چمن مصنوعی برای باغچه

چمن مصنوعی برای باغچه

یک تماس با نوین خانه بگیرید، تا از قیمت انواع چمن مصنوعی برای باغچه اطلاع پیدا کنید و همینطور شما را برای انتخاب بهترین چمن مصنوعی برای باغچه راهنمایی کنیم.

چمن مصنوعی برای باغچه

آیا دلتان می خواهد که آخر هفته خود را صرف زیباسازی فضای باغچه تان کنید ولی نمی دانید چطور؟ فرقی نمی کند که سطح مورد نظر شما خاکی، بتونی یا سنگی باشد. با دنبال کردن مراحل راهنمای زیر می توانید زمین باغچه خود را با چمن مصنوعی بپوشانید که برای همیشه سبز باقی می ماند و راهی برای صرفه جویی در هزینه های نگهداری چمن و مصرف آب است. با ما همراه باشید…

لینک پیشنهادی نوین خانه : چمن مصنوعی برای پشت بام

اگر می خواهید چمن مصنوعی را بر روی خاک نصب کنید…

اگر می خواهید از هوای تازه در باغچه سرسبز خود لذت ببرید اما زمین باغتان آن طور که می خواهید سرسبز نیست، چمن مصنوعی بهترین گزینه برای شماست. چمن طبیعی به نگهداری مداوم نیاز دارد و باید وقت، پول و آب بیشتری را صرف آن کنید.

حتی در بعضی مواقع انجام این کارها هم کافی نیست! در این زمان، چمن مصنوعی نوین خانه به کمک شما خواهد آمد. و حالا نحوه ی نصب چمن مصنوعی… اگر شما می خواهید از چمن مصنوعی استفاده کنید، متخصصان ما در نوین خانه می توانند در خدمت شما باشند و همچنین خودتان نیز می توانید به تنهایی از عهده این کار بربیایید. در اینجا برای این افراد راهنمایی آماده کرده ایم که با کمک آن موفق به نصب چمن مصنوعی خود شوند.

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب چمن مصنوعی روی خاک

نصب چمن مصنوعی برای باغچه

مرحله 1: سطح زمین باغچه برای چمن مصنوعی را تمییز کنید.

سطح زمین شما چگونه است؟ اگر در تمام سطح یا بخشی از آن چمن رشد کرده است، باید چمن طبیعی را کاملاً از بین ببرید. از ماشین چمن زنی کمک بگیرید. برای قرار دادن چمن مصنوعی به ارتفاعی در حدود 75 میلی متر نیاز دارید.

چمن مصنوعی برای باغچه

اگر ارتفاع خاک بعد از زدن چمن ها بیشتر از حد بود، بهتر است کمی از خاک سطح را بردارید. محاسبات خود را انجام دهید. قبل از انجام هر کار دیگری بر روی خاک با اضافه کردن سنگ خرد شده، لایه ای 5 سانتی متری از خاک سنگ خرد شده فراهم کنید.

لینک پیشنهادی نوین خانه : چمن مصنوعی برای مهدکودک

مرحله 2: مرزهای باغچه را مشخص کنید.

اگر باغچه شما دیوار ندارد یا اینکه فقط می خواهید در قسمتی از آن از چمن مصنوعی استفاده کنید، بهتر است مرزبندی مشخص کنید. می توانید از چوب، آجر یا بلوک برای اینکار استفاده کنید.

پیشنهاد ما چوب است اما از هر وسیله ای که در اختیار دارید می توانید استفاده کنید. چمن مصنوعی برای باغچه به راحتی قابل برداشتن است و اگر هم مایل به انجام این کار نیستید، مطمئن باشید که کاملاً مناسب زمین باغچه شما خواهد بود.

مرحله 3: پوشش محافظ در برابر رشد علف های هرز را نصب کنید.

پوشش محافظ در برابر رشد علف های هرز از رشد و نفوذ آنها به سطح زمین جلوگیری می کند و عمر طولانی تری را برای چمن مصنوعی برای باغچه شما به ارمغان می آورد.

چمن مصنوعی برای باغچه

تمام سطح به خصوص اطراف مرزها را با این لایه محافظ پوشش دهید. از اتصال پوشش محافظ اطمینان حاصل کنید زیرا در غیر این صورت، علف های هرز راه خود را به سطح زمین پیدا خواهند کرد.

مرحله 4: لایه زیرین برای نصب چمن مصنوعی برای باغچه را قرار دهید.

نوع موادی که در لایه اولیه استفاده می شود بسیار مهم است چرا که استحکام ساختاری چمن مصنوعی به این لایه بستگی دارد. می توانید از MOT نوع 1 یا سنگ ریزه های گرانیتی استفاده کنید. اگر برای شما سوال است که کدام یک بهتر است، می توانیم بگوییم که MOT نوع 1 لایه ای را ایجاد می کند که به مراتب مستحکم تر از لایه گرانیتی است. گرچه اگر زهکشی شما دچار مشکل شود و یا حیوانات خانگی شما وقت زیادی را روی چمن مصنوعی می گذرانند، استفاده از لایه گرانیتی به نفع شما خواهد بود. به هر حال انتخاب با شماست!

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب چمن مصنوعی زیرسازی

مرحله 5: لایه پایانی را قرار دهید.

در نصب چمن مصنوعی برای باغچه بعد از لایه اولیه و قبل از قرار دادن چمن مصنوعی، کیفیت لایه پایانی در طول عمر چمن مصنوعی شما اهمیت بالایی دارد. اگرچه در مصارف خانگی حذف این لایه مشکلی ایجاد نخواهد کرد. و مجدداً تصمیم نهایی با خود شما خواهد بود. در صورت تمایل می توانید لایه ی پایانی را با ریختن پودر گرانیت به ضخامت 25 میلی متر آماده کنید.

چمن مصنوعی برای باغچه

مرحله 6: لایه ای دیگر از پوشش محافظ در برابر علف هرز قرار دهید.

اعمال این لایه کاملاً به خواست شما بستگی دارد اما این لایه اضافه به حفظ خاک بستر چمن مصنوعی کمک می کند و برای سالها خیال شما را از بابت رشد علف های هرز آسوده خواهد کرد.

نکته: اگر حیوان خانگی دارید که از باغچه استفاده می کند، حتما این مرحله را نادیده بگیرید. زیرا این لایه محافظ بوی ادرار را نگه می دارد و ممکن است تا مدتها بوی بدی از چمن خود استشمام کنید.

لینک پیشنهادی نوین خانه : خرید چمن مصنوعی

مرحله 7: چمن مصنوعی برای باغچه را نصب کنید.

به دلیل سنگینی جزیی چمن مصنوعی، ممکن است در این مرحله به کمک نیاز داشته باشید. هر تعداد رول چمن که خریداری کرده اید، در قسمت آغازین ناحیه مورد نظر خود قرار دهید. در این مرحله مطمئن شوید که تمامی رول های چمن مصنوعی در یک جهت قرار داشته باشند. قبل از برش، رول های چمن را بازکنید و چین و چروک های سطح آن را صاف کنید. به این ترتیب ممکن است چمن مصنوعی برای باغچه شما برای چندین ساعت یا برای تمام شب پهن بماند و با محیط سازگار شود.

منبع : https://avengrass.com

اگر پاسخگو نبودیم در واتساپ پیام دهید.(9 صبح تا 8 شب)

09124991706