چمن مصنوعی برای کافه

چمن-مصنوعی-برای-کافه

در این صفحه به توضیح دو نوع چمن مصنوعی برای کافه ها که بسیار زیبا و مناسب برای مکان هایی مانند کافه است می پردازیم، با دیدی باز چمن مصنوعی برای کافه خود خریداری کنید.

به این پروژه های نصب چمن مصنوعی نگاهی بیندازید. اولین نوع، چمن مصنوعی تجاری برای کافه و دیگری چمن مصنوعی مسکونی منحصر به فرد و چشمگیری است.

مزایای چمن مصنوعی برای مشتری های کافه

به این نمونه از چمن مصنوعی ، در این کافه ای در تهران ، ما توانستیم فضای سبز مد نظر آنها را مهیا کنیم. این چمن مصنوعی خاص، علاوه بر دارا بودن ظاهری شگفت انگیز، فواید بسیاری نیز دارد! به عنوان مثال، مشتری ها قادرند تا  از این ویژگی های چمن مصنوعی لذت ببرند:

• فضای همیشه سبز

• زیبایی فوق العاده

• پرز های چمن به هیچ وجه جابه جا نمی شود

• کاملاً بدون گل و لای

لینک پیشنهادی نوین خانه : چمن مصنوعی برای حیاط خانه

 مشتری ها خواهند توانست: مسیر از اتومبیل به خانه یا مقصد بعدی خود را بدون دغدغه کثیف شدن هنگام عبور از مسیری پوشیده از علف، طی کنند. زمان کمتری را برای تمیز کردن لباس های خود صرف کرده و وقت بیشتری را برای لذت بردن از زیبایی چمن مصنوعیشان اختصاص دهند.

مزایای چمن مصنوعی برای مالکین کافه

صاحبان کافه از مزایای چمن مصنوعیشان به شرح زیر بهره خواهند برد:

• عدم نیاز به تعمیر و نگهداری

• داشتن فضایی سبز و زیبا در طول سال

• اثرات زیست محیطی

• هزینه کمتر برای قبض آب

• ضمانت عالی

• چمن مصنوعی با کیفیت

پس از مشاهده تغییر فوق العاده در فضای این کافه، واقعاً واضح خواهد بود که نصب چمن مصنوعی بهترین گزینه برای مالکین کافه محسوب می شود و آنها نمی توانند بیش از این از نتیجه راضی باشند. با نوین خانه همراه باشید و میزان رضایت مشتری ها را با چشمان خود ببینید!

ما برای حمایت از کارگران، علاوه بر چمن مصنوعی وارداتی از داخلی نیز بسیار در پروژه های خود استفاده می کنیم. و از آنجا که موظف و متعهد هستیم تا بهترین چمن مصنوعی موجود را به شما ارائه دهیم، اطمینان حاصل می کنیم که محصولات ما از تأمین کنندگان خارجی و داخلی تهیه شده است.

علاوه بر این، محصولات ما دارای ضمانت های بسیار استواری است که ما نیز آن ها را تایید و تضمین می کنیم. چراکه صادقانه بگویم، درصورتی که نصب کننده به ضمانتنامه احترام نگذارد، دیگر چه تضمینی وجود خواهد داشت؟ در نتیجه این چیزی است که ما را از دیگر شرکتهای نصب چمن مصنوعی متمایز می کند. حال که در مورد ما به اندازه کافی اطلاع کسب کردید، اجازه دهید به پروژه بعدی بپردازیم!

لینک پیشنهادی در نوین خانه : نصب چمن مصنوعی روی دیوار

چمن مصنوعی برای پارکینگ

همانند آخرین پروژه، این پروژه نیز پس از پایان نصب بسیار کار چشمگیری شد. شاید به درستی متوجه این پروژه نشده باشید. این پروژه، نصب چمن مصنوعی در یک پارکینگ است. در پایان، این مشتریان برای  میهمانی های خود یک پارکینگ خواهند داشت. بنابراین مشغول کار شدیم و باید بگویم که نتیجه نهایی فضا را تماشایی کرده است.

لینک پیشنهادی نوین خانه : چمن مصنوعی برای بالکن

به جای پر کردن فضای مابین سنگفرش ها با شن، مالکین ملک تصمیم گرفتند تا از چمن مصنوعی استفاده کنند. و نتیجه نهایی بسیار عالی است! فضای سبز بین سنگفرش 24×24 ظاهری برجسته و جذاب ایجاد می کند. خطوط هندسی ایجاد شده، انعکاس دهنده فضای هندسی خانه است.

چرا چمن مصنوعی به محیط جلوه ای دو چندان می بخشد؟

آنچه می بینید چمن مصنوعی منحصر به فرد  ما است که در میان سنگفرش ها، زیبایی این خانه را دو چندان می کند. و احتمالاً دیگر درمورد اینکه مهمانان خانه باید کجا ماشین خود را پارک کنند نگران  نخواهید بود. خطوط چمن مصنوعی خود نمایانگر همه چیز خواهد بود. علاوه بر این، باعث می شود خانه منسجم تر و زیباتر جلوه کند.

مزایای چمن مصنوعی برای صاحب کافه ها

می دانیم که صاحب کافه ها نیز مزایای زیادی از این چمن مصنوعی دریافت می کنند. با این حال لازم است که برای افراد مبتدی بگوییم که چمن مصنوعی تمیزتر است و هیچ گرد و غباری از وسایل نقلیه نمی گیرد. بنابراین بازدید کنندگان از تمیزی وسایل نقلیه خود قدردانی خواهند کرد.

چمن-مصنوعی-برای-کافه

لینک پیشنهادی نوین خانه : چمن مصنوعی برای پشت بام

همچنین برای حفظ این فضای همیشه سبز و بکر، نیازی به مصرف آب نیست. از آنجایی که هزینه آبیاری فضای باز صورتحساب بزرگی  را به خود اختصاص می دهد، استفاده از چمن مصنوعی به نفع مشتری های شما نیز خواهد بود.

بعلاوه تصور کنید که با نصب چمن مصنوعی تا چه اندازه از ورود مواد شیمیایی مضر به آبراهها جلوگیری می شود.

و می توانید کاملاً وجود حشرات را فراموشش کنید! حشرات خانه مناسبی در چمن مصنوعی نخواهند داشت بنابراین به جای دیگری می روند. علاوه بر این، هیچ گونه سموم دفع آفات به آبراه ها  نمی ریزد و چمن مصنوعی شما بسیار دوستدار محیط زیست است.

با این حال  بهترین قسمت، عدم استفاده از چمن زن­ها باشد. از این رو هیچ سوخت فسیلی لازم نیست و هیچ آلاینده ای وارد هوا نخواهد شد. بازدید کنندگان می توانند به راحتی در این پارکینگ دوستدار محیط زیست نفس بکشند.

لینک پیشنهادی نوین خانه : چمن مصنوعی برای مهدکودک

آیا شما نیز به چمن مصنوعی احتیاج دارید؟ همین حالا با ما تماس بگیرید!

اگر از نگاه کردن به این چمن های مصنوعی شگفت انگیز لذت می برید و فکر می کنید که اکنون زمان مناسبی برای نصب چمن مصنوعی است، با ما تماس بگیرید! مطمئناً تجربه ما به کار شما خواهد آمد.

تیم ما تجربه کافی برای نصب چمن را دارد و باید بدانید که ما تقریباً هر نوع مشکل قابل تصور را دیده ایم و می توانیم هر مسئله ای که در سطح چمن شما وجود دارد برطرف کنیم.