تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب با دوجداره


 • تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب با دوجداره

  تعویض-پنجره-قدیمی-بدون-تخریب-با-دوجداره

  تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب با دوجداره

  تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب با دوجداره (5 سال خدمات پس از فروش رایگان –  تعویض 1 الی 2 روزه – نظافت کامل) توسط تیم فنی ما با سابقه 15 ساله در زمینه پنجره upvc به صورت کاملا با کیفیت صورت می پذیرد.

   

   

   

   

  انواع پنجره های قدیمی برای تعویض با دوجداره

  پنجره های قدیمی که عموما برای تعویض در نظر گرفته می شوند، دارای مدل های مختلفی می باشند که این مدل ها عبارتند از : پنجره های قدیمی آهنی ساده، پنجره های قدیمی با استفاده از آهن های فرانسوی و یا مکزیکی، پنجره های قدیمی با فریم چوب. در تمامی این 3 و یا 4 مدلی که در اینجا ذکر کردیم با هر شکلی که فریم پنجره ها دارند ما بدون تخریب پنجره را با پنجره دوجداره تعویض می کنیم.

   

  تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره بدون تخریب

   

  اندازه گیری و ساخت پنجره دوجداره جدید

  قبل از هر کاری تیم فنی ما اندازه گیری و برآورد هزینه را به صورت کاملا رایگان در محل شما انجام می دهد و سپس این اندازه ها برای هر نوع فریمی که پنجره های قدیمی شما دارند، اعم از مستطیل و یا هر شکل خمیده یا منحنی به کارخانه ارسال می شوند و سپس پنجره های دوجداره برای تعویض با پنجره های قدیمی شما ساخته می شوند.

   

  تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره بدون تخریب

   

  برداشتن پنجره های قدیمی از دیوار بدون تخریب

  برای انجام تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره بدون تخریب ما باید فریم موجود از پنجره های قدیمی که به دیوار متصل می باشد را در جای خود نگه داریم و آن را حذف نکنیم. باید فریم متصل به دیوار نگه داریم و هر چیزی از پنجره که در داخل این فریم وجود دارد را کاملا برش داده و بیرون بیاوریم. بنابراین بعد از این کار بر روی دیوار یک فریم و داخل آن یک فضای کاملا خالی می باشد.

   

  تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره بدون تخریب

   

  نصب پنجره دوجداره جدید بر روی فریم پنجره های قدیمی

  بعد از اینکه پنجره های دوجداره جدید ساخته شد و کار برشگاری پنجره های قدیمی نیز انجام شد، پنجره های جدید بر روی فریم قدیمی آهنی و یا چوبی که دارید سوار می شوند. به این صورت که پنجره را نصب می کنیم، سپس پیچ های آن را کاملا می بندیم و محکم می کنیم. و سپس دور تا دور پنجره دوجداره جدید فوم پلی اورتان مایع تزریق می کنیم. از این فوم به عنوان ماهیچه های انقباض و انبساط پنجره های دوجداره نام برده می شود، به دلیل اینکه در فصل های زمستان و تابستان پنجره های pvc دارای ضریب انبساط بالایی دارند باید کاملا فوم پلی اورتان را تزریق کنیم تا پنجره های جدید بعد از مدتی از رگلاژ خارج نشوند.

  بعد از هوابندی و تزریق فوم باید چسب آب بندی به دور تا دور پنجره بزنیم. سپس دهانه پنجره ها و شیشه را می بندیم و یراق آلات پنجره را رگلاژ می کنیم.

  رگلاژ پنجره دوجداره توسط تیم ما در سه مرحله صورت می پذیرد که عبارتند از : رگلاژ و فیلرگیری پروفیل فریمی که به قاب پنجره قدیمی اتصال پیدا می کند، فیلربندی بین فریم پنجره جدید و بازشو پنجره، فیلرگیری و یا رگلاژ بین شیشه پنجره و بازشو آن. با این سه مرحله رگلاژ پنجره به هیچ عنوان از رگلاژ خود خارج نخواهد شد.

