چمن مصنوعی دست دوم ، قیمت چمن مصنوعی

چمن مصنوعی دست دوم ، چمن مصنوعی قیمت

چمن مصنوعی دست دوم و جمع آوری، خرید و فروش و نصب چمن مصنوعی دست دوم در تهران وایران را با نوین خانه تجربه کنید. + عکس + قیمت دست دوم و نو

بهترین چمن مصنوعی دست دوم بسیار تمیز با مناسب ترین قیمت که توسط تیم نوین خانه جمع آوری شده است.

تیم نوین خانه در زمینه فروش چمن مصنوعی دست دوم و نو به کاربران خدمات ارائه می کند.

به طور کلی قیمت چمن مصنوعی دست دوم بسته به الیاف و ویژگی های آن متغییر است و پایین بودن قیمت آن به این معنا نیست که کیفیت کمی داشته باشد و بسته به استفاده ای که خواهید داشت این حدود قیمت بوجود می آید.

قیمت چمن مصنوعی دست دوم

چمن مصنوعی دست دوم فوتبال

برای مشاهده عکس ها و قیمت چمن مصنوعی روی لینک کلیک کنید.

در قسمت زیر شما انواع چمن مصنوعی دست دوم بعلاوه قیمت و اطلاعات آنها را مشاهده می کنید که بسیار تمیز و عالی و شسته شده می باشند که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند، محصولات زیر که مشاهده می کنید بسیار نزدیک به نو می باشند و حتی از تعداد زیادی از نمونه های نو کیفیت بیشتری دارند.

کیفیت چمن مصنوعی دست دوم

تیم فنی نوین خانه در زمینه تست کیفیت چمن مصنوعی بسیار با تجربه می باشد، چرا که سالیان زیادی است که در زمینه خرید و فروش این محصول کار می کند.

با بررسی دقیق چمن از نظر کیفیت و بررسی ساقه چمن تست های مورد نیاز را انجام می دهند، چمن هایی که حالت عادی ساقه خود را از دست داده باشند را دیگر نمی توان به حالت عادی خود برگردانید و با شست و شو حالت بدتری به خود می گیرند. بنابراین این نوع چمن ها که حالت عادی ساقه خود را از دست داده اند مانند اینکه بر روی زمین پهن شده باشند را به هیچ وجه نباید خریداری کنید.

موضوعی که در بالا به آن اشاره کردیم بیشتر برای چمن های است که ارتفاع بلندی دارند، که اکثرا برای چمن مصنوعی فوتبال این موارد بوجود می آیند.

این مشکلات هم در ظاهر چمن برای شما مشکل ایجاد می کند و هم در نصب چمن بسیار مشکل برای نصاب این کار بوجود می آورد.

خرید چمن مصنوعی دست دوم

تیم نوین خانه با بهترین قیمت خریدار چمن مصنوعی دست دوم شما است. تنها کافی است یک تماس با نوین خانه داشته باشید، بعد از تماس با نوین خانه برای خرید تیم نوین خانه به مکان شما اعزام خواهد شد.

با بررسی محصول شما بر روی زمین و ارائه قیمت خرید چمن مصنوعی دست دوم به شما و توافق شما با نوین خانه تمامی مراحل را نوین خانه انجام میدهد و محصول شما را از روی زمین جمع آوری کرده و هزینه را همان جا با شما تسویه می کند. نحوه جمع آوری آن در نوین خانه به صورت کاملا حرفه ای و دقیق اجرا خواهد شد.

نصب چمن مصنوعی دست دوم

شما می توانید چمن مصنوعی دست دوم خود را از هر جایی خریداری کنید، و می توانید از گروه نوین خانه برای نصب چمن مصنوعی دست دوم خود بهره مند شوید. نصب چمن مصنوعی بسیار کار تخصصی می باشد بخصوص اگر کار کرده باشد.

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب چمن مصنوعی روی دیوار

زیر سازی و زه کشی چمن مصنوعی دست دوم بسیار مهم می باشند، اگر این کار را اشتباه انجام دهید ممکن است در آینده دردسرهای زیادی را برای شما بوجود آورد و حتی عمر آن را بشدت کاهش دهد. شما می توانید برای نصب آن بر روی گروه نوین خانه حساب کنید چرا که تجربه 10 ساله در این زمینه ضامن درست انجام شدن کار شما می باشد.

جمع آوری چمن مصنوعی دست دوم

نوین خانه با دستگاه های و مکانیزم های روز دنیا بسته به ابعاد زمین شما روش های مختلفی را برای جمع آوری انتخاب می کند.

برای زمین های بزرگ مانند زمین فوتبال و یا محوطه های باغ های بزرگ چمن به صورت رول به رول جمع آوری می شود، به این صورت که از طرفی که نصب چمن مصنوعی بر روی زمین شما انجام شده است شروع به کار می کنیم و با دستگاه رول کننده چمن ردیف های چمن را به صورت رول شده جمع آوری می کنیم.

برای زمین های کوچک و یا به صورت کلی چمن های بالکن، تزئینی و … فقط باید چمن را جمع آوری کنید و رول کردن چمن زیاد مهم نمی باشد.

بعد از اینکه کل زمین را جمع آوری کردید باید چمن را با استفاده از دستگاه مخصوص شست و شو چمن به صورت کاملا تمیز و دقیق بشورید و اطمینان حاصل کنید که تمامی سیلیس و گرانول احتمالی موجود بر روی چمن که هنگام نصب اضافه شده است را پاک کرده باشید.

