پنجره کشویی تک ریل upvc

پنجره کشويی تک ريل upvc

با یک تماس کار خرید پنجره کشویی تک ریل upvc خود را انجام شده بدانید. با بهترین کیفیت و مناسب ترین هزینه پنجره کشویی تک ریل را خریداری کنید.

در این صفحه توضیحاتی در مورد پنجره کشویی تک ریل نوین خانه آورده ایم که ممکن است به شما در تصمیم گیری برای خرید پنجره کشویی تک ریل از نوین خانه کمک کند.

ضمانت کار پنجره کشویی تک ریل upvc

کارخانه ساخت پنجره دوجداره نوین خانه تمامی کیفیت ها و استاندارد های رال آلمان را رعایت می کند. در نوین خانه ضمانت های بیشماری برای پنجره های دوجداره داریم که به شرح زیر می باشد :

15 سال ضمانت تمامی پروفیل ها

10 سال ضمانت یراق آلات دو حالته

5 سال ضمانت یراق آلات تک حالته

5 سال گارانتی و ضمانت تمام شیشه ها

و از همه مهمتر 5 سال خدمات پس از فروش رایگان می باشد، که در صورت خرید پنجره کشویی تک ریل از شرکت نوین خانه شما حداقل تا 5 سال از پنجره ای که خریداری کرده اید راضی خواهید بود و هر مشکلی که برای آن بوجود بیاید نوین خانه آن را برای شما رایگان انجام خواهد داد.

با توجه به ضمانت هایی که در بالا برای شما شرح دادیم شرکت نوین خانه مجبور است که تمامی کیفیت ها و استاندارد ها به صورت کامل و دقیق رعایت کند.

چرا که اگر نوین خانه این کار را انجام ندهد بعد از مدتی بسیاری هزینه را باید بابت بوجود آمدن مشکلات پروفیل ها و یراق آلات متضرر شود.

برای استعلام قیمت پنجره کشويی تک ريل upvc لطفا با نوین خانه تماس بگیرید.

توضیحات پنجره کشويی تک ريل upvc

پنجره کشويی تک ريل upvc (با ضمانت 5 ساله خدمات پس از فروش رایگان) در مکان هایی که نیازی به جابجایی اثاثیه و پرده برای بازکردن بازشو نمی باشد ولی این نکته را باید یادآور شد که این نوع بازشو حدود 20% عایق کمتری نسبت به پنجره های لولایی محسوب می شود. با این اوصاف این نوع پنجره ها برای مناطقی که دارای آب و هوای معتدل هستند مناسب می باشد که بتوان از تهویه طبیعی به راحتی استفاده نمود.
در مناطق پر سر و صدا و پر گرد و غبار استفاده از این سیستم توصیه نمی شود.

نحوه عملکرد : پنجره کشويی تک ريل upvc با کمک غلطک های زیر بازشو بصورت افقی بر روی ریل آلومینیومی چارچوب حرکت می کند.

دامنه قیمت : متوسط

پنجره کشویی تک ریل upvc

تقریبا برای تمامی دکوراسیون هایی که برای خانه در نظر گرفته می شود مناسب می باشند. همچنین برای اتاق خواب ها که از فضای کمتری برخوردار می باشند انتخاب بسیار خوبی می باشند. این نوع پنجره ها به دلیل راحتی در باز و بسته شدن بازشو آنها (بدون هیچ حرکت اضافه ای مانند کشیدن بازشو و یا هل دادن آن باز می شوند) انتخاب بسیار مناسبی برای پنجره های رو به خیابان و یا کوچه می باشند که در صورت لزوم به سرعت بتوان از آنها استفاده کرد.

پنجره کشیویی تک ریل همانطور که از نامش مشخص می باشد. به جای استفاده از دو ریل برای باز و بسته کردن پنجره از یک ریل با یک لنگه ثابت پنجره استفاده می کند. که این کار باعث شده است نسبتا این نوع از پنجره عایق حرارتی و صوتی بهتری برای انرژی و سر و صدا باشد.

سبک دکوراسیون پنجره کشویی تک ریل

پنجره های کشویی تک ریل و یا دو ریل یکی از بهترین گزینه ها برای خانه هایی با سبک دکوراسیون مدرن می باشند. و همچنین این نوع از پنجره ها بسیار راحت و روان باز می شوند. و از نظر هزینه برای خرید و ساخت این نوع از پنجره ها بسیار مقرون به صرفه نسبت به باقی پنجره ها و خصوصیاتی که دارند، می باشند. البته خصوصیت اصلی این پنجره ها عدم اشغال فضای خانه می باشد. چرا که در بازشو های دیگر باید جلو پنجره مکانی را در نظر بگیرید که به راحتی باز و بسته شوند.  اما این نوع از پنجره ها به دلیل باز شدن در راستای پنجره مکان کمتری را اشغال می کنند و بسیار مناسب برای خانه های کوچک و یا خانه هایی با آشپزخانه و یا اتاق های کوچک می باشند.

