پنجره کشويی تک ريل upvc

پنجره کشويی تک ريل upvc

پنجره کشويی تک ريل upvc
 • با استفاده از پروفیل ویستا بست در تولید پنجره upvc
 • ضمانت بهترین خدمات پس از فروش
 • بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت
 • 15 سال گارانتی تمامی پروفیل ها
 • 10 سال گارانتی یراق آلات دو حالته
 • 5 سال گارانتی یراق آلات تک حالته
 • 5 سال گارانتی شیشه
 • 5 سال خدمات پس از فروش رایگان

برای استعلام قیمت پنجره کشويی تک ريل upvc لطفا با نوین خانه تماس بگیرید.توضیحات پنجره کشويی تک ريل upvcپنجره کشويی تک ريل upvc (با ضمانت 5 ساله خدمات پس از فروش رایگان) در مکان هایی که نیازی به جابجایی اثاثیه و پرده برای بازکردن بازشو نمی باشد ولی این نکته را باید یادآور شد که این نوع بازشو حدود 20% عایق کمتری نسبت به پنجره های لولایی محسوب می شود. با این اوصاف این نوع پنجره ها برای مناطقی که دارای آب و هوای معتدل هستند مناسب می باشد که بتوان از تهویه طبیعی به راحتی استفاده نمود.
در مناطق پر سر و صدا و پر گرد و غبار استفاده از این سیستم توصیه نمی شود.

نحوه عملکرد : پنجره کشويی تک ريل upvc با کمک غلطک های زیر بازشو بصورت افقی بر روی ریل آلومینیومی چارچوب حرکت می کند.

دامنه قیمت : متوسط

پنجره کشویی تک ریل upvc تقریبا برای تمامی دکوراسیون هایی که برای خانه در نظر گرفته می شود مناسب می باشند. همچنین برای اتاق خواب ها که از فضای کمتری برخوردار می باشند انتخاب بسیار خوبی می باشند. این نوع پنجره ها به دلیل راحتی در باز و بسته شدن بازشو آنها (بدون هیچ حرکت اضافه ای مانند کشیدن بازشو و یا هل دادن آن باز می شوند) انتخاب بسیار مناسبی برای پنجره های رو به خیابان و یا کوچه می باشند که در صورت لزوم به سرعت بتوان از آنها استفاده کرد.

پنجره کشیویی تک ریل همانطور که از نامش مشخص می باشد به جای استفاده از دو ریل برای باز و بسته کردن پنجره از یک ریل با یک لنگه ثابت پنجره استفاده می کند که این کار باعث شده است نسبتا این نوع از پنجره عایق حرارتی و صوتی بهتری برای انرژی و سر و صدا باشد.

پنجره های کشویی تک ریل و یا دو ریل یکی از بهترین گزینه ها برای خانه هایی با سبک دکوراسیون مدرن می باشند و همچنین این نوع از پنجره ها بسیار راحت و روان باز می شوند و از نظر هزینه برای خرید و ساخت این نوع از پنجره ها بسیار مقرون به صرفه نسبت به باقی پنجره ها و خصوصیاتی که دارند، می باشند. البته خصوصیت اصلی این پنجره ها عدم اشغال فضای خانه می باشد چرا که در بازشو های دیگر باید جلو پنجره مکانی را در نظر بگیرید که به راحتی باز و بسته شوند  اما این نوع از پنجره ها به دلیل باز شدن در راستای پنجره مکان کمتری را اشغال می کنند و بسیار مناسب برای خانه های کوچک و یا خانه هایی با آشپزخانه و یا اتاق های کوچک می باشند.

 

تعویض غلتک پنجره کشویی تک ریل upvc

 

اولین کاری که برای تعویض ریل پنجره کشویی تک ریل نیاز به انجام آن دارید باید بازشو را از پنجره خارج کنید و بیرون بیاورید.

 

برای این کار شما باید بازشو را تا وسط پنجره باز کنید و سپس آن را به سمت بالا حل دهید و در نهایت به سمت خود بکشید تا بازشو از چارچوب خارج شود.

بعد از اینکه بازشو را کامل از پنجره خارج کردید در قسمت پایینی آن دو غلتک که بر روی ریل سوار شده اند را مشاهده می کنید.

حالا نوبت به خارج کردن غلتک از روی ریل پنجره کشویی تک ریل می رسد برای این کار باید پیچ ها و یا پیچی که غلتک را روی ریل محکم کرده است را باز کنید.

با استفاده از پیچ گوشتی، پیچ های غلتک را باز کنید و غلتک را از روی ریلی که به ته پنجره کشویی متصل است بیرون بیاورید.

غلتک جدیدی را که خریداری کرده اید را بر روی ریل قرار دهید و آن را با پیچ گوشتی بر روی بازشو پنجره کاملا محکم کنید.

کار تعویض غلتک پنجره کشویی تک ریل به پایان رسیده است و فقط باید بازشو را در جای خودش قرار دهید. بازشو را بلند کنید.

ابتدا باید قسمت بالایی بازشو در جای خود قرار گیرد از پایین با فشار ملایمی ضلع بالایی بازشو را در جای خود قرار دهید و سپس پنجره را به سمت جلو فشار دهید تا در جای مناسب خود قرار گیرد.

 

ویدئو آموزشی تعویض غلتک پنجره کشویی تک ریل

 


محصولات مرتبط پنجره دوجداره


 1. نوین خانه
 2. پنجره upvc, پنجره دوجداره
 3. پنجره کشويی تک ريل upvc 0939-8644179