پنجره لولایی دو حالته upvc

پنجره لولایی دو حالته upvc

برای استعلام قیمت پنجره لولایی دو حالته upvc لطفا با نوین خانه تماس بگیرید.

توضیحات پنجره لولایی دو حالته upvc

پنجره لولایی دو حالته upvc (با ضمانت 5 ساله خدمات پس از فروش رایگان) همانطور که از عنوانش مشخص می باشد، با استفاده از لولاهایی که قابلیت تنظیم را دارا می باشند و مکانیزمی که باعث اتصال محور های پنجره بهم می شود به کاربر این نوع پنجره ها امکان باز کردن پنجره در یک محور افقی و علاوه بر این امکان باز کردن پنجره به صورت زاویه دار از بالا را می دهد. قیمت پنجره لولایی دو حالته upvc نسبت به پنجره های دیگر در رنج متوسط می باشد و همین مساله باعث شده است که به عنوان یکی از پرکاربرد ترین پنجره های یو پی وی سی در جهان شناخته شود.

دامنه قیمت : متوسط

کاربرد : با در نظر گرفتن دامنه ی قیمت و عملکرد، پنجره لولایی دو حالته upvc به عنوان یکی از پرکاربردترین نوع بازشو در جهان شناخته می شود. این نوع یراق با افزایش عرض و ارتفاع لنگه بازشو امکان افزودن مکانیزم کمکی و در نتیجه آب بندی و هوابندی بهتر را دارد. افزایش تعداد نقاط قفل شونده و قابلیت باز شدن در دو حالت، کمترین محدودیت را برای این نوع بازشو بوجود آورده است.⁣

پنجره لولایی دو حالته upvc یکی از محبوب ترین سبک هایی بوده است که در چند سال اخیر مورد توجه تمامی کاربران قرار گرفته است. این نوع پنجره ها هم از پایین و هم از بالا قابلیت باز شدن دارند و برای تهویه مناسب هوا و بوجود آوردن جریان هوایی مطلوب بسیار مناسب می باشند.

پنجره لولایی دو حالته upvc همانطور که از تصاویر کاملا مشخص است در دو حالت قابلیت باز و بسته شدن را داراست. اولین حالت از یک طرف باز می شود و در حالت دوم به صورت آویزان از بالا باز می شود و به اصطلاح آویزان می شود، با اینکه این نوع پنجره تقریبا قیمت زیادی دارد اما به خانه شما امنیت و زیبایی بخصوصی را می دهد که بسیار عالی می باشد.

این نوع پنجره با استفاده از مکانیزمی دقیق برای باز و بسته شدن بدون نیاز به باز کردن پنجره به داخل و یا خارج از بالا باز می شود و به صورت آویزان قرار می گیرد و با بوجود آمدن جریان هوایی بر اثر باز بودن بالای پنجره به تهویه مطبوع خانه شما کمک بسزایی می کند.

این نوع پنجره در واقع ترکیبی از سبک سنتی محبوب و سبک جدید که برای ساخت پنجره ها استفاده می شود،  می باشد. برخی از ویژگی های پنجره لولایی دو حالته upvc را در زیر بررسی کرده ایم.

تهویه : این نوع پنجره به دلیل خروج هوای گرم از بالای پنجره باعث تهویه خانه به راحتی و حتی بدون نیاز به باز کردن کامل آن می شود.

امنیت : اکثر پنجره هایی که دارای ویژگی باز شدن به صورت آویزان را دارند از یک ردیف قفل به صورت قفل های چند نقطه ای استفاده می کنند که باعث امنیت بیشتری می شود.

زیبایی : نوع بازشو این پنجره که به صورت آویزان می باشد زیبایی خاصی را به خانه می دهد و همچنین از زاویه دید بیرونی نیز بسیار زیباست.

تعمیر و نگهداری : این نوع از پنجره ها بسیار راحت و آسان قابل تمیز شدن و پاک کردن گرد و غبار از آن ها می باشند.

پنجره لولایی دو حالته

پنجره هایی هوشمند و سه کاره برای امنیت، تهویه مناسب و خروج اضطراری

با زندگی کردن در آلمان قطعاً با نوآوری های مهندسی مانند چرخ های همه کاره در سبد های خرید که واقعا کاربردی هستند و زندگی را بسیار آسانتر می کنند، آشنا شده اید. یکی از این نوآوری های خاص، که برای آلمانی ها به امری عادی تبدیل شده است اما برای بازدیدکنندگان و تازه واردان که برای بار اول با آن آشنا می شوند، نوآوری خارق العاده محسوب می شود، پنجره لولایی دو حالته است.