تعویض غلتک پنجره کشویی تک ریل upvc

اولین کاری که برای تعویض ریل پنجره کشویی تک ریل نیاز به انجام آن دارید باید بازشو را از پنجره خارج کنید و بیرون بیاورید.

بیرون آوردن بازشو پنجره

برای این کار شما باید بازشو را تا وسط پنجره باز کنید و سپس آن را به سمت بالا حل دهید و در نهایت به سمت خود بکشید تا بازشو از چارچوب خارج شود.

بعد از اینکه بازشو را کامل از پنجره خارج کردید در قسمت پایینی آن دو غلتک که بر روی ریل سوار شده اند را مشاهده می کنید.

خارج کردن غلتک های پنجره

حالا نوبت به خارج کردن غلتک از روی ریل پنجره کشویی تک ریل می رسد برای این کار باید پیچ ها و یا پیچی که غلتک را روی ریل محکم کرده است را باز کنید.

با استفاده از پیچ گوشتی، پیچ های غلتک را باز کنید و غلتک را از روی ریلی که به ته پنجره کشویی متصل است بیرون بیاورید.

غلتک جدیدی را که خریداری کرده اید را بر روی ریل قرار دهید و آن را با پیچ گوشتی بر روی بازشو پنجره کاملا محکم کنید.

کار تعویض غلتک پنجره کشویی تک ریل به پایان رسیده است و فقط باید بازشو را در جای خودش قرار دهید. بازشو را بلند کنید.

ابتدا باید قسمت بالایی بازشو در جای خود قرار گیرد. از پایین با فشار ملایمی ضلع بالایی بازشو را در جای خود قرار دهید و سپس پنجره را به سمت جلو فشار دهید تا در جای مناسب خود قرار گیرد.

ویدئو آموزشی تعویض غلتک پنجره کشویی تک ریل

اطلاعات تکمیلی در مورد پنجره کشویی تک ریل

در این قسمت اطلاعات کامل کننده در مورد این نوع از پنجره ها را در اختیار شما قرار می دهیم. که اطلاعاتی از قبیل ساختار این پنجره ها، اجزایی که در آنها پروفیل استفاده می شود و …

انواع پروفیل های مصرفی در پنجره کشویی تک ریل

۱.پروفیل پوشش میانی تک ریل
۲.پروفیل بازشو پنجره کشویی
۳.پروفیل فریم میانی تک ریل (نرمال ، غیر نرمال)
۴.پروفیل پوشش بازشو کشویی(اینترلوک)
۵.پروفیل قاب کشویی تک ریل
۶.پروفیل کاور قاب کشویی تک ریل(بارانگیر)
۷.نوار مویی،ریل آلومینیومی تک ریل،گردگیر تک ریل

این نوع از پنجره برای صاحب خانه ها بسیار مناسب می باشند. چرا که از لحاظ های کیفیت مطلوب، راندمان انرژی بسیار مناسب و از همه مهمتر ارزان بودن این نوع از پنجره بسیار عالی هستند.

پنجره کشویی تک ریل نوین خانه

محصولات شرکت نوین خانه در این زمینه با ترکیبات خاص که باعث بالا رفتن عملکرد، دوام و بهره وری انرژی در این پنجره ها شده است، ارائه می شوند.

با نگاهی دقیق تر به جزئیات محصول نوین خانه متوجه خواهیم شد. که ما با تقویت ریل و فلز آن و با استفاده از غلتک های بسیار با کیفیت پنجره ای را روانه بازار کرده ایم. که برای بازسازی منازل یا تعویض پنجره قدیمی با دوجداره و یا برای ساخت آنها هم از لحاظ اقتصادی و هم از لحاظ بالا بودن کیفیت این محصول حرف اول را می زند.

پنجره کشویی upvc

پنجره های کشویی Upvc از دو یا چند قاب شیشه افقی که توسط غلطک در درون مسیر حرکت قاب قرار می گیرد، ساخته می شوند.

علاوه بر نصب آسان، این سبک از پنجره امکان دید پاناروما را برای شما مهیا کرده و تهویه بسیار مناسبی را ارائه می دهد.

