پنجره آکاردئونی upvc

پنجره آکاردئونی upvc

فقط با یک تماس با نوین خانه کار ساخت و خرید پنجره آکاردئونی و بعد از آنها نصب پنجره آکاردئونی upvc خود را انجام شده بدانید.

چرا پنجره آکاردئونی را از نوین خانه خریداری کنیم؟

نوین خانه محصولات خود را با ضمانت های فراوان به مشتری ارائه میدهد. ضمانت تمامی پروفیل هایی که استفاده می کنیم برای ساخت پنجره به مدت 15 سال می باشد. تمامی یراق آلات دوحالته ما نیز دارای گارانتی و یا ضمانت 10 ساله می باشد. تمامی یراق آلاتی که برای ساخت پنجره های تک حالته استفاده می کنیم دارای 5 سال گارانتی می باشد. شیشه هایی که ما برای پنجره های خود استفاده می کنیم 5 سال گارانتی دارند. و از همه مهمتر و مورد استفاده تر برای مشتری ها ضمانت خدمات پس از فروش رایگان 5 ساله نوین خانه برای پنجره های دوجداره خود می باشد.

با توجه به توضیحاتی که در بالا برای شما عرض کردیم و همچنین قیمت بالایی که پنجره آکاردئونی داراست به شما توصیه می کنیم که حتما بالاترین کیفیت را انتخاب کنید.

نوین خانه با توجه به حجم زیاد ضمانت هایی که برای پنجره های خود ارائه می دهد مجبور است که تمام و کمال و در نهایت دقت استانداردهای رال آلمان را در ساختار پنجره های خود پیاده سازی کند تا در دوران بعد از فروش پنجره متضرر نشود.

برای خرید پنجره آکاردئونی upvc شما باید اطلاعات زیادی در مورد این محصول داشته باشید، چرا که از باقی محصولات پنجره های upvc گرانتر و مکانیزم عملیاتی پیچیده تری دارد.

برای استعلام قیمت پنجره آکاردئونی upvc لطفا با نوین خانه تماس بگیرید.

توضیحات پنجره آکاردئونی upvc

پنجره آکاردئونی  (با ضمانت 5 سال خدمات پس از فروش رایگان) با بهترین کیفیت و رعایت تمامی استانداردهای این نوع پنجره برای شما ساخته و نصب می شود.

پروفیل : ویستابست

اطلاعات پنجره آکاردئونی

نحوه عملکرد

لنگه های بازشو در این سیستم شبیه به آکاردئون بصورت لولایی روی هم قرار گرفته و به یک سمت چارچوب هدایت می شوند. حرکت لنگه ها توسط غلطک ها و ریل افقی بالا و پایین چارچوب انجام می شود.

دامنه قیمت

بسیار بالا

کاربرد

برای مکانهایی که نیاز به یک دهانه ی بزرگ جهت رفت و آمد است از این سیستم استفاده می شود. این سیستم برای دسترسی وسیع به تراس یا حیاط بزرگ کاربرد دارد و در ابعاد کوچک توجیه پذیر نمی باشد. (عرض دهانه ی مفید بازشو بالای 3 متر می باشد.).

پنجره های آکاردئونی

پنجره های آکاردئونی

نصب پنجره های آکاردئونی (یا در مورد عکس بالا، درب آکاردئونی) می تواند فضای بیرون را به داخل خانه آورده و فضای داخلی را وسیع تر و گسترده تر کند. اگر از طبیعت و هوای تازه لذت می برید، با پنجره های آکاردئونی به راحتی می توانید از فضا یا منظره بیرون استفاده کنید. چه پنجره ها باز و چه بسته باشند، به هر حال از منظره بیرون لذت خواهید برد. در حالت بسته، دربهای آکاردئونی مانند دیواری شیشه ای هستند. با هدایت آنها به  سمت طرفین، می توانید اجازه دهید هوای تازه به داخل خانه جریان پیدا کند.

چرا به این پنجره، پنجره آکاردئونی گفته می شود؟

دلیل این نامگذاری بسیار ساده است، پنجره آکاردئونی (Accordion Window) به راحتی مانند چین های ساز آکاردئون تا می شود. این پنجره ها علاوه بر ظاهر تحسین برانگیزشان، بسیار کاربردی نیز هستند. عملکرد آکاردئونی این دربها و پنجره ها به شما این امکان را می دهد تا به طور کامل مانع میان آشپزخانه یا اتاق شخصی و پاسیو، ایوان یا استخر را بردارید و از فضای بیشتر بهره ببرید.

