پنجره فرانسوی upvc چیست؟

پنجره-فرانسوی-upvc-چیست

پنجره فرانسوی

آیا در مورد اینکه پنجره فرانسوی چه قیمتی دارد و چرا می‌تواند بسیار مناسب منزلتان باشند کنجکاو هستید؟ دلایل بسیار زیادی وجود دارد که چرا این سبک پنجره­ ها در هرخانه­ ای یافت می­شوند و اینجا جایی است که شما می‌توانید علت آن را متوجه شوید! علاوه بر آن به نکاتی در مورد صرفه‌جویی در هزینه‌های آن هم اشاره خواهد شد.

پنجره فرانسوی چقدر هزینه دارند؟

پنجره­ فرانسوی (که به درب­ ­فرانسوی  نیز شناخته می‌شود) گذاری ظریف از محیط درونی  به بیرونی خانه  را نشان داده ، عبور نور را ممکن ساخته و به ایجاد فضای بیشتر در خانه کمک می‌کند.

راهنمایی‌های مخصوص خودتان در مورد صرفه‌جویی در هزینه‌های استفاده از  پنجره فرانسوی را بدانید

اگر نتوانید فرد مناسب را پیدا کنید، نصب پنجره­ فرانسوی می‌تواند کاری پرهزینه و پر استرس باشد! خوشبختانه با مقایسه راهنمایی‌ها و نظرات موجود، می‌توانید شرکتی را بیابید که برای شما مناسب­ترین گزینه برای نصب پنجره های دوجداره است. مقایسه نظرات به شما این امکان را می‌دهد که پولتان را هدر ندهید و مجبور به خرید نیز نیستید.

پنجره فرانسوی upvc چیست

پنجره ­فرانسوی چه هستند؟

پنجره ­فرانسوی پنجره‌ایی ­قدی هست – برخی اوقات به عنوان درب­های فرانسوی شناخته می‌شوند- با شیشه‌هایی بسیار بزرگ. گاهی قسمت‌های بالایی یا پایینی درب لعاب کاری نشده‌اند اما سبک طراحی آن‌ها این است که قسمت‌های بیشتری از آن شفاف باشد. تفاوت پنجره‌ فرانسوی از درب های پاسیو یا درب های کشویی  را در این می‌دانیم که پنجره‌ فرانسوی به جای داشتن مکانیزم کشویی، به داخل یا به بیرون باز می‌شود. پنجره فرانسوی، درب­هایی با دو لولا هستند که معمولا به بیرون باز می‌شوند. این نوع پنجره برای خانه‌های کوچک مزایای زیادی دارد چرا که می‌توانید به جای از دست ­دادن نیمی از فضا با استفاده از درب­ های­ کشویی، می‌توانید با باز کردن کامل پنجره­ فرانسوی از فضای بیشتری بهره ببرید.

آیا پنجره‌ فرانسوی ایمن هستند؟

اغلب مردم در مورد امنیت پنجره‌ فرانسوی نگرانی‌هایی دارند، در حالی که این نوع نگرانی برای نصب هر نوع درب و پنجره‌ای در خانه وجود دارد. مطمئن باشید که نمونه‌های جدید مورد تست ایمنی قرار می‌گیرند. به دنبال درب هایی با ۳ یا ۵ چفت برای بستن درب و چارچوب باشید.

از ارائه­ دهنده پنجره‌ فرانسوی خود بپرسید که آیا دربی که خریداری می‌کنید دارای بازدارنده هست تا مانع باز شدن درب در برابر باد شدید شود. اگر نه خودتان یکی پیدا کنید و خود را از دردسر نجات دهید! بازدارنده­ها می‌توانند  براحتی نصب شوند و در جای خود قرار گیرند یا بسته به محصولی که انتخاب می‌کنید برای نصب به کمک یک متخصص نیاز داشته باشند.

چرا آنها را پنجره‌ فرانسوی می‌نامند؟

آیا به این دلیل که فرانسوی هستند؟ خوب… تا حدی! اما اگر در مورد تاریخچه آن کنجکاوی بیشتری دارید، به شایعاتی که درمورد آن وجود دارد می‌پردازیم.