پنجره لولایی دو حالته

این پنجره در واقع پنجره ای با سه کارکرد است: کاربرد یکسانی همچون پنجره ثابت، پنجره لولادار و پنجره ای کلنگی دارد.

لینک پیشنهادی نوین خانه : پنجره کشویی تک ریل

زمانی که دستگیره پنجره دو حالته رو به پایین باشد، پنجره قفل و بسته است. دستگیره را 90 درجه به سمت طرفین بچرخانید تا بتوانید پنجره را به صورت افقی باز کنید.

پنجره لولایی دو حالته

 حالا نوبت حالت چرخش پنجره است: پنجره را به جای اولش برگردانید، دستگیره را 90 درجه بچرخانید تا رو به بالا قرار گیرد و سپس آن را به سمت خودتان بکشید. پنجره به جای باز شدن از طرفین از بالا به سمت داخل خم می شود و بعد از باز شدن به اندازه چند اینچ با تکیه بر گوشه ای از پنجره در جا قفل می شود.

هر مدل از باز شدن پنجره به صورت بصری با موقعیت دستگیره هماهنگ است: وقتی که دستگیره در حالت افقی قرار دارد، برای باز کردن پنجره آن را به سمت طرفین بکشید و زمانی که در حالت عمودی قرار دارد پنجره را به سمت پایین بکشید. هشدار: با در نظر نگرفتن نحوه ی عملکرد، تغییر حالت های باز شدن پنجره امری است که به مرور زمان طبق عادت درست انجام خواهید داد.

لینک پیشنهادی نوین خانه : پنجره کشویی عمودی

پنجره لولایی دو حالته

بنابراین در یک نوع از اشکال این پنجره، شما پنجره ای انعطاف پذیر دارید که می توانید به هر نحوی که دوست دارید آن را باز کنید. همچنین سبک گردش پنجره به تمیز کردن راحت شیشه ها از هر دو طرف کمک می کند و امکان خروج اضطراری را نیز فراهم می سازد.

لینک پیشنهادی نوین خانه : پنجره کشویی بالکن

پنجره لولایی دو حالته

در شکل دیگر، حالت خم شدن پنجره به سمت داخل امکان جا به جایی هوا را فراهم کرده، از ورود قطرات باران جلوگیری کرده و با وجود ویژگی قفل شدن در جا از ورود افراد ناشناس به داخل خودداری می کند. خروج گرما از قسمت بالای پنجره و جا به جایی هوا از گوشه ها، تهویه درست هوا را میسر می کند. به عبارت دیگر شما می توانید بدون هیچ نگرانی در مورد امنیت خانه، هنگام خروج از منزل خود پنجره را برای تهویه هوا باز بگذارید.

پنجره لولایی دو حالته

پنجره های لولایی دو حالته Anglo International

وقتی که پنجره را قفل می کنید، باید متوجه صدای مکانیزم قفل در جای خود بشوید ( حدودا 8 قفل بسته به نحوه ی تولید). برخلاف سایر پنجره های تک آویز( Single hunge windows)یا دو آویز (double hunge windows ) یا کشویی که ممکن است درز هوا یا آب داشته باشند، این ویژگی موجب امنیت بیشتر و درزگیری بهتر می شود. زمانی که پنجره در این حالت از قفل قرار دارد برخلاف پنجره های قدیمی با قاب شیشه دو تکه ای که دید شما را مختل می کرد، شما هم چنان دید خوبی به بیرون خواهید داشت.

لینک پیشنهادی نوین خانه : پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی

جزییات لولا پنجره لولایی دوحالته

برای یک لحظه به این ویژگی مهندسی شده دراین مدل پنجره فکر کنید: پنجره لولایی دو حالته در دو جهت عمودی باز می شود، که علاوه بر مکانیزم درگیر شدن یا رها شدن چرخش دستگیره با قطعات، به لولاها برای هر دو حالت باز شدن نیاز دارد. این امکان وجود دارد که (با روش های خاصی) این مکانیزم را از کار بیندازید تا پنجره شما برخلاف قبل تنها بر روی یک پاشنه بچرخد؛ اما می توانید هر زمان که خواستید این تغییرات تعمدی را به صورت قبل دربیاورید.