چمن مصنوعی برای بالکن

چمن مصنوعی برای بالکن و تراس

در این صفحه چمن مصنوعی برای بالکن و تراس را برای شما شرح می دهیم چرا که همه انواع مختلف چمن مصنوعی برای هر نوع کاربردی مناسب نیستند.

با توجه به مزایای گسترده چمن مصنوعی، کاربری ‌های متنوعی وجود دارند که در آنها چمن مصنوعی جایگزین مناسبی برای چمن طبیعی می ­باشد.

تمرکز این پست وبلاگ تنها بر انتخاب بهترین چمن مصنوعی برای بالکن یا تراس است.

چمن مصنوعی در مواردی مانند زمان نگهداری بسیار کم، عالی است و می‌ تواند در برابر استفاده مکرر مقاوم باشد.

فضاهای سبز اثر آرامش بخشی دارند و به مردم کمک می‌کنند آرامش خود را حفظ کنند. اما مشکل باغ‌ ها و تراس های سقفی این است که رشد و نگهداری چمن های واقعی بر روی آن ها بسیار دشوار است والبته بسیار گران!

و در این جا است که چمن مصنوعی کاملاً بهتر از همتای­ خود، چمن طبیعی عمل می کند. این امر باعث می شود که استفاده از چمن مصنوعی برای این مصارف در سراسر دنیا بسیار محبوب باشد.

محتوا پنهان

چگونگی خرید چمن مصنوعی از نوین خانه

شما با یک تماس با نوین خانه درخواست خود را مطرح می کنید، ما با بررسی درخواست شما لیستی از چمن های موجود به همراه تصویر و قیمت را برای شما ارسال خواهیم کرد.

بعد از اینکه شما انتخاب خود را انجام دادید و مورد انتخابی از چمن مصنوعی های نوین خانه را به ما ارجاع دادید ما می توانیم تصاویر بیشتری از چمن برای شما ارسال کنیم و یا همینطور شما می توانید به انبار ما برای مشاهده چمن از نزدیک مراجعه کنید.

سپس بعد از اینکه سفارش شما تکمیل شد و کار نهایی صورت گرفت می توانیم چمن را برای شما به مکان شما ارسال کنیم و یا اینکه خود شما آن را به محل خود منتقل کنید.

اما چطور می ‌توانید بهترین چمن مصنوعی برای بالکن و تراس را انتخاب کنید؟

زمان انتخاب بهترین چمن مصنوعی برای بالکن و تراس، دقیقاً باید به چه مواردی دقت کرد؟

بهترین ارتفاع چمن مصنوعی برای بالکن یا تراس چه اندازه ای است؟

برای چمن مصنوعی برای بالکن و تراس، معمولا از چمن های کوتاه تر استفاده می ­کنند.

به این دلیل که چمن مصنوعی منحصرا از بالا دیده می‌ شود، به این معنی که شما واقعاً درکی از ارتفاع چمن مصنوعی که از فاصله بالاتری مشاهده میکنید، نخواهید داشت.

در حقیقت چشم نمی تواند تفاوت زیادی بین یک توده ۲۵ میلی متر یا ۳۵ میلی متر قائل شود.

چمن مصنوعی برای بالکن و تراس

و البته، چمن های با ارتفاع بلندتر به نسبت چمن های کوتاه تر گران تر هستند، بنابراین انتخاب یک توده چمن با ارتفاع بلند مقرون به صرفه نخواهد بود.

هنگام انتخاب چمن مصنوعی برای بالکن یا تراس توصیه می کنیم به دنبال ارتفاع توده چمنی بین 20 تا 30 میلی متر باشید.

بهترین تراکم چمن مصنوعی برای بالکن یا تراس کدام است؟

هنگام انتخاب چمن مصنوعی برای بالکن یا تراس باید توجه و دقت بیشتری بر روی تراکم چمن به نسبت ارتفاع آن داشته باشیم.

مجدداً از آنجا که سطح پوشیده شده از چمن مصنوعی از بالا مشاهده خواهد شد، انتخاب چمن مصنوعی ای که پراکنده و خالی به نظر نرسد از اهمیت بالایی برخوردار است، که اگر شما انتخاب مناسبی نداشته باشید این اتفاق خواهد افتاد!

چمن مصنوعی برای بالکن و تراس

شما باید به دنبال چمنزارهای مصنوعی با حداقل 18000 شاخه در هر متر مربع باشید. هر چه بالاتر، بهتر.