   

  تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره بدون تخریب

   

  مرحله آخر تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب با دوجداره : نظافت

  بعد از اینکه تمامی مراحل بالا به صورت کامل و به درستی انجام شد تیم ما کاملا اطراف پنجره را نظافت کرده و شما بعد از تعویض پنجره هیچگونه دقدقه ای نخواهید داشت.

   

  تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره بدون تخریب

   

  تعویض پنجره های دوجداره

  در بعضی از مواقع به دلیل مناسب نبودن پروفیل و یا مواد سازنده استفاده شده در پروفیل ها پنجره های دوجداره بدرستی کار خود را انجام نمی دهند و یا به دلیل مهر موم نشدن درست گاز داخل دوجداره شیشه از بین می رود و یا حتی بعضی از تولید کنندگان برای پایین آوردن هزینه ساخت و بالا بردن سود خود از مواد غیر استاندارد استفاده می کنند و یا از استفاده از بعضی مواد اساسی صرف نظر می کنند همه این موارد باعث می شود که شما بعد مدت کوتاهی که از نصب پنجره های دوجداره می گذرد با مشکلات اساسی مواجه شوید. که این موضوع باعث تعویض پنجره های دوجداره شما می شود. اما چه مشکلاتی ممکن است برای پنجره های شما رخ دهد؟ در زیر به چند مورد اشاره می کنیم.

  مواردی که باید به آن دقت کنید عبارتند از وجود نشت در پنجره ها، چک کردن تراکم مابین شیشه های پنجره، وجود سوراخ، ترک و یا شکستگی در شیشه و یا پنجره و از بین رفتن عایق حرارتی پنجره برای خانه شما

   

  نشت آب

  اگر در هنگام باران و یا زمانی که به هر نحوی آب بر روی پنجره ریخته می شود آب به درون خانه از طریق پنجره نفوذ می کند پنجره شما دارای مشکل نشت آب می باشد که این نشت ممکن است از طرف قاب پنجره باشد که اگر به آن رسیدگی نکرده باشید ممکن است که گاز داخل شیشه ها هم به بیرون منتقل کرده باشد این مشکل در اکثر مواقع به دلیل مهر و موم شدن نادرست پنجره اتفاق می افتد و یا ممکن است به دلیل نصب نادرست پنجره این اتفاق افتاده باشد.

   

  تراکم گاز

  چگالی و یا تراکم به عنوان یک فرآیند فیزیکی در نظر گرفته می شود که گاز و یا بخار آن را به مایع تبدیل می کند و خود را به صورت قطره های آب نشان می دهد. اگر دمای یک جسم چمن، شیشه و یا ... به حدی پایین آید که از دمای تقطیر سرد تر شود گاز تبدیل به مایع می شود و به صورت قطره هایی بر روی جسم قابل مشاهده می شود. اگر شما نیز در مناطقی سرد زندگی می کنید و دمای شیشه های پنجره بسیار پایین می آید که قطره های آب را بر روی شیشه می بینید باید شیشه های پنجره را تعویض کنید.

   

  وجود شکاف، ترک و یا سوراخ

  وجود شکاف و یا ترک در شیشه های پنجره باعث ایجاد تراکم در پنجره شما می شود و این شکاف کارایی پنجره ی شما را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد و همچنین شکاف در طول زمان بزرگتر می شود پس هر چه سریعتر بفکر تعویض باشید.

   

  از بین رفتن مهر و موم

  در این صورت انرژی حرارتی بیشتری نسبت به قبل از خانه شما به بیرون منتقل می شود که ممکن است بتوان آن را تعمیر کرد (تعمیر پنجره دوجداره) اما حتما باید کارشناسان مربوط به پنجره آن را ببینند تا بتوانند برای تعویض و یا تعمیر پنجره شما به شما مشاوره دهند.

  تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب

   

  لینک پیشنهادی نوین خانه : پنجره های فولکس واگنی يو پی وی سی

   


  برچسب : تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره بدون تخریب

 1. نوین خانه
 2. پنجره upvc, پنجره دوجداره
 3. تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب با دوجدارهمقالات پنجره دوجداره
 0939-8644179