی زیربشقابی، در مهمانی های شام بهاری یا تابستان در داخل خانه یا فضای باز استفاده کرد.

طرح های تاکیدی در پاسیو

چمن مصنوعی دکوری

چمن مصنوعی دکوری می تواند طرح تاکیدی عالی برای مبلمان پاسیوی شما باشد. می توانید یک مبل عثمانی را با چمن مصنوعی بپوشانید تا صندلی مناسبی برای پاسیو داشته باشد یا یک بالشت چمن مصنوعی را به عنوان جلوه ای از طبیعت به مبلمان خود اضافه کنید. همانطور که می توانید در یک روز بهاری از نشستن در میان چمن های خنک بسیار لذت ببرید، می توانید با تزیین کردن صندلی های تودوزی شده یا  صندلی های فضای باز خود با چمن مصنوعی، چیدمانی سرسبز و تزئینی ساخته و حسی مشابه ایجاد کنید.

لینک پیشنهادی نوین خانه : چمن مصنوعی تزئینی

چمن مصنوعی دکوری به عنوان فرش و کفپوش

هیچ حسی مانند حس راه رفتن با پای برهنه در میان چمن نیست. با فرش چمن مصنوعی، می توانید تا حدی این حس خوب را درون منزل خود نیز احساس کنید. یا به جای استفاده از  فرش راه پله، می توانید از چمن مصنوعی دکوری برای راه پله خود استفاده کنید و نمایی از طبیعت در دکوراسیون خود ایجاد کنید. چمن مصنوعی همچنین می تواند به عنوان کفپوش در باغهای پشت بام یا در محوطه پاسیو استفاده شود.

لینک پیشنهادی نوین خانه : چمن مصنوعی برای بالکن

تختخواب حیوان خانگی با چمن مصنوعی

آیا حیوان خانگی شما دوست دارد تمام روز در میان چمن ها بخوابد ولی شما وقت کافی برای اینکار ندارید؟ بسیار خوب، تختخوابی از چمن مصنوعی میتواند بهترین گزینه باشد. تختخواب خانگی با چمن مصنوعی نه تنها می تواند راه حلی عالی برای سگ شما باشد، بلکه اینکار نمونه ای خاص از دکوراسیون در میان سایر تختخواب حیوانات خانگی معمولی خواهد بود.

اگر می خواهید از چمن مصنوعی در مواردی به جز فضای سبز استفاده کنید، گزینه های بسیاری برای ترکیب چمن مصنوعی دکوری در دکوراسیون منزل خود خواهید یافت. فرقی ندارد که به دنبال اضافه کردن طراحی خاص به دکوراسیون داخلی منزل خود باشید یا فضای سبز در باغ بام خود، نصب چمن مصنوعی انتخاب خوبی برای شروع کار است. برای پرسیدن هر گونه سؤال، با ما در نوین خانه  تماس بگیرید چرا که کارشناسان ما همیشه از کمک کردن به شما خوشحال خواهند شد.