چمن مصنوعی برای مهدکودک

چمن-مصنوعی-برای-مهدکودک

با یک تماس با نوین خانه ما برای شما چمن مصنوعی برای مهدکودک که موجود داریم را با عکس و قیمت ارسال می کنیم تا با دیدی باز چمن مصنوعی برای مهدکودک را تهییه کنید.

مزایا چمن مصنوعی برای مهدکودک

استفاده از چمن مصنوعی برای مهدکودک ها و مناطق بازی کودکان در مدارس می تواند مزایای گسترده ای به همراه داشته باشد، که برای بزرگسالان نیز خالی از فایده نخواهد بود. از این گذشته، وقتی مسئله کودکان در میان باشد، ایمنی و امنیت بسیار مهم است. به همین دلیل هر منطقه بازی مشخص، زمین ورزشی یا محیط مدرسه باید معیارهای مهم و استانداردی را دارا باشد.

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب چمن مصنوعی

یکی از مهمترین عناصر ایمنی، کیفیت سطح زیر زمین است. سطوح نامناسب یا ناامنی مانند زمینی ناهموار، سطحی لغزنده یا حتی پی بدون زیرسازی می توانند خطری بزرگ باشند. بنابراین اهمیت ایجاد فضای ایمن برای مناطق بازی کودکان از اهمیت بیشتری برخوردار است. به همین دلیل چمن مصنوعی برای مهدکودک ها و زمین های بازی به یک ویژگی محبوب در بین مدارس و دیگر جوامع رفاهی تبدیل شده است.

چمن مصنوعی جایگزینی مناسب برای چمن طبیعی

چمن مصنوعی جایگزینی عالی برای سطوح سنتی در فضای باز است و استفاده از آن به طور فزاینده ای در سراسر کشور در حال گسترش است. البته این مسئله شگفت آوری نخواهد بود زیرا مزایای استفاده از چمن مصنوعی به خصوص در مقایسه با پوشش های سنتی بر کسی پوشیده نیست.

چمن-مصنوعی-برای-مهدکودک

ایمن کردن مهدکودک با چمن مصنوعی

سطوحی از جنس آسفالت و چوب که معمولاً برای مناطق بازی کودکان و زمین های ورزشی استفاده می شود، اغلب دارای ایمنی مناسب نبوده و کاربردی نیستند. همین طور چمن طبیعی هنگام خیس شدن به سرعت گل آلود یا لغزنده می شود و منجر به افزایش خطر وقوع حوادث می شود. علاوه بر آن، سطح مرطوب و گل آلود چمن طبیعی به داخل کلاس ها نیز منتقل می شود و نیازمند این است که رد پاهای گلی به صورت مداوم توسط کارکنان پاک شوند.

تعویض چمن طبیعی با چمن مصنوعی برای مدارس می تواند جایگزینی بسیار ایمن تر باشد. چمن مصنوعی در مهد کودک ها، مدارس و مناطق ورزشی کاربردی تر است و ظاهری خوب یا حتی بهتر از چمن طبیعی دارد. با وجود چمن مصنوعی دیگر خبری از کودکان گلی نخواهد بود و کودکان می توانند به راحتی و بدون هیچ خطری در فضای پوشیده با چمن مصنوعی مشغول بازی باشند.

چمن-مصنوعی-برای-مهدکودک

 دوام و عملکرد چمن مصنوعی مهدکودک

چمن مصنوعی به دلیل دوام و ماندگاری بالا، در مقابل استفاده زیاد مقاوم است و با نیاز به نگهداری کمتر، راه حلی بسیار مقرون به صرفه تر برای پوشش سطوح خواهد بود.

طی سال های اخیر، چمن مصنوعی به صورت گسترده ای در بین مدارس و کلوپ های ورزشی رواج یافته است. چمن مصنوعی چه در زمین های ورزشی یا چه به عنوان ویژگی جذاب برای فضاسازی، برای استفاده در فضاهای روباز در بخشهای آموزشی بسیار مناسب است.

لینک پیشنهادی نوین خانه : چمن مصنوعی ورزشی

در طول بازی ها و مسابقات ورزشی در فضای باز، به سبب سطح نرم چمن مصنوعی اغلب خطر آسیب دیدگی بازیکنان کاهش می یابد. علاوه بر آن دیگر لازم نیست نگران تردد زیاد بر روی سطح چمن باشید چرا که چمن مصنوعی ما بسیار بادوام، محکم و انعطاف پذیر است و قطعا پس از استفاده، از کیفیت چمن مصنوعی ما اطمینان حاصل خواهید کرد.

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب چمن مصنوعی فوتبال

دانش به کار گرفته شده در طراحی چمن مصنوعی

شرکت تولیدی چمن مصنوعی (Artificial Lawn Company) به طور خاص و با در نظر گرفتن ایمنی، چمن مصنوعی طراحی کرده است که به انتخاب خوبی برای مهد کودک ها و مدارس تبدیل شده است. به همراه زیرلایه جاذب Grassflex، سطح  چمن دارای ارتفاع 1.5 متری و کاملاً استاندارد است. علاوه بر این سطوح لاستیکی، که متناسب با نیازهای ایمنی طراحی شده اند را نیز به شما پیشنهاد می کنیم.

در مدارس همیشه باید ایمنی اولویت اصلی باشد. با سرمایه گذاری در چمن مصنوعی با کیفیت بالا و مقرون به صرفه برای مدارس، مهد کودک ها، زمین های بازی و مناطق ورزشی اطمینان حاصل کنید که امنیت را در اولویت خود قرار داده اید.

لینک پیشنهادی نوین خانه : خرید چمن مصنوعی

تعمیر و نگهداری کم چمن مصنوعی برای مهدکودک

همانطور که می دانید مدارس و مهد کودک ها مکانهایی شلوغ و پر تردد بوده و در این مراکز کودکان همیشه دغدغه اصلی هستند که بدان معناست که باید مدت زمان پاک سازی و نگهداری از سطح حداقل باشد. با استفاده از چمن مصنوعی برای مهدکودک، می توانید در ساعاتی که برای چمن زنی و یا هزینه اضافی که برای استخدام پیمانکاران ( برای نگه داشتن زمین های ورزشی در شرایط عالی) صرف می کنید، خداحافظی کنید.

برای حفظ سطح چمن مصنوعی، تمام آنچه لازم است پاک کردن زباله هایی مانند برگ از سطح چمن و همچنین یک برس نیمه معمولی و یک جارو است. لازم نیست که در مورد بارندگی شدید که باعث ایجاد مشکلات زهکشی می شود نگران باشید، زیرا چمن مصنوعی ما دارای منافذ فراوانی است که می تواند مستقیماً باعث نفوذ آب باران به خاک زیر سطح خود شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مزایای خرید چمن مصنوعی برای مدرسه یا مهد کودک خود، کافی است همین امروز برای اطلاعات بیشتر با تیم ما تماس حاصل کنید.

منبع : https://www.artificiallawn.co.uk