پنجره های فولکس واگنی يو پی وی سی

پنجره های فولکس واگنی يو پی وی سی

برای استعلام قیمت پنجره های فولکس واگنی يو پی وی سی لطفا با نوین خانه تماس بگیرید.

توضیحات پنجره های فولکس واگنی يو پی وی سی

پنجره فولکس واگنی یو پی وی سی (با ضمانت 5 ساله خدمات پس از فروش رایگان) نسبت به پنجره های ساده ریلی از زییایی بیشتری برخوردار هست و تمامی ویژگی های پنجره های ساده را نیز دارا می باشند ولی از نظر پیچیدگی ساخت دارای پیچیدگی بالایی می باشند که این موضوع باعث بالا رفتن قیمت این نوع پنجره ها می شود.

نحوه عملکرد : باز و بسته شدن پنجره فولکس واگنی یو پی وی سی شبیه به در اتومبیل ون استیشن است. مکانیزم یراق در چهار ضلع لنگه بازشو بصورت یکسره به یکدیگر متصل هستند و تعداد نقاط قفل شونده بیشتری را ایجاد نموده است. هنگام باز کردن، لنگه بازشو حدود 15 سانتی متر به سمت داخل ساختمان آمده و با کمک غلطک ها و ریل نصب شده روی چارچوب بصورت افقی حرکت می کند.

دامنه قیمت : بالا

کاربرد : تعداد نقاط قفل شونده در چهار طرف و حرکت افقی که مزاحمتی برای اثاثیه و پرده ندارد باعث شده بازشو پنجره فولکس واگنی یو پی وی سی یکی از کامل ترین نوع بازشو ها باشد. با توجه به دامنه قیمت بالا، این یراق اکثراً برای مکان هایی که توجیه اقتصادی دارند استفاده می شود. در مکان هایی که نیاز به شیشه و بازشو با ابعاد بزرگ دارند پنجره فولکس واگنی می تواند گزینه ی مناسبی باشد.

پنجره فولکس واگنی یو پی وی سی از نظر عایق بودن برای انرژی و صوت بسیار مناسب و کارامد است وقتی این پنجره به صورت بسته قرار می گیرد به صورت کامل بر روی قاب پنجره قرار می گیرد و از ورود گرد و غبار جلوگیری می کند.

در پنجره فولکس واگنی با چرخاندن 90 درجه دستگیره، پنجره از بالا باز می شود و در این حالت هوای داخل دارای جریان می شود و باعث تازه شدن هوا در خانه می شود. سپس با چرخاندن دستگیره به صورت 45 درجه می توانید پنجره را به سمت خود بکشید با این حرکت چند سانتیمتر پنجره به سمت شما می آید و بر روی ریل حرکت کرده و کامل باز می شود.

در این نوع پنجره به دلیل استفاده از یراق آلات متنوع دارای قیمت نسبتا بالایی نسبت به دیگر پنجره ها است اما به دلیل زیبایی و کاربردهای آن مورد توجه بسیاری از کاربران در سراسر جهان قرار گرفته و نظر آن ها را به خود جلب کرده است.

با استفاده از پنجره فولکس واگنی در خانه می توانید زیبایی منحصر به فردی به خانه خود دهید و به دلیل متفاوت بودن نوع بازشو این پنجره توجه زیادی را به خود جلب می کند و می تواند برای خانه شما یک ویژگی خاص به حساب آید.

اگر پاسخگو نبودیم در واتساپ پیام دهید.(9 صبح تا 8 شب)

09124991706