از تولید کننده منتخب خود مشخصات دقیق محصولاتشان را بپرسید، تا متوجه شوید به تراکم توده در محصول این تولید کننده چه توجه ویژه‌ای شده است.

محصولات ما را در قیمت چمن مصنوعی مشاهده کنید.

بهترین الیاف فیبری برای بالکن یا تراس کدام است؟

چمن مصنوعی برای بالکن و تراس

اگرچه سختی الیاف موجود در چمن مصنوعی بسیار مهم است اما نرم بودن و لطیف بودن آن را هم نباید فراموش کرد، زیرا احتمالاً می خواهید که بر روی بالکن یا تراس خود پابرهنه راه بروید.

بنابراین انتخاب فیبر مناسبی که تعادل خوبی بین نرمی و انعطاف‌ پذیری داشته باشد، مهم و حیاتی می باشد.

آیا چمن مصنوعی برای بالکن یا تراس نیاز به فناوری بازیابی فوری دارد؟

فناوری بازیابی سریع با استفاده از الیاف نایلون (پلی آمید) بسیار مقاوم و فوق العاده مقاوم در کنار الیاف پلی اتیلن کار می کند.

با این حال، یکی از اشکالات الیاف نایلونی این است که  نسبت به پلی اتیلن و پلی پروپیلن زودتر دچار فرسایش و ساییدگی می شوند.

این باعث می‌شود که زمین چمن به اندازه کف پا نرم نباشد. بنابراین، جایگزینی وجود دارد.

در نهایت، پاسخ این سؤال که آیا شما باید چمن مصنوعی با فناوری بازیابی فوری انتخاب کنید یا خیر، به این بستگی دارد که چگونه از چمن مصنوعی خود استفاده خواهید کرد.

اگر شما از بالکن یا تراس خود بسیار به ندرت استفاده می کنید و شانس اینکه کسی بر روی آن پابرهنه راه برود بسیار کم است ، پس مطمئناً به دنبال چمن ­هایی باشید که شامل فناوری بازیابی فوری هستند. که البته چمن مصنوعی محکمی را برای شما فراهم می کنند.

آیا چمن مصنوعی برای بالکن یا تراس نیاز به فناوری Feelgood دارد؟

در طول ماه های تابستان، پرتوهای خورشید می توانند الیاف را گرم کنند و برای لمس شدن و راه رفتن رویشان داغ خواهند بود.

با این حال، این تکنولوژی چمن شما را تا حدی خنکتر از چمن مصنوعی استاندارد نگه می ‌دارد.

این تکنولوژی، با پراکنده کردن و بازتاب گرما از چمن مصنوعی شما کار می ‌کند.

آیا چمن مصنوعی برای بالکن یا تراس نیاز به فناوری نمای طبیعی دارد؟

بسته به نوع زاویه ای که چمن مصنوعی را از آن مشاهده می کنید، به دلیل درخشش و بازتاب نور، می تواند انواع طیف ها و سایه های متفاوتی از رنگ سبز به نظر برسد، که طیف های رنگی متفاوت سبب این می شوند که چمن غیر طبیعی جلوه کند.

فناوری نمای طبیعی باعث کاهش این درخشش می شود تا چمن مصنوعی با ظاهری طبیعی تری تولید شود.

آیا بالکن یا تراس من نیاز به روکش کف دارد؟

چمن مصنوعی برای بالکن و تراس

در بیشتر موارد ، بله!

اما ضرورت این کار به روش نصب چمن مصنوعی بستگی دارد. به طور معمول، چمن مصنوعی برای بالکن یا تراس روی یک سطح سخت موجود قرار خواهد گرفت.

در این شرایط نصب کفپوش فوم دو مزیت اصلی دارد. بارزترین مزیت آن، این است که تقریباً مانند راه رفتن بر روی هوا می باشد و چمن مصنوعی شما را مانند پوستی نرم می کند.

مزیت دیگر استفاده از کفپوش فوم این است که سطح موجود را عایق بندی خواهد کرد.

به عنوان مثال، اگر شما می‌خواهید چمن مصنوعی را مستقیماً بر روی بتون قرار دهید و بتون موجود کاملاً هموار نبود، می توانید از طریق چمن مصنوعی نصب شده برجستگی، شکاف و ترکهای قابل مشاهده در بتون را ببینید. استفاده از کفپوش فوم، هرگونه عیب و نقصی در سطح زیرین را می پوشاند.

