راهنمای خرید پنجره دوجداره

راهنمای-خرید-پنجره-دوجداره

خبر خوب در مورد خرید پنجره دوجداره این است که انواع پنجره در سبک های مختلف، انتخاب های فراوان و در حدود قیمت گوناگون برای شما آماده است. و اما خبر بد! با این حجم از تنوع  ممکن است فکر کنید برای انتخاب پنجره دلخواهتان در دریایی طوفانی گیر افتاده اید.  همراهان گرامی، اصلا نگران نباشید! در اینجا ما مسیر شما را برای خرید بهتر هموار خواهیم کرد.

راهنمای خرید پنجره دوجداره

فقط کافی است یک تماس با نوین خانه داشته باشید، بعد از اینکه درخواست خود را عنوان می کنید، ما با استفاده از اندازه های حدودی که شما برای ما ارسال می کنید قیمت حدودی را عنوان می کنیم.

ما به شما توضیحات کاملی در مورد انواع مختلف پنجره دوجداره برای خرید شما ارائه خواهیم داد، که شما برای خرید پنجره دوجداره اطلاعات کافی را داشته باشید و با دیدی باز به این سمت هدایت شوید، تا حتی اگر هم از نوین خانه خرید نکنید، اطلاعات خوبی را برای خرید درست و مناسب داشته باشید.

ما به شما در مورد تمامی ضمانت هایی که برای پنجره های دوجداره داریم توضیحات کاملی را ارائه خواهیم داد مانند 5 سال خدمات پس از فروش رایگانی که در نظر گرفته ایم و یا 15 سال ضمانت تمامی پروفیل های استفاده شده در پنجره ها.

بهره وری انرژی با داشتن پنجره های استاندارد

با توجه به افزایش آگاهی عموم ، بسیاری از تولید کنندگان مولفه بهره‌ وری انرژی ترفند های  بازاریابی خود را بهبود بخشیده اند و این موجب سود بیشتر مصرف کننده شده است. خصوصیاتی مثل شیشه پر شده از گاز آرگون و پوشش‌هایی با قابلیت نشر کم دما معمول شده‌، و اعتبار مالیاتی فدرال که اخیراً برای محصولات پنجره واجد شرایط موجود شده است، موجب شده تا پنجره ها به یکی از محبوب ترین پروژه‌ ها برای  بهبود فضای  خانه تبدیل شود.

با این وجود، برخی از انواع پنجره‌ ها که دارای برچسب بهره وری انرژی هستند واقعا این کارایی را ندارند. بهترین کار این است که بررسی کنید که آیا پنجره ها سطح عملکرد تعیین شده از سوی برنامه ستاره انرژی دولت فدرال را دارند یا خیر. اگر اینطور نبود، این نوع پنجره ها فقط دارای برچسب ستاره انرژی هستند!

با این حال، این برچسب به این معنی نیست که پنجره ها به طور خودکار واجد شرایط اعتبار مالیاتی فدرال هستند. برای واجد شرایط بودن، ضریب وزن U پنجره و ضریب جذب گرمای خورشیدی باید کمتر یا برابر با۰.۳۰ باشد. ضریب U عامل عایق پنجره را اندازه‌ گیری می‌کند، و ضریب انتقال حرارت خورشیدی میزان انتقال گرما از نور خورشید را تعیین می‌ کند. این اندازه‌ گیری‌ ها توسط شورای رتبه‌ بندی ملی استاندارد سازی شده و بر روی برچسب NFRC محصول دیده می‌شود.

مطالعه مقاله کدام پنجره بهترین پنجره دوجداره است نیز به شما توصیه می کنیم.

خرید پنجره دوجداره چقدر هزینه دربر خواهد داشت؟

راهنمای خرید پنجره دوجداره
راهنمای خرید پنجره دوجداره

پنجره های دوجداره وینیل ارزان و موارد مورد بحث آن

پنجره های وینیل بسیار بیشتر از انواع دیگر پنجره ها که حدود 67 درصد بازار محلی پنجره را پر میکنند فروش می رود و این فروش بالا نتیجه این است که  پنجره های وینیل هزینه کم را با ویژگی هایی چون دوام، قابلیت اطمینان و بهره وری انرژی ترکیب می‌کند. وینیل عملاً خراب نخواهد شد و در برابر رطوبت و حشره و پوسیدگی مقاوم است.

وینیل ماده ای ساکن و رسانای حرارتی ضعیف است که آن را به عایقی خوب بدل می کند. واینل بسیار محکم است و به اندازه ای استحکام دارد است که موجب ایجاد سوراخ هایی در قاب پنجره می شود که حفره های پر از هوا با قابلیت عایق فوق العاده ایجاد کند. پنجره های وینیل سبک هستند و این ویژگی باعث می شود تا افراد حرفه ای و یا افرادی که خود نسبت به نصب پنجره دوجداره اقدام می کنند می توانند آن را به آسانی نصب کنند.

