تعمیر پنجره دوجداره


 • تعمیر پنجره دوجداره

  تعمیر-پنجره-دوجداره

  تعمیر پنجره دوجداره

  خیلی از مشکلات وجود دارند که شما را وادار به تعمیر پنجره دوجداره می کنند، اغلب این مشکلات به دلیل نگهداری درست و اصولی نداشتن از پنجره های شما می باشد که اگر نگهداری شما درست و بموقع باشد این پنجره ها عمر های طولانی خواهند داشت شما می توانید اطلاعات دقیق در مورد طول عمر انواع پنجره های دوجداره بررسی کنید و سپس اقدام به خرید آنها نمایید، بنابراین اگر نمی خواهید پنجره دوجداره شما نیاز به تعمیر پیدا کند باید حتما به صورت درست از آن نگهداری کنید.

  مشکلات بسیار زیادی می تواند در اثر مراقبت و نگهداری نکردن از پنجره برای آن بوجود آید که این به نظر خبر بدی می آید اما خبر خوب این است که تمامی این مشکلات حل می شوند مانند تعدادی از این دست که در زیر به توضیح آنها می پردازیم.

   

  تعمیر پنجره دوجداره - بخار گرفته

  بخار پنجره های دوجداره ناشی از شکستگی و یا مهر و موم نکردن خوب در هنگام نصب پنجره دوجداره اتفاق می افتد به این صورت که شکستگی و یا وجود شکاف در پنجره باعث بوجود آمدن منفذی برای ورود گرد و غبار بین دو جداره پنجره می شود. و این موضوع باعث بوجود آمدن تراکم در پنجره و در نتیجه موجب بخار گرفتن پنجره از داخل می شود و همینطور اگر پنجره ها خوب آب بندی نشده باشند در مرور زمان می تواند باعث شکستگی و بوجود آمدن این مشکل شود.

  در این حالت شما می توانید بدون نیاز به تعویض قاب پنجره دوجداره که کار بسیار هزینه بری هست اقدام به تعویض شیشه ای که مشکل دار می باشد کنید و این مشکل را برطرف کنید و دقت داشته باشید که در هنگام نصب خوب مهر و موم شود.

  تعمیر پنجره دوجداره

  تعمیر پنجره دوجداره - شکسته

  هر اتفاقی که شما آن را نمی توانید پیش بینی کنید احتمال شکستن پنجره شما را دارد مثلا اگر طوفان شود و باعث شکستگی پنجره شما شود و یا به طور تصادفی جسمی به پنجره شما برخورد کند و یا حتی یک بازی فوتبال که در کنار خانه شما در حال انجام است ممکن است با شکسته شدن پنجره خانه شما به پایان برسد شما هرگز نمی توانید پیش بینی کنید که پنجره شما هیچوقت شکسته نمیشود و این واضح است که یک پنجره ترک خورده و یا شکسته موجب بوجود آمدن مشکلات زیادی می شود استحکام آن از یک پنجره سالم بسیار کمتر است خاصیت عایق هوا و صوت خود را از دست می دهد و بسیاری از مشکلات دیگر که ما به شما توصیه می کنیم که هر چه سریعتر شیشه خود را تعویض کنید تا مشکلات بیشتری برای شما ایجاد نکند.

  تعمیر پنجره دوجداره

   

   

   

  تعمیر پنجره دوجداره - قفل شکسته

  گاهی اوقات ممکن است شما با قفل پنجره دچار مشکل شوید ممکن است آن را باز کنید و بسته نشود و یا برعکس این قضیه اتفاق بیافتد که خیلی بهتر است پنجره باز نشود تا باز بماند. در هر صورت هر کدام از این مشکلات که برای پنجره شما اتفاق بیافتد هر چه سریعتر به فکر تعمیر مکانیزم قفل پنجره خود باشید چراکه با این کار امنیت خانه خود را حفظ می کنید و برای باز و بسته کردن پنجره مشکل نخواهید داشت و دارای آرامش بیشتری خواهید بود.

  تعمیر پنجره دوجداره

  اگر شما مشکلاتی با شیشه پنجره دارید سریعتر به فکر تعویض و یا تعمیر پنجره دوجداره خود باشید چراکه هزینه نسبتا زیادی برای پنجره کرده اید و با بوجود آمدن مشکلات کوچک شما آرامشی که پنجره های دوجداره برایتان بوجود می آورند را از دست می دهید.


  برچسب : تعمیر پنجره دوجداره

 1. نوین خانه
 2. پنجره upvc, پنجره دوجداره
 3. تعمیر پنجره دوجدارهمقالات پنجره دوجداره
 0939-8644179