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب چمن مصنوعی بین سنگ

بنابراین، اگر چمن مصنوعی خود را بر روی یک سطح سخت موجود نصب می کنید، یک کفپوش 10 میلی متری انتخاب کنید. یا برای احساس نرمی بیشتر، به دنبال یک کفپوش  20 میلی متری بروید.

چمن مصنوعی چگونه باید برای بالکن یا تراس نصب شود؟

چمن مصنوعی برای بالکن و تراس

به طور معمول روشهای مختلفی جهت نصب چمن مصنوعی در بالکن یا تراس علاوه بر  نصب  استاندارد چمن آن، استفاده می شود. این به دلیل ماهیت زمین موجود و محدودیتهای موجود در هنگام نصب چمن مصنوعی برای بالکن یا تراس است.

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب چمن مصنوعی بین موزاییک

در اکثر موارد ، همان مراحل نصب توصیه شده را که هنگام نصب چمن مصنوعی روی بتن استفاده می کنید ، دنبال خواهید کرد ، که راهنمای گام به گام ما به شما در این زمینه کمک خواهد نمود.

نصب چمن مصنوعی برای کف بالکن

نصب چمن مصنوعی برای کف بالکن کار نسبتاً ساده ای است. اکثر بالکن ها کف مناسب بتونی دارند، نسبتاً مسطح و دارای زهکشی مناسبی هستند، سطحی ایده آل که می توانید چمن مصنوعی خود را روی آن نصب کنید. اما همیشه موارد استثنایی وجود دارد که باید آنها را قبل از نصب چمن مصنوعی جدید در کف بالکن خود بررسی کنید.

1. سطح مورد نظر برای نصب چمن مصنوعی را ارزیابی کنید.

قصد دارید روی چه سطحی چمن را نصب کنید؟

به علت ویژگی “تطبیق پذیری” چمن مصنوعی است که می توان آن را روی بتن، سنگفرش، آجر، کف چوبی یا تقریباً هر سطح سخت دیگری نصب کرد.

آیا سطح شما صاف است؟

چمن مصنوعی نباید روی سطح ناهموار قرار داده شود زیرا حباب های هوا در سطح زیرین چمن ایجاد شده و ظاهری ناهموار ایجاد خواهد کرد. اگر سطح شما ناهموار است توصیه می کنیم از فوم 6 میلی متری بر روی کف استفاده کنید. اگر سطح صافی دارید که چمن مصنوعی را مستقیماً روی آن قرار داده اید، مشکلی بوجود نخواهد آمد.

بالکن شما چه اندازه است؟

اگر بالکن بسیار بزرگی دارید پیشنهاد می کنیم چمن مصنوعی را به شکل مربع یا دایره فقط در بخشی از بالکن قرار دهید. با این کار از استفاده زیادی از چمن جلوگیری می کنید و همچنین به شما این امکان را می دهد تا بالکن خود را به قسمت های مجزا تفکیک کنید. برای مثال یک قسمت باغچه و یک قسمت مخصوص پخت غذا و یک قسمت محل بازی خواهد بود.

آیا کفپوش شما دارای زهکشی مناسبی است؟

زهکشی ضعیف موجب جمع شدن آب باران در کف بالکن می شود که این برای بدنه چمن مصنوعی برای کف بالکن مضر است. تنها راه حل، ترمیم زهکشی قبل از نصب چمن مصنوعی است.

2. نصب چمن مصنوعی در کف بالکن

نصب چمن مصنوعی در کف بالکن مشابه نصب چمن مصنوعی بر سطح خاکی است. تفاوت اصلی این است که ما مجبور نیستیم هیچ کار زمینه ای برای ایجاد پی انجام دهیم اما نصب محصول نهایی به طور کلی یکسان است.

3. نصب چمن مصنوعی در کف بالکن چه مدت طول می کشد؟

نصب چمن مصنوعی برای کف بالکن با اندازه متوسط ​در عرض نصف روز به پایان می رسد.

4. چمن مصنوعی در بالکن چه مدت دوام خواهد داشت؟

این واقعاً به میزان استفاده از چمن مربوط می شود اما ما اطمینان داریم که با استفاده متوسط​​، چمن مصنوعی ما در صورت نصب در بالکن تا 15 سال دوام خواهد داشت.

منبع

منبع : https://neograss.co.uk

اگر پاسخگو نبودیم در واتساپ پیام دهید.(9 صبح تا 8 شب)

09124991706