تیم نوین خانه تمامی مراحل را به صورت مکانیزه و با دستگاه های مخصوص انجام می دهد و چمن مصنوعی های دست دوم نوین خانه به صورت کامل و بسیار تمیز شست و شو داده شده است و کارشناسان ما فقط چمن های با کیفیت را خریداری می کنند.

نحوه کار نوین خانه در زمینه چمن مصنوعی دست دوم

ابتدا قبل از هر کاری شما باید بفکر خرید چمن مصنوعی باشید. خرید چمن مصنوعی دست دوم بسیار سختتر از نو می باشد. شما می توانید با تماسی با نوین خانه از موجودی انبار نوین خانه در تهران مطلع شوید.

ما به شما اطلاعات کامل محصولات موجود خود به همراه قیمت آن ها را ارائه خواهیم کرد و در صورت تایید شما می توانیم به دو صورت حضوری و غیر حضوری خرید خود را از نوین خانه انجام دهید.

انبار نوین خانه همه روزه بغیر از روزهای تعطیل از 8 صبح تا 5 بعداز ظهر به روی همه باز می باشد، و می توانید به آدرس انبار مراجعه کنید و محصولات نوین خانه را از نزدیک ببینید و کیفیت آن ها را از نزدیک لمس کنید.

علاوه بر آن شما می توانید تمامی تصاویر را در سایت نوین خانه مشاهده کنید. سپس با تماس با نوین خانه محصول مورد نظر خود را سفارش داده و نوین خانه محصول را برای شما ارسال خواهد کرد، فرقی نمی کند که شما در چه نقطه ای از ایران زندگی می کنید. نوین خانه محصول را برای شما ارسال خواهد کرد.

8 میل پرتراکم الیاف هلندی متری 73,000 تومان

چمن مصنوعی 8 میل پرتراکم هلندی

13 میل متری 76,000 تومان

چمن مصنوعی 13 میل

8 میل با نام تسا متری 68,000 تومان


8 میل با نام رز متری 75,000 تومان


13 میل با نام تسا متری 77,000 تومان


18 میل با نام تسا متری 88,000 تومان


19 میل با نام خزان متری 109,000 تومان


25 میل با نام سیمین متری 111,000 تومان


25 میل با نام پایا متری 117,000 تومان


18 میل متری 90,000 تومان

چمن مصنوعی 18 میل

25 میل سوزنی متری 112,000 تومان

چمن مصنوعی 25 میل سوزنی

25 میل پهن متری 121,000 تومان

چمن مصنوعی 25 میل پهن

50 میل فوتبالی متری 153,000 تومان

چمن مصنوعی 50 میل فوتبالی

محل فروش : تهران، اشرفی اصفهانی، چهار راه باغ فیض

چمن مصنوعی دست دوم تهران

انبار شرکت نوین خانه در قسمت غرب تهران و حوالی اتوبان همت می باشد که اگر شما کاربر تهرانی هستید می توانید به صورت شخصی به محل انبار مراجعه کنید و از نزدیک چمن مصنوعی ها در انواع مختلف را ببینید و سپس خریداری کنید.

همینطور می توانید تصاویر چمن مصنوعی ها را از کارشناس مربوطه از طریق واتساپ و یا تلگرام دریافت کنید و با انتخاب، چمن برای شما ارسال می شود.

بعد از اینکه چمن مصنوعی را انتخاب کردید و متراژ را به کارشناس ما اعلام کردید این چمن مصنوعی به صورت کاملا تمیز و مناسب بسته بندی می شود و برای شما ارسال می شود.

اما اگر شما اهل تهران نیستید و از شهرهای نزدیک مانند شهر کرج قصد خرید چمن مصنوعی دست دوم و یا نو را دارید هم می توانید به تهران بیایید و از نزدیک نمومه ها را مشاهده کنید و هم می توانید برای جلوگیری از صرف هزینه و زمان آن را به صورت تلفنی سفارش دهید.

در این مورد نیز دو راه برای ارسال وجود خواهد داشت که هم می توانید به صورت شخصی چمن را ببرید و هم برای شما ارسال شود.

ارسال به نقاط کشور

اگر شما اهل شهر تهران و همینطور شهرهای نزدیک نیستید به عنوان مثال از اصفهان، شیراز، تبریز، مازندران و … باشید و یا هرجای کشور ایران شما می توانید با مشاهده تصاویری که برایتان ارسال می کنیم چمن های مصنوعی را ببینید.

از دیگر مصارف آن می توان برای پوشش های مناظر مصنوعی و زیبا تر شدن طراحی های داخلی و خارجی نیز نام برد.

چمن-مصنوعی-دست-دوم-ترک-35-میل-متری-68000

ترک 35 میل

چمن-مصنوعی-دست-دوم-ترک-بسیار-عالی-35-میل-متری-93000

ترک بسیار عالی 35 میل

چمن-مصنوعی-دست-دوم-فیبریلیت-25-میل-متری-41000

فیبریلیت 25 میل

چمن-مصنوعی-دست-دوم-فیبریلیت-50-میل-متری-73000

فیبریلیت 50 میل

چمن-مصنوعی-نو-هلندی-11-میل-متری-59000

نو هلندی 11 میل

چمن-مصنوعی-نو-هلندی-تک-بافت-25میل-متری-99000

نو هلندی تک بافت 25 میل

چمن-مصنوعی-نو-هلندی-دو-بافت-25میل-متری-113000

نو هلندی دو بافت 25 میل