چمن مصنوعی تزئینی و فضای سبز

چمن-مصنوعی-تزئینی-و-فضای-سبز

چمن مصنوعی تزئینی و فضای سبز بسیار شبیه به فرش پرز کوتاه یا پارچه سنگین است. بسیار نرم و دارای قابلیت خم شوندگی است و حتی می تواند مانند پارچه بهم بافته شود. دکور، خانه با چمن مصنوعی به دست افرادی که عاشق فضای سبز بیرون از خانه هستند و در تلاشند تا آن را به نحوی در خانه های خود بگنجانند، رو به افزایش است. امروزه دیگر چمن مصنوعی فقط برای زیبا سازی فضای سبز بیرون خانه استفاده نمی شود. بسیاری ویژگی تطبیق پذیری چمن مصنوعی را کشف کرده و شروع به ترکیب آن در دکوراسیون داخلی منزل خود کرده اند.

چمن مصنوعی تزئینی و فضای سبز

در این قسمت از سایت نوین خانه برای شما موارد استفاده از چمن مصنوعی تزئینی و فضای سبز را مورد بررسی قرار داده ایم. در اینجا چندین مورد را بررسی کرده ایم در حالیکه از چمن مصنوعی تزئینی و چمن مصنوعی فضای سبز استفاده های خیلی بیشتر از اینها می توان داشت.

چمن مصنوعی برای روکش مبلمان

برای افرادی که از نشستن روی چمن در فضای سبز در یک شب گرم تابستانی لذت می برند، می توان از چمن مصنوعی تزئینی سبک در روکش انواع مبلمان استفاده کرد. نشیمنها، نیمکتها و صندلی ها می توانند با چمن مصنوعی تزئینی روکش شوند. این نوع روکش نه تنها مانند روکش پارچه معمولی عمل می کند بلکه بسیار لطیف و کار با آن آسان است.

چمن مصنوعی تزئینی برای وسایل تزیینی خاص

دکوراسیون چمن مصنوعی تزئینی به طور ویژه در اتاق های بازی و پاتوق های مردانه بسیار محبوب است. قابلمه های کیک به شکل اعداد یا طرح های هندسی می توانند برای ایجاد چندین نمایشگر و تزیینی های خاص فراوان استفاده شوند. انواع خاصی از چمن مصنوعی تزئینی بسیار سبک وزن و شبیه به فرم های سنگین تر پارچه مانند بوم یا تویید پشمی است. قسمت پشتی چمن را می توان به راحتی و به شکل ها و اندازه های مختلفی برش داد و شکل داد. به راحتی می توان آنرا برش داد تا قاب عکس، ساعت و پشتی جعبه سایه بان را بپوشاند.

شما می توانید نصب چمن مصنوعی تزئینی را هم مطالعه کنید تا اطلاعات کاملی در این باب بدست آورید.

چمن مصنوعی تزئینی برای پوشش دیوار

چمن مصنوعی تزئینی همچنین می تواند به عنوان کاغذ دیواری استفاده شود. می توان آن را در پشت آب نماها قرار داد یا به عنوان زمینه ای برای عکاسی ها و جایگاه های اعطای جوایز ورزشی استفاده کرد. بخش هایی از چمن را می توان برای پوشاندن نواحی کوچک دیوار استفاده کرد و قطعات بزرگتر را می توان در کل سطح دیوار نصب کرد. همچنین می توان مانند دکور با چوب و بسته به نوع اتاق، فقط قسمت فوقانی یا پایینی یک دیوار را بپوشانید.

چمن مصنوعی تزئینی و فضای سبز

نصب چمن مصنوعی روی دیوار را نیز مشاهده کنید.

چمن مصنوعی تزئینی برای فرش و موکت

بسیاری از مردم از چمن مصنوعی تزئینی را به عنوان پوششی برای محیط استخر، باکن و تراس استفاده می کنند. می توان از آن به همان روش در داخل خانه استفاده کرد. برش چمن مصنوعی بسیار آسان است، بنابراین تقریباً در هر اتاقی با هر اندازه یا شکل قابل استفاده است. می توان آن را به قطعات کوچک برش داد و از آن به عنوان فرش های تزیینی خاص در جلو یا زیر مبلمان استفاده کرد. اگر قسمت پشتی چمن با یک لغزش گیر یا لایه لاستیکی پوشانده شود، می تواند تقریباً در هر نقطه و بدون ترس از لغزش یا سرخوردن در محل قرار داده شود.