ریشه پنجره‌ فرانسوی را می‌توان در قرن شانزدهم و هفدهم پیدا کرد، زمانی که کشورفرانسه در حال  جنگ با کشور ایتالیا بود. که همین ­امر موجب تلفیق معماری رنسانس به فرانسه و اختلاط فرهنگی در این کشور شد. آنها دریافتند که با ترکیب درب و پنجره می‌توانند نور بیشتری به خانه‌ای تیره و تاریک بیاورند. نه تنها به این منظور، بلکه علاوه­ بر ­آن می‌توانند ترکیبی ظریف و زیبا به خانه‌ای ساده اضافه کنند. بنابراین بله، ما پنجره‌ فرانسوی را از فرانسویان گرفتیم که آن‌ها نیز آن را از ایتالیایی‌ها گرفتند!

در گذشته، پنجره‌ فرانسوی از چوب و آهن ساخته می‌شدند (همانطور که در قرن­های گذشته مرسوم بود)، اما حالا ما می‌توانیم آن‌ها را با ساخت و ترکیبی از مواد مختلف بخریم. UPVC یک گزینه مقرون ‌به‌ صرفه است، اما پنجره‌ فرانسوی می‌تواند برای همه نوع خانه‌هایی که به سبک مدرن تا بوهمین و فراتر از آن هستند، طراحی شود؟

پنجره‌ فرانسوی: سرمایه‌گذاری زیبا برای منزل شما

آیا شما برای خرید مجموعه‌ای از پنجره‌ فرانسه برای خانه خود سرمایه‌گذاری کرده‌اید، اما کاملاً مطمئن نیستید که انتخاب مناسبی برای خانه شما هستند یا نه؟ در اینجا به دلایلی که مردم سراسر جهان این افزونه زیبا را برای خانه خود انتخاب می‌کنند خواهیم پرداخت.

  • قابلیت تطبیق بیشتر و دسترسی بهتر شما به ایوان

این ویژگی برای آن‌ دسته از افراد که می‌خواهند از فضای باز به اندازه فضای داخلی خانه استفاده کنند، بسیار مفید است. با باز کردن پنجره‌ فرانسوی خود، فضای باز را به راحتی به داخل خانه بیاورید. نه تنها با باز کردن پنجره‌ها می‌توانید از هوای تازه و منظره بیرون لذت ببرید بلکه می‌توانید از نور و گرمای مضاعف نسبت به روزهایی که پنجره‌ خود را بسته نگه‌ می‌دارید بهره ببرید.

پنجره­ فرانسوی می‌تواند رو به ایوان، تراس چوبی، بالکن یا ایوان جلو باز شود و فضای موجود را افزایش دهد تا از منزل خود لذت ببرید. پنجره‌ فرانسوی همچنین به شما امکان دسترسی بهتر به فضای بیرون از خانه را داده و همچنین امکان جابه­جایی راحت­تر اسباب و وسایل بزرگتر را فراهم می­کند. آن‌ها به شما اجازه خواهند داد که شام های بیشتری در فضای باز داشته باشید و وقت بیشتری را در بیرون از منزل صرف کنید که تا حد زیادی حس رفاه، شادی و رضایت شما را نسبت به خانه افزایش خواهد داد.

  • افزایش بهره‌وری انرژی و صرفه‌جویی در قبوض

پنجره‌ فرانسوی در مقایسه با پنجره­ های دیگری برای مثال پنجره‌ سنتی گرجی اجازه می‌دهد تا نور بیشتر به داخل خانه شما جاری شود. این به این معناست که شما هزینه کمتری برای گرمایش در زمستان خرج می‌کنید. اگر پنجره‌های قدیمی‌تری دارید، خانه شما نیاز به بهره‌وری بیشتری دارد. می‌توانید پنجره های قدیمی را با پنجره‌های جدید و مدرن تری از پنجره‌ فرانسوی دوجداره تعویض کنید چرا که احتمالاً بسیار کارآمدتر خواهند بود.