در خانه خود پاسیو ندارید؟ مشکلی نیست…

گرچه اتصال فضای داخلی خانه به پاسیو یا حیاط پشتی بسیار عالی است ولی همه اتاق ها جهت استفاده از درب آکاردئونی مناسب نیستند. اما اگر مانند شکل پایین در آشپزخانه خود منظره ای عالی دارید، استفاده از پنجره های آکاردئونی در قسمت بالای ظرفشویی را حتما در نظر داشته باشید. این پنجره ها می توانند جایگزین یک پنجره معمولی یا پنجره خلیجی شوند تا مناظر زیبای بیرون را برای شما به ارمغان بیاورند.

پنجره های آکاردئونی

دیوار قابل جا به جایی تنها در یک لحظه

این عکس از فضای داخلی خانه نشان می دهد که با چه سرعتی یک اتاق داخلی می تواند به بخشی از پاسیوی فضای باز تبدیل شود. با جمع شدن درب آکاردئونی از چپ به راست، دیوار پنجره ها کاملاً از بین می رود. فقط تصور کنید که متصل کردن این دو فضا هنگام دورهمی ها و سرگرم کردن خانواده و دوستان چقدر کارآمد خواهد بود.

پنجره های آکاردئونی

سایر کاربردها برای پنجره ها و دربهای آکاردئونی

تقسیم دفتر کار خانگی: می توانید از درب های آکاردئونی برای جدا کردن دو اتاق در فضای داخلی خانه استفاده کنید. زمانی که دربها بسته باشند فضای شخصی دفتر کار شما در خانه را فراهم می کنند و در صورت باز بودن آنها، اتاقهای مجاور یکی می شوند.

اتاق سرگرمی در زیرزمین: درب آکاردئونی می تواند اتاق سرگرمی شما را به یک اتاق خواب موقت تبدیل کند. هنگامی که برای دورهمی های بزرگتر به فضای بیشتر نیاز دارید، کافی است درب را باز کنید تا فضایی کاملاً باز برای مهمانی داشته باشید.

صرفه جویی در مصرف انرژی: در خانه های بزرگتر، ممکن است بخواهید با نصب و بستن درب آکاردئونی، فضای بلااستفاده و خالی را جدا کنید. برای کاهش قبض گرمایش و تهویه هوا می توانید با استفاده از درب آکاردئونی فضای بلااستفاده را به طور موقت جدا کنید.

منبع : https://windowrepairguy.com

توضیحات تکمیلی پنجره آکاردئونی

در واقع نام گذاری این پنجره ها به خاطر شباهت زیاد این نوع پنجره ها به ابزار موسیقی می باشد که این نوع پتجره ها علاوه بر داشتن نمایی بسیار زیبا از عملکرد بسیار خوبی نیز برخوردار می باشند. اگر چه پنجره آکاردئونی محبوب ترین پنجره و یا متداول ترین پنجره نیست و همینطور طرح کلاسیک نیز ندارد اما در بسیاری از مواقع بهترین انتخاب برای دکوراسیون منزل شما می باشند. ابن نوع پنجره ها معمولا از کف تا سقف را می پوشانند و به یک جداکننده فضاهای داخلی با خارجی می شوند و با این کار علاوه بر زیبایی یک وسیله بسیار راحت برای ارتباط با خارج می شود.

مکانیزم فنی پنجره آکاردئونی

این نوع از پنجره ها به نسبت مکانیزم فنی پیچیده تری دارند، بازشو این نوع از پنجره ها بسیار پیچیده است و اندازه های بازشو ها این پنجره ها به دلیل بزرگی و خاص بودن آنها این نوع از پنجره را در بین مردم بسیار رایج و محبوب کرده است.

لنگه های بزرگ پنجره آکاردئونی در هنگام باز شدن بر روی یکدیگر می افتند و گوشه های آنها بر هم دیگر منطبق می شوند. این مساله نمای بسیار زیبایی را برای پنجره خانه شما بوجود می آورد و همچنین در هنگام بسته شدن این پنجره به دلیل بزرگی منظره ی زیبایی را برای خانه شما بوجود می آورد.

یراقی که برای پنجره های آکاردئونی استفاده می شود، فقط مخصوص این نوع از پنجره ها و یا پارتیشن هایی که ارتباط بین آنها را می خواهیم به صورت موقت قطع کنیم استفاده می شود و علاوه بر این مورد این یراق ها برای پنجره ها و یا پارتیشن های بیش از 3 متر کاربرد دارند.