پنجره یو پی وی سی کشویی دو ريل

پنجره کشويی دو ريل يو پی وی سی

پنجره یو پی وی سی کشویی یکی از محبوب ترین پنجره های سال های گزشته است. نوین خانه تولید کننده بهترین پنجره یو پی وی سی کشویی در ایران در خدمت شماست.

پنجره یو پی وی سی کشویی

پنجره یو پی وی سی کشویی

پنجره یو پی وی سی کشویی بسیار جذاب و دارای ساختاری محکم و بادوام است. این نوع پنجره به صورت دو یا سه لنگه نیز موجود هستند و می توان نوارها را از ساختار داخلی پنجره بیرون آورد تا امکان تمیز کردن یا تعمیر آن به راحتی میسر شود.

پنجره یو پی وی سی کشویی عمودی یا افقی؟ کدام یک برای شما مفید خواهد بود؟

هر دو نوع پنجره کشویی موجب ورود هوای تازه و آفتاب درخشان به اتاق شما می شوند. بنابراین با این وجود عمودی یا افقی بودن پنجره های کشویی چه اهمیتی دارد؟ به طور کلی دو نوع سیستم کشویی وجود دارد: سیستم پنجره کشویی تک ریلی و سیستم کشویی دو ریلی (با کاربرد و محدودیت های خاص). در نوع اول یک لنگه پنجره ثابت است در حالی که در نوع دیگر هر دو لنگه به طرفین حرکت می کنند. با توجه به نوع حرکت لنگه های پنجره کشویی، آنها پنجره های افقی و عمودی نامیده می شوند.

در ادامه مزایا و معایب انواع پنجره کشویی یو پی وی سی را با هم مرور می کنیم.

پنجره های عمودی UPVC کشویی

این نوع پنجره بیشتر در بناهای تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. اما اگر فضای موجود برای باز شدن پنجره محدود است و یا به دنبال بازسازی نمای خارجی خانه خود هستید، یکی از بهترین گزینه ها پنجره عمودی یو پی وی سی کشویی است.

تمیز کردن و نگهداری از پنجره های عمودی UPVC کشویی بسیار ساده تر است و در طولانی مدت باعث صرفه جویی در وقت و پول شما می شود.

برای باز کردن پنجره باید لنگه متحرک را به سمت بالا برده و برای بستن پنجره باید آن را به پایین بکشید. عملکرد این نوع پنجره بسیار ساده و آسان است و علاوه بر آن عایق بودن و عدم درز هوا به فضای خانه را یادآور می شود.

پنجره های افقی UPVC کشویی

این نوع پنجره کشویی به دلایل مختلف و در صدر آنها قیمت مناسب، در میان صاحب خانه ها با پنجره های بزرگ بسیار شناخته شده است. پنجره های افقی یو پی وی سی کشویی نسبت به سبک های دیگر پنجره ارزان ترند. با خرید این نوع پنجره می توانید هزینه های اضافی را کاهش دهید.

باز و بسته کردن این پنجره بسیار ساده است تنها باید لنگه پنجره را از یک سمت به سمت دیگر ببرید. در واقع حتی کودکان نیز می توانند این کار را انجام دهند. علاوه بر عملکرد ساده، تهویه باورنکردنی و نور بیشتری برای فضای داخلی شما فراهم می کند.

همچنین برای امنیت بیشتر، نصب حفاظ بر روی این نوع پنجره بسیار راحت و تمیز کردن آنها بسیار ساده است.

برای استعلام قیمت پنجره کشويی دو ريل يو پی وی سی لطفا با نوین خانه تماس بگیرید.

توضیحات پنجره کشويی دو ريل يو پی وی سی

پنجره کشویی دو ریل یو پی وی سی (با ضمانت 5 ساله خدمات پس از فروش رایگان) همانطور که نامش مشخص است از دو ریل برای حرکت کشویی پنجره و همچنین چند پانل تشکیل شده است، که با استفاده از این ریل و پانل ها می توان پنجره را در جهت های چپ و راست جا به جا کرد. همچنین با توجه به نیاز شما می توان یک ریل به پنجره برای نصب طوری به منظور جلوگیری از نفوذ حشرات به داخل خانه جلوگیری کرد.

تاریخچه

محبوب ترین پنجره در بین تمام پنجره ها پنجره کشویی upvc می باشد چرا که علاوع بر زیبایی خاص خود در مکان هایی که جا برای باز شدن پنجره وجود ندارد عملکردی بسیار عالی دارند و باعث باز تر شدن فضای اتاق می شوند این نوع پنجره ها ظریف، پیچیده و شیک هستند.

پنجره های کشویی دو ریل یو پی وی سی که شرکت نوین خانه به شما ارائه می کند دارای مزیت های زیر می باشد.

عمل کشویی آسان : این نوع پنجره در عمل باز و بسته شدن در جهت های مختلف بسیار نرم و راحت خواهد بود و شما بدم هیچ مشکل و سفتی این پنجره ها را می توانید باز و بسته کنید.

عمل تهویه هوا : این نوع پنجره به نهوی طراحی می شود که به بهترین شکل ممکن عمل تهویه هوا را با استفاده از بوجود آوردن یک جریان هوایی خنک انجام می دهد.

تمیزکاری آسان : قابی که بر روی ریل پنجره برای باز و بسته کردن آن حرکت می کند به راحتی قابلیت جدا شدن برای تمیزکاری را دارد.

با این نوع پنجره ها شما یک عایق بسیار عالی برای انرژی و صوت خواهید داشت که به شما ضمانت 5 ساله خدمات پس از فروش رایگان برای پنجره ها می دهیم.

پنجره کشویی دو ریل یو پی وی سی به شدت کاربردی برای آشپزخانه ها می باشند! به دلیل اینکه معمولا در خانه های امروزی فضای کمتری به آشپزخانه ها داده می شود! و فضای کافی برای باز کردن پنجره ها به صورت لولایی نیست و باعث می شود! مقدار قابل توجه ای از فضای آشپزخانه برای این منظور استفاده شود! و تقریبا بدون استفاده باشد! بنابراین استفاده از پنجره هایی با بازشو کشویی برای مکان هایی مانند آشپزخانه که فضای کمی دارند بسیار مناسب و کاربردی می باشد.

تولید پنجره کشویی UPVC به وسیله نوین خانه

در این نوع پنجره ها راحتی و روان بودن کشویی بسیار مهم است! اینکه پنجره بر روی ریل های خود به خوبی و راحتی حرکت کند! و همچنین بدون صدا این عمل را انجام دهد بسیار مهم می باشد! شرکت نوین خانه با همکاری شرکت راهیان آسایش آران با استفاده از پروفیل ویستابست پنجره های کشویی تولید می کند! که دارای استاندارد های بالای جهانی می باشد! و علاوه بر دوام بالای این پنجره ها راحتی استفاده از آنها در درجه اول اهمیت کار می باشد.