لینک پیشنهادی نوین خانه : چمن مصنوعی برای بالکن

نظافت و نگهداری چمن مصنوعی تزئینی و فضای سبز

دکوراسیون چمن مصنوعی تزئینی مانند فرش معمولی، با جارو کردن تمیز می شود و دیگر گرد و غباری باقی نخواهد ماند. از آنجا که در هنگام نصب چمن مصنوعی در داخل خانه از هیچ نوع ماده پرکننده ای استفاده نمی شود، دیگر نیازی به مرتب کردن یا یکدست کردن تیغه های چمن نیست. تیغه ها با مکش جارو به صورت ایستاده باقی می مانند. چمن مصنوعی را می توان به طور روزانه و بدون ترس از آسیب یا ساییدگی بیش از حد بر روی آن، جارو کشید و تمیز کرد. حتی چمن هایی که روی دیوارها قرار می گیرند را می توان به راحتی با  جاروی دستی تمیز کرد.

دکور با چمن مصنوعی تقریباً برای هر نوع چیدمان داخلی مناسب است و می تواند اتاقی با این نوع دکوراسیون را به اتاقی خاص و منحصر بفرد تبدیل کند. فرقی ندارد که از چمن به چه صورتی در این سبک از دکور استفاده شده است، نتیجه کار این تصور را به وجود می آورد که فضای سبز بیرون از خانه را به داخل خانه خود آورده ایم. در صورت تمایل می توان آن را به راحتی با انواع دیگر فرش یا پوشش تعویض کرد. البته بسیاری از افراد تصمیم می گیرند که چمن را در تمام طول سال در جای خود نگه دارند. درعلاقه مندان به فوتبال، زمینه ای ایده آل برای افزایش روحیه ایجاد می کند. با ست کردن پوشش های چمن / فرش و صندلی با سینی ها و رومیزی ها، می توان محیط مناسبی برای خانه ایجاد کرد.

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب چمن مصنوعی فوتبال

توجه کنید که روش های بسیار دیگری وجود دارد که می توانید با چمن مصنوعی تزئینی محیط زیبایی را طراحی کنید.

دکوراسیون چمن مصنوعی تزئینی و فضای سبز

با دکوراسیون دیوار با چمن مصنوعی، در فضای سبز بیرون از منزل خود یک عروسی مناسب در فضای سبز داشته باشید. می توانید از آن به عنوان فرش، دیوار یا حتی به عنوان یک رومیزی استفاده کنید. همانطور که طبیعت را به سالن ضیافت خود وارد می کنید ، رنگ شاخ و برگ آن را نیز میتوانید انتخاب کنید!

ما می خواهیم جشن های عروسی شما منحصر بفرد و به یاد ماندنی باشند. پس اجازه دهید تا سبزی طبیعت در جهان شما قدم بگذارد! فرش چمن مصنوعی تزئینی ما میهمانان شما را متحیر خواهد کرد زیرا هنگام راه رفتن روی آن پژمرده و زرد نمی شود. ظاهر طبیعی فرش ابریشمی چمن مصنوعی ما وقتی به عنوان یک راه عبور سرسبز استفاده می شود، جاودانه است. در حقیقت، میهمانان شما دوست دارند پابرهنه بر روی بافت ابریشمی آن راه بروند – بدون ترس از اینکه علفهای هرز یا سنگریزه به پاهای شان آسیب برسانند!

دکوراسیون دیوار چمن ما خروجی مناسبی برای نمایش خلاقیت شماست. میز خود را با رومیزی چمن مصنوعی که 12 اینچ عرض دارد تزئین کنید – طبیعی به نظر می رسد و هیچ بوی نامطبوعی ندارد! در صورت تمایل حتی می توانید از آن برای همه میزهای بوفه استفاده کنید. در همین حال، دیوار چمن مصنوعی ما زمینه مناسبی برای ثبت لحظات جادویی شما فراهم می کند.

دکوراسیون مجلس شما طبیعی به نظر می رسد و میهمانان احساس راحتی و آرامش خواهند داشت. دیوارهای چمن مصنوعی که از نوین خانه تهیه می کنید نیازی به نگهداری، پیرایش یا سموم دفع آفات ندارند. برای خرید این پنل های سبز که استفاده از آنها آسان است به ما مراجعه کنید – و دکور طبیعی خود را برای مدت طولانی حفظ کنید.

منبع : https://www.heavenlygreens.com

اگر پاسخگو نبودیم در واتساپ پیام دهید.(9 صبح تا 8 شب)

09124991706