پنجره دوجداره upvc

تولید کننده پنجره upvc و یا پنجره دوجداره ( 5 سال خدمات پس از فروش رایگان ) شرکت نوین خانه با بهره گیری از پروفیل های شرکت ویستابست که به عنوان یکی از اولین شرکت ها در زمینه صنعت پلیمر و تولید درب و پنجره یو‌‌‌‌‌‌ پی‌ وی‌ سی براساس استانداردهای بین‌المللی که برای این نوع تولیدات در نظر گرفته شده است و اولین شرکتی که گواهینامه کیفیت رال آلمان را دریافت کرده در سطح کشور می‌باشد، پنجره upvc با بهترین کیفیت و دوام را در اختیار شما قرار می دهند. 
پنجره های دوجداره دارای واشر هایی هستند برای مهر موم شدن و محکم شدن جداره ها در جای خودشان و با وجود دوجداره ای که در آنها استفاده می شود شکافی بین آنها ایجاد می شود که عایق بسیار خوبی برای سرما و گرما خواهد بود و در تابستان باعث نگه داشتن سرما و یا هوای خنک و در زمستان باعث نگه داشتن هوای گرم و یا گرما درون خانه شما می شود، که باعث جلوگیری از هدر رفت انرژی می شود. 

پنجره های تک جداره که با قاب های چوبی استفاده می شد و اکنون نیز در بسیاری از خانه مورد استفاده قرار می گیرد حدود 60% از انرژی خانه را به بیرون منتقل می کنند که در مورد گرما این هدر رفت انرژی بیشتر احساس می شود بنابراین وقتی که شما از پنجره های دوجداره استفاده می کنید به صورت محسوسی احساس می کنید که خانه شما تغییر کرده و گرمتر شده و همینطور انرژی کمتری برای گرم کردن و یا خنک کردن نیاز دارید. نکته ی دیگری که ممکن است کاملا احساس کنید اگر خانه شما کنار بزرگراه و یا مدرسه و زمین بازی بچه ها باشد به شدت کمتر شدن سر و صدایی که قبلا درون خانه وجود داشت را احساس خواهید کرد چراکه پنجره های دوجداره عایق بسیار خوبی برای نویز می باشند.

اگر بخواید پنجره های خود را با پنجره دوجداره تعویض کنید برای تخمین قیمت باید یه موارد زیر دقت کنید 

تعداد پنجره های تعویضی چند عدد است؟

اندازه دقیق پنجره ها که قیمت اصلی هر پنجره را مشخص می کنند؟

در هر پنجره چند قاب بازشو هستند؟

آیا برای پنجره خود می خواهید از شیشه های خاص مانند شیشه های رنگی استفاده کنید؟

آیا می خواهید درب های خانه خود را با پنجره دوجداره جدید ست کنید؟

در اکثر پنجره های دوجداره یک قیمت واحد وجود دارد و سپس با توجه به امکاناتی که شما برای پنجره های خود نیاز دارید به قیمت آنها افزوده می شود مثلا چند بازشو دارد و یا بازشوای که در نظر گرفته اید چه نوع بازشوای می باشد. 

با این حال که پنجره دوجداره قیمت نسبتا بالایی دارد اما بعد از مدتی که از نصب پنجره های جدید در خانه شما گذشت متوجه می شوید که این پنجره ها هزینه خود را به شما برمی گردانند و بعد از آن برای شما با کم کردن هزینه ها سود دهی خواهند داشت. وقتی شما از پنجره های دوجداره استفاده می کنید کاملا و به صورت محسوس متوجه می شوید که خانه بسیار گرمتر از قبل شده است و شما به سوخت کمتری برای گرم کردن خانه خود نیاز دارید که این موضوع باعث کاهش شدید مصرف سوخت شما می شود و در پی این کاهش هزینه سوخت نیز کاهش پیدا می کند. بنابراین به هیچ عنوان از مبلغی که برای تعویض پنجره های خود هزینه کرده اید پشیمان نخواهید شد.

همینطور شما باید این موضوع را در نظر بگیرید که هرچقدر کیفیت ساخت این پنجره ها بهتر باشد طول عمر بیشتری را برای شما خواهند داشت. شما به هیچ عنوان نمی خواهید بعد از مدت کمی در عرض 1 تا 2 سال پنجره دوجداره نیاز به تعمیر و هزینه داشته باشد. 

بنابراین برای اینکه فقط یک بار برای این کار هزینه کنید کیفیت را در نظر بگیرید. شرکت منادیان آسایش آران پنجره هایی بسیار با کیفیت را برای شما آماده می کند و گواه این امر تضمین های این شرکت می باشد که در بالا مشاهده می کنید و همینطور دارای 5 سال خدمات پس از فروش رایگان است که خیال شما را تا 5 سال از پنجره دوجداره راحت می کند.

مزایای پنجره‌های upvc
از مزایا و ویژگی های پنجره upvc می توان به عایق بودن این پنجره ها در مقابل گرما و سرما، عایق بودن آنها در برابر آلودگی های صوتی و سرو صدا و همچنین ذرات گرد و غبار، استحکام بالای این نوع پنجره ها، رنگ این پنجره ها ثبات بالایی دارد که باعث عدم نیاز به رنگ کاری می شود، این نوع پنجره ها در تمامی اشکال مختلف قابل ساخت می باشند و محدودیت خاصی ندارند، می توان در ساخت این نوع پنجره ها از یراق آلات الکترونیکی استفاده کرد، این پنجره ها در مقابل آتش سوزی مقاوم هستند و اشتعال زا نمی باشند، انواع مختلف و تنوع بسیار زیاد در بازشوها، در برابر پوسیدگی بسیار مقاوم هستند و با تمام شرایط آب و هوایی سازگاری دارند، اشاره کرد. 1. محصولات پنجره دوجداره

  پنجره آکاردئونی upvc

  پنجره آکاردئونی upvc

  پنجره آکاردئونی upvc

  فقط با یک تماس با نوین خانه کار ساخت و خرید پنجره آکاردئونی و بعد از آنها نصب پنجره آکاردئونی upvc خود را انجام شده بدانید. چرا پنجره آکاردئونی را از نوین خانه خریداری کنیم؟ نوین خانه محصولات خود را با ضمانت های فراوان به مشتری ارائه میدهد. ضمانت تمامی پروفیل هایی که استفاده می […]

  پنجره کشويی تک ريل upvc

  پنجره کشویی تک ریل upvc

  پنجره کشویی تک ریل upvc

  با یک تماس کار خرید پنجره کشویی تک ریل upvc خود را انجام شده بدانید. با بهترین کیفیت و مناسب ترین هزینه پنجره کشویی تک ریل را خریداری کنید. در این صفحه توضیحاتی در مورد پنجره کشویی تک ریل نوین خانه آورده ایم که ممکن است به شما در تصمیم گیری برای خرید پنجره کشویی […]

  پنجره تک حالته یو پی وی سی

  پنجره تک حالته یو پی وی سی

  پنجره تک حالته یو پی وی سی

  برای استعلام قیمت پنجره تک حالته یو پی وی سی لطفا با نوین خانه تماس بگیرید. توضیحات پنجره تک حالته یو پی وی سی پنجره تک حالته یو پی وی سی این شرکت (5 سال خدمات پس از فروش رایگان) اکثراً برای مکان هایی استفاده می گردد که معارضی مقابل آن وجود ندارد مواردی از قبیل پرده، اسباب و اثاثیه […]  