تنها ایراد پنجره های وینیل ظاهر آن هاست. خط اتصال نقاط جوش، زیبایی آن را ازبین می برد و اینکه این جنس ماده قطعاً ترکیبی است. در پنجره های وینیل رنگ به پوشش خراش‌ها و شکاف ها کمک می‌کند، اما انتخاب‌ رنگ در خریدی عادی، معمولا محدود به رنگ سفید و برنزه می شود. اما می توان پنجره هایی با رنگ های خاکستری، سبز، قرمز و چند رنگ دیگر را از طریق سفارش خاص خریداری کرد.

رنگ پنجره دوجداره وینیل

بحث زیادی پیرامون این است که آیا پنجره ‌های وینیل می‌توانند رنگ آمیزی شوند یا نه. برخی متخصصان پیشنهاد می‌کنند که از رنگی خارجی مبتنی بر اپوکسی (مانند روکش خودرو) استفاده شود. دیگران می‌گویند که رنگ وینیل را به هیچ وجه پوشش نمی دهد، چرا که رنگ‌ ها به خوبی به هم نمی چسبند، ماده منبسط و منقبض می‌شود و می‌تواند باعث ایجاد شکاف در سطوح نقاشی شده شود.

پایداری وینیل موضوع دیگری است که جای بحث دارد. از یک سو، تولید کننده پلی وینیل کلراید (PVC) مواد سمی چون دی اکسین تولید می‌کند و این مواد ممکن است صد ها سال در محل‌ های دفن زباله دوام بیاورند و در ذهن طرفداران محیط‌ زیست به عنوان ماده ای بد باقی می ماند. با این وجود طول عمر مصالح، به معنای دوام است و چرخه جایگزینی برای وینیل بسیار طولانی است.

لینک پیشنهادی : پنجره کشویی تک ریل

راهنمای خرید پنجره دوجداره
راهنمای خرید پنجره دوجداره

پنجره دوجداره فایبرگلاس در آستانه شهرت

در حالی که تنها ۳ درصد از بازار پنجره‌ های ساخته‌ شده با فایبرگلاس ارائه می دهد، این ماده به دلیل ماندگاری بالا و بدون نیاز به نگهداری به سرعت معروف شد. با ارائه قیمت متوسط ، پنجره های فایبرگلاس جای خود را در بازار پیدا کرد. پنجره های فایبرگلاس از وینیل محکم ترند و خم یا پوسیده یا شکسته نمیشوند. انتظار داشته باشید که حدود دو برابر قیمت پنجره ای از وینیل، برای پنجره ای از فایبرگلاس هزینه کنید.

رنگ پنجره دوجداره فایبرگلاس

پنجره‌ های فایبرگلاس در رنگ‌ های محدودی ساخته می‌شوند، اما می‌توانند رنگ آمیزی شوند و سطح آنها چسبندگی عالی دارد. برخی از برند ها از برای قسمت خارجی پنجره از چوب طبیعی استفاده می کنند که باعث می شود پنجره بسیار طبیعی به نظر برسد. همچنین  قاب داخلی از چوب واقعی و قاب های منقش موجود می باشد.

برخی از تولید کنندگان قاب‌ های فایبرگلاس خالی را با عایق فوم پر می‌کنند تا عملکرد حرارتی محصول را افزایش دهند. علاوه بر این، سرهم کردن فایبرگلاس نسبتاً آسان است، بنابراین برای ساخت محصولات فایبرگلاس نیاز به صرف انرژی زیادی نیست

راهنمای خرید پنجره دوجداره
راهنمای خرید پنجره دوجداره

پنجره دوجداره آلومینیوم : انتخاب همیشگی معماران

پنجره‌های آلومینیومی به طور یکنواخت در حال از دست دادن سهم بازار خود به جایگزین های ارزان قیمت تر، مانند فایبرگلاس هستند. با این وجود، پنجره های آلومینیومی دارای چندین ویژگی متمایز هستند که آن ها را به گزینه های خوبی برای خرید تبدیل می‌کند

آلومینیوم جنس بسیار محکمی دارد، به دلیل این استحکام می توان  پنجره ها را با قاب ها و ارسی های نسبتاً نازک ساخت. این کار فضای بیشتری برای شیشه پنجره باقی می گذارد و پنجره های آلومینیومی را به انتخاب دل خواه معماران تبدیل می‌کند. علاوه بر این، آلومینیوم می‌تواند با انواع فراوانی از رنگ های مورد استفاده کارخانه ساخته شود که بسیار سخت و بادوام هستند.

