تعمیر پنجره دوجداره

تعمیر پنجره دوجداره

با یک تماس کار تعمیر پنجره دوجداره خود را در سریعترین زمان ممکن و با قیمتی مناسب با نوین خانه انجام دهید، تعمیر پنجره دوجداره با نوین خانه

در این صفحه در مورد مشکلاتی که احتمال دارد برای پنجره دوجداره اتفاق افتد را توضیح می دهیم و سپس تعمیر پنجره دوجداره برای هر کدام از این مشکلات را به شما آموزش می دهیم.

تعمیر پنجره دوجداره

خیلی از مشکلات وجود دارند که شما را وادار به تعمیر پنجره دوجداره می کنند، اغلب این مشکلات به دلیل نگهداری درست و اصولی نداشتن از پنجره های شما می باشد که اگر نگهداری شما درست و بموقع باشد این پنجره ها عمر های طولانی خواهند داشت شما می توانید اطلاعات دقیق در مورد طول عمر انواع پنجره های دوجداره بررسی کنید و سپس اقدام به خرید آنها نمایید، بنابراین اگر نمی خواهید پنجره دوجداره شما نیاز به تعمیر پیدا کند باید حتما به صورت درست از آن نگهداری کنید.

صفحات مرتبط : گارانتی و ضمانت پنجره دوجداره ،   پنجره آکاردئونی upvc ،   پنجره کشویی دو ریل

مشکلات بسیار زیادی می تواند در اثر مراقبت و نگهداری نکردن از پنجره برای آن بوجود آید که این به نظر خبر بدی می آید اما خبر خوب این است که تمامی این مشکلات حل می شوند مانند تعدادی از این دست که در زیر به توضیح آنها می پردازیم.

تعمیر پنجره دوجداره – بخار گرفته

بخار پنجره های دوجداره ناشی از شکستگی و یا مهر و موم نکردن خوب در هنگام نصب پنجره دوجداره اتفاق می افتد به این صورت که شکستگی و یا وجود شکاف در پنجره باعث بوجود آمدن منفذی برای ورود گرد و غبار بین دو جداره پنجره می شود. و این موضوع باعث بوجود آمدن تراکم در پنجره و در نتیجه موجب بخار گرفتن پنجره از داخل می شود و همینطور اگر پنجره ها خوب آب بندی نشده باشند در مرور زمان می تواند باعث شکستگی و بوجود آمدن این مشکل شود.

در این حالت شما می توانید بدون نیاز به تعویض قاب پنجره دوجداره که کار بسیار هزینه بری هست اقدام به تعویض شیشه ای که مشکل دار می باشد کنید و این مشکل را برطرف کنید و دقت داشته باشید که در هنگام نصب خوب مهر و موم شود.

تعمیر پنجره دوجداره

تعمیر پنجره دوجداره – شکسته

هر اتفاقی که شما آن را نمی توانید پیش بینی کنید احتمال شکستن پنجره شما را دارد مثلا اگر طوفان شود و باعث شکستگی پنجره شما شود و یا به طور تصادفی جسمی به پنجره شما برخورد کند و یا حتی یک بازی فوتبال که در کنار خانه شما در حال انجام است ممکن است با شکسته شدن پنجره خانه شما به پایان برسد شما هرگز نمی توانید پیش بینی کنید که پنجره شما هیچوقت شکسته نمیشود و این واضح است که یک پنجره ترک خورده و یا شکسته موجب بوجود آمدن مشکلات زیادی می شود استحکام آن از یک پنجره سالم بسیار کمتر است خاصیت عایق هوا و صوت خود را از دست می دهد و بسیاری از مشکلات دیگر که ما به شما توصیه می کنیم که هر چه سریعتر شیشه خود را تعویض کنید تا مشکلات بیشتری برای شما ایجاد نکند.

تعمیر پنجره دوجداره

لینک پیشنهادی نوین خانه : تعویض پنجره های قدیمی با دوجداره بدون تخریب

پنجره دوجداره شکسته

پنجره دوجداره شما ممکن است بر اثر دلایل مختلفی شکسته شود. هیچ وقت نمی توانید پیش بینی کنید که شیشه شما خواهد شکست یا نه، عوامل بسیار زیادی تاثیر گذار خواهند بود.

از عواملی که می تواند باعث شکسته شدن شیشه شما شود می توان از توپ فوتبال سرگردان، عوامل طبیعی مانند باد های شدید یا طوفان و غیره نام برد.

شما می توانید کار تعمیر پنجره دوجداره خود را در این زمینه به نصاب واگذار کنید و همینطور می توانید خود دست به کار شده و آن را تعمیر کنید.

ابتدا باید بفکر تهیه شیشه برای پنجره خود باشید، قبل از اینکه شیشه خود را از پنجره بیرون بیاورید حتما شیشه جدید را خریداری کنید.

شیشه شکسته بسیار خطرناک می باشد و باید از دستکش و عینک مخصوص در هنگام در آوردن شیشه از چارچوب پنجره استفاده کنید.

شما می توانید برای اطلاعات کامل در مورد تعویض شیشه پنجره دوجداره به لینک مراجعه کنید.

تعمیر پنجره دوجداره – قفل شکسته

گاهی اوقات ممکن است شما با قفل پنجره دچار مشکل شوید ممکن است آن را باز کنید و بسته نشود و یا برعکس این قضیه اتفاق بیافتد که خیلی بهتر است پنجره باز نشود تا باز بماند. در هر صورت هر کدام از این مشکلات که برای پنجره شما اتفاق بیافتد هر چه سریعتر به فکر تعمیر مکانیزم قفل پنجره خود باشید چراکه با این کار امنیت خانه خود را حفظ می کنید و برای باز و بسته کردن پنجره مشکل نخواهید داشت و دارای آرامش بیشتری خواهید بود.

تعمیر پنجره دوجداره

اگر شما مشکلاتی با شیشه پنجره دارید سریعتر به فکر تعویض و یا تعمیر پنجره دوجداره خود باشید چراکه هزینه نسبتا زیادی برای پنجره کرده اید و با بوجود آمدن مشکلات کوچک شما آرامشی که پنجره های دوجداره برایتان بوجود می آورند را از دست می دهید.