پنجره کشویی تک ریل upvc

طراحی معاصر پنجره های کشویی همیشه انتخاب خانواده ها بوده است. با توجه به ویژگی افزودن ظرافت به هر اتاق، این پنجره ها می توانند. ظرافت هر فضایی را بدون اینکه استحکامات ساختاری پنجره سست شود، بالا ببرند. با توجه به حرکت سریع و سهولت عملکردی که این پنجره ارائه می دهد، قیمت پنجره کشویی Upvc واقعاً معقول است.

لینک پیشنهادی نوین خانه : پنجره کشویی عمودی

محبوبیت پنجره کشویی تک ریل upvc

پنجره های کشویی سالهاست که مورد استفاده قرار دارند و می شود. گفت که این روزها محبوبیت خاصی میان خانواده ها پیدا کرده اند. به خصوص نوع uPVC این پنجره. پنجره کشویی  UPVC به سبب ویژگی های فراوانش به این شهرت و محبوبیت رسیده است. ویژگی هایی چون دوام بالا، عایق صدا، عایق دما و نگهداری کم، UPVC را به بهترین ماده در ساخت پنجره تبدیل کرده است. با بهره برداری از خصوصیات خارق العاده UPVC، پنجره های کشویی از جنس UPVC به انتخاب اکثر افراد بدل شده اند.

پنجره کشویی تک ریل upvc

قیمت پنجره کشویی upvc

امروزه انواع مختلفی از این پنجره های کشویی UPVC در دسترس است. از پنجره های کشویی بالکن گرفته تا پنجره های کشویی آشپزخانه. بعد از بررسی قیمتهای مختلف، می توانید به راحتی پنجره کشویی UPVC مد نظرتان را از میان طرح های مختلف انتخاب کنید. هم چنین می توانید برای بالکن، آشپزخانه و یا سایر مکانها از درب های کشویی استفاده کنید. تا با بهره گیری از درب ها و پنجره های کشویی تک ریل زیبایی خاصی به خانه خود ببخشید.

لینک پیشنهادی نوین خانه : پنجره کشویی تراس

ویژگی ها و مزیت ها پنجره کشویی upvc

پنجره های کشویی UPVC تهویه ای عالی ارائه می دهند. قاب شیشه پنجره UPVC از ورود گرما، آلودگی، گرد و خاک و صدا جلوگیری می کند. پنجره کشویی با ریل های چندگانه و گزینه های مختلفی از قاب شیشه برای پوشش فضای بیشتر، عملکرد بهتر و کاهش اصطکاک میان غلطک ها را تضمین می کند. پنجره های کشویی را می توانید با سخت افزار، رنگ و طرح های مختلف نظیر حفاظ های ضد طوفان و ضد بادهای موسمی شدید انتخاب کنید.

پنجره کشویی تک ریل upvc

دید گسترده

پنجره های کشویی UPVC به خاطر دید گسترده ای که ارائه می کنند، معروف اند. علاوه بر اینکه تهویه مناسبی ایجاد می کنند، به سبب ویژگی روشن کردن فضای اتاق انتخاب مناسبی برای طراحی فضای خانه نیز هستند. بنابراین استفاده از این پنجره صرف نظر از هزینه ای که برای خرید آن پرداخت می کنید، قطعاً ارزش خواهد داشت. قابهای شیشه پنجره های کشویی uPVC دارای درزگیری مناسب هستند و قاب ها به جای باز شدن به سمت داخل درون ریل ها حرکت می کنند، که این امر علاوه بر عایق بندی مناسب، امکان بهترین استفاده از فضا را ممکن می سازد. شما همچنین می توانید هنگام خرید، از بین پنجره هایی با 2، 3 یا 4 ریل کشویی پنجره کشویی خود را انتخاب کنید.

لینک پیشنهادی نوین خانه : پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی

مزایای دیگر انتخاب پنجره های کشویی UPVC عبارتند از:

ضد پوسیدگی:

UPVC ضد پوسیدگی است و فرسوده نخواهد شد.

عدم انتقال دما:

UPVC گرما را منتقل نمی کند و این به نوبه خود، به حفظ دمای اتاق به طور مداوم بسیار کمک می کند.

عایق صدا:

پنجره های UPVC به دلیل عایق صوتی مناسب، محیطی آرام به خانه شما خواهد بخشید.

 دوام بالا:

پنجره های UPVC به دلیل ذات مقاوم UPVC عمر طولانی دارند.