اما در بازار رقابتی پنجره ها، اشکالات این نوع پنجره برجسته می‌شوند. فلز یک رسانای حرارتی ضعیف است و عایق خوبی در برابر گرما و سرما نیست. اجزا نزدیک به شیشه به سرعت منبسط و منقبض می‌شوند و به زهوار پنجره فشار وارد می‌کنند. اگرچه در برابر رطوبت، حشرات و پوسیدگی نفوذ ناپذیر است، اما آلومینیوم مستعد اثرات مخرب هوای نمکی است، بنابراین انتخاب خوبی برای آب و هوای ساحلی نیست.

یکی از مدل های پنجره های آلومینیومی، پوشش های آلومینیومی است که یک هسته چوبی پیچیده شده در پوست آلومینیوم را نشان می دهد. اگر چه با این کار پنجره عایق بهتری خواهد بود، اما آلومینیوم توسط وینیل و فایبرگلاس از بازار کنار گذاشته میشود.

راهنمای خرید پنجره دوجداره
راهنمای خرید پنجره دوجداره

پنجره دوجداره چوبی بالاترین و بهترین انتخاب

چوب عایق خوبی است، و روش های مدرن تخلیه آب و هوا و اجزا مستحکم جدید باعث شده که دیگر خبری از پنجره های چوبی قدیمی که هوا به راحتی از آن ها درز می کرد نباشد. چوب رنگ و نقش را به آسانی می‌پذیرد و از آنجایی که کار با چوب بسیار راحت است آن را ساخت کارهای سفارشی مناسب می‌سازد. هنگام بازسازی خانه های تاریخی و تطبیق پنجره های تازه با سبک قدیمی پنجره های موجود در خانه، چوب انتخاب ایده آلی است.

متاسفانه، چوب بدون تعمیر و نگهداری مداوم در برابر آب و هوای نامساعد دوام نمیاورد. شما باید هر سال در پنجره های چوبی خود دنبال نشانه های فرسودگی و ساییدگی باشید و آماده باشید که هر گونه ترک  یا خرابی رنگ و یا شکافی را تعمیر کنید.

اگر مسئولیت در قبال محیط زیست برایتان مهم است، به دنبال پنجره های ساخته شده از چوب برداشت شده توسط تامین کنندگان تایید شده شورای نظارت جنگل باشید. اکنون بسیاری از تولید کنندگان اصلی پنجره این گزینه را پیشنهاد می‌کنند.

راهنمای خرید پنجره دوجداره
راهنمای خرید پنجره دوجداره

راهنمای خرید پنجره دوجداره دام تبلیغات

تبلیغات بسیار زیادی در مورد پروفیل های مختلف پنجره های دوجداره در تلویزیون و یا بنرهای جاده ای مشاهده می کنیم، که بسیاری از این پروفیل ها بسیار بی کیفیت می باشند. در کل در مورد خرید پنجره دوجداره شما باید به تعداد کانال های پنجره بسیار دقت کنید.

عموما نه همیشه هرچقدر تعداد کانال های موجود در ساختار پنجره دوجداره بیشتر باشد کیفیت آن بیشتر خواهد بود اما این نکته را در نظر داشته باشید که این مورد همیشگی نیست، یعنی ما پنجره های دوجداره دو کاناله، سه، چهار، پنج کاناله و غیره داریم که گاهی ممکن است حتی پنجره چهار کاناله یک پروفیل از پنج کاناله آن کیفیت بالاتری داشته باشد، اما عموما و در خیلی از مواقع هر چه کانال ها بیشتر باشد کیفیت بیشتری را دریافت خواهید کرد.

مهمترین موضوع برای مشخص کردن کیفیت یک پنجره دوجداره متریال استفاده شده در آن می باشد، هرچقدر متریال با کیفیت تری استفاده شده باشد کیفیت پنجره دوجداره بهتر است. در ایران پروفیل ویستابست بهترین کیفیت را دارا می باشد و به همین دلیل از باقی پروفیل های موجود گران تر می باشد. پروفیلی که متریال بی کیفیت در آن استفاده شده باشد بعد از مدتی حتی رنگ پروفیل تغییر می کند و رو به زردی می رود و وقتی این اتفاق بوجود می آید دیگر هیچ کاری نمی توانید انجام دهید و تنها راه برای شما تعویض پنجره دوجداره می باشد که برای آن بسیار هزینه کرده اید، بنابراین بسیار مشورت کنید و تحقیقات گسترده ای قبل از خرید انجام دهید.

نوین خانه از پروفیل ویستابست در پنجره دوجداره خود بهره می برد و کامل طبق استانداردهای رال آلمان کار می کند و ضمانت های ما گواه کیفیت کارمان می باشد. شما می توانید با یک تماس با نوین خانه مشاوره رایگان در مورد خرید پنجره دوجداره دریافت کنید.

منبع : https://www.diynetwork.com

اگر پاسخگو نبودیم در واتساپ پیام دهید.(9 صبح تا 8 شب)

09124991706