چمن مصنوعی برای مدارس

چمن مصنوعی برای مدارس

با یک تماس با نوین خانه می توانید اطلاعات بسیار زیادی در مورد چمن مصنوعی برای مدارس بدست بیاورید و ما عکس و قیمت چمن مصنوعی برای مدارس را برای شما ارسال خواهیم کرد.

چمن مصنوعی مناسب برای مدارس

در خیلی از شهرها، با وجود آب و هوای شدید، چمن طبیعی می تواند به سرعت به زمینی خاکی یا حمام گل تبدیل شود و هیچکدام از این سناریوها مناسب مناطق بازی کودکان نیستند. به همین دلیل ما در نوین خانه چمن مصنوعی باکیفیت برای مدارس تولید می کنیم.

چرا از چمن مصنوعی برای مدارس استفاده کنیم؟

استفاده از چمن مصنوعی به جای چمن طبیعی در مدارس مزایای بسیاری دارد. این امکان را به بچه ها می دهد که در تمام طول سال زمین بازی ای بی خطر، تمیز و سرگرم کننده داشته باشند.

مشکلات معمول چمن طبیعی برای مدارس

چمن طبیعی سرسبز و بلند برای مدارس عالی است اما واقعیت این است که چمن طبیعی به سختی و به ندرت در زمینهای بازی مدرسه اینگونه خواهد بود.

مدرسه یکی از محیط های خاصی است که در وقت ناهار کودکان زیادی را می بینید که در زمین بازی می دوند، بالا و پایین می پرند و از سر و کله یکدیگر بالا می روند. و اگر مدرسه شما چمن طبیعی دارد، احتمالاً باید منتظر ساییدگی و فرسودگی زیاد چمن خود به دست این کودکان باشید.

مراقبت از چمن طبیعی در مدارس مخصوصاً در فصول خشک بسیار سخت است. غالباً چمن قهوه ای و پژمرده شده یا در کل از بین می رود و فقط بخش هایی از آن به شادابی قبل باقی می ماند.

لینک پیشنهادی نوین خانه : چمن مصنوعی برای حیاط خانه

مزایای چمن مصنوعی برای استفاده در مدارس

استفاده از چمن مصنوعی برای مدارس مزایای بسیاری نسبت به چمن طبیعی و سایر سطوح بازی دارد.

چمن مصنوعی برای مدارس

مزایای چمن مصنوعی برای کودکان:

  • کاهش آلرژی ها به گرده چمن
  • تعامل کمتر با خاک و گل
  • عدم استفاده از کود، سموم دفع آفات یا مواد شیمیایی دیگری که روی چمن طبیعی استفاده می شود.

مزایای چمن مصنوعی برای شما:

  • عدم نیاز به استفاده از ماشین چمن زن
  • پوشش چمن بی عیب و نقص در تمام طول سال
  • کاهش مصرف آب

جهت اطلاع بیشتر در مورد استفاده از چمن مصنوعی در مدرسه خود با ما تماس بگیرید.

لینک پیشنهادی نوین خانه : چمن مصنوعی برای باغچه

چمن مصنوعی نوین خانه برای بچه ها کاملاً بی خطر است

سطح چمن مصنوعی ما برای کودکان در هر سنی 100٪ ایمن است. افتخار ما تولید بالاترین کیفیت چمن برای بازی کودکان شما است.

تمام چمنهای مصنوعی نوین خانه غیر سمی و عاری از فلزات سنگین هستند.

استفاده از فناوری soft fall برای ایجاد سطحی ایمن

چمنهای مصنوعی ما کاملاً متناسب با نیاز کودکان طراحی شده است. همانطور که تمام والدین می دانند، بخشی از بزرگ شدن با افتادن مداوم کودک بر زمین همراه است.

به همین دلیل ما چمن مصنوعی خود را به گونه ای طراحی و نصب می کنیم تا کودکان هنگام افتادن بر روی چمن، بر روی سطحی نرم و کاملاً بی خطر بیافتند و چمن مصنوعی ما اغلب از سایر سطوح سنتی بازی و چمن طبیعی ایمن تر است.

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب چمن مصنوعی روی خاک

چمن مصنوعی برای مدارس

چمن مصنوعی مدرسه

چمن مصنوعی برای مدارس

چمن مصنوعی مدرسه

بهترین چمن مصنوعی برای مدارس و مهد کودک ها

چمن مصنوعی ما محیطی زیبا و ایمن برای یادگیری در فضای باز برای مدرسه و مهد کودک شما ایجاد می کند. آیا زمین بازی شما به دلیل گل و لای و زهکشی نامناسب برای بچه ها ناامن شده و بلااستفاده مانده است؟ آیا زمین بازی سنگفرش شما برای بازی کودکان کسل کننده و ناخوشایند است؟ چمن مصنوعی ما راه حل مناسبی برای مدرسه شما است تا با ایجاد فضایی جدید، بازی و یادگیری را برای کودکان شما دلنشین تر کند.

لینک پیشنهادی نوین خانه : چمن مصنوعی برای مهدکودک

چمن مصنوعی تولید شده از مواد با کیفیت و با استانداردهای بالا ما، آزمایشات سخت دوام FIFA را پشت سر گذاشته است. ایمنی کودکان بسیار مهم است و دلیل اصلی استفاده از ضد ضربه ها و تقویت ایمنی است. چمن مصنوعی ما به حداقل نگهداری نیاز دارد و کاملاً مانند چمن طبیعی (بدون گل و لای) به نظر می رسد.

مشاوران ما به شما بهترین راه حل ها را برای مدرسه و زمین بازی خود توصیه می کنند. سطوح چمن مصنوعی با کیفیت بالا برای اکثر مناطق از جمله میادین ورزشی و سالهای اولیه بازی در فضای باز ایده آل است.

اگر پاسخگو نبودیم در واتساپ پیام دهید.(9 صبح تا 8 شب)

09124991706