به عنوان مثال، طراحی پنجره‌ فرانسوی احتباس هوا را به نسبت درب های کشویی افزایش می‌دهد که باعث می‌شود تا گرمای کمتری را از دست بدهید. در تابستان، زمانی که پنجره‌ فرانسوی خود را باز می‌کنید متوجه تهویه آسان و دلپذیری خواهید شد. و به این صورت می‌توانید در مصرف برقی که برای استفاده از پنکه یا تهویه هوا استفاده می‌کردید، صرفه‌جویی کنید.

  • به خانه خود زیبایی و ظرافت ببخشید

یکی از مزایای اصلی داشتن پنجره‌ فرانسوی، تاثیر دراماتیک آن‌ بر خانه است. آن‌ها فضای داخلی خانه را به فضای بیرون متصل کرده و اجازه می‌دهند نور بیشتری وارد شود. همچنین پنجره‌ فرانسوی دیدن منظره باغتان را به تجربه‌ای روزمره برای شما تبدیل خواهند کرد. هیچ چیز مانند نور طبیعی موجب گرمای فضای داخلی خانه نمی‌شود و اضافه­ کردن پنجره‌ فرانسوی به معنای افزایش این پتانسیل است.

چه در حالت باز و یا چه در حالت بسته، پنجره‌ فرانسوی به احیاء نور طبیعی کمک می‌کند، و بنابراین انتخاب خوبی برای فضاهای تاریک می باشد. همچنین شما قادر هستید تا در مورد سبک پنجره‌ فرانسوی خود تصمیم بگیرید، پس ظاهر آنها به نظر شما بستگی دارد!

  • افزایش بها و ارزش خانه

نه تنها پنجره‌ فرانسوی امکان دسترسی بهتری را فراهم می­کند و زیبایی خانه را دوچندان می‌سازد، بلکه همچنین ارزش منزل شما را بالا خواهد برد. این امر به ویژه در مورد انتخاب مدل های بهتر و بالاتر جنس مواد مورد استفاده مانند چوب سخت صدق می­کند.این پنجره­ ها به طور خاص زندگی را به خانه می‌آورند و معامله را برای خریدار بالقوه به مرحله امضا می‌رسانند. شما می‌توانید فواید نور اضافی، دسترسی بهتر و زیبایی مضاعفی را که این پنجره زیبا با خود به همراه می‌آورد در لیست امکانات خانه داشته باشید.

شما می‌توانید مصالح ساختمانی که شامل یک ماده مقرون‌ به‌ صرفه مانند UPVC هستند را انتخاب کنید. پنجره‌ فرانسوی UPVC نیاز کمتری به تعمیر داشته و کم‌هزینه هستند و برای مدت طولانی جذاب باقی می‌ماند. این پنجره‌ها نمایانگر کارآمدی، امنیت و از لحاظ مصرف انرژی مقرون ­به­ صرفه بودن و ویژگی­ های بسیار دیگری هستند که خریداران بالقوه‌ای را جذب خواهد کرد.

با دریافت راهنمایی، تا ۴۰% در هزینه‌های پنجره‌ فرانسوی جدید صرفه‌جویی کنید.

چنین سرمایه‌گذاری قابل‌ توجهی نباید نیاز به هزینه هنگفتی داشته باشد. ارائه­ دهندگان محلی را پیدا کنید و قیمت­های پیشنهادی آنها را با هم مقایسه کنید، چرا که ممکن است رقابت آنها از شرکت­های ملی هم بیشتر باشد. حداکثر۴ قیمت پیشنهادی از ارائه ­دهندگان محلی دیگر بدست آورید. مجبور نیستید خریدی انجام دهید، پس حتی اگر هنوز برای خرید تصمیمی نگرفته اید این پیشنهاد برای شما مفید و به ­صرفه خواهد بود. پیشنهاد می کنم مقاله چگونه بهترین قیمت پنجره دوجداره پیدا کنیم را مطالعه کنید.

پنجره فرانسوی upvc چیست

منبع : https://www.getawindow.co.uk

اگر پاسخگو نبودیم در واتساپ پیام دهید.(9 صبح تا 8 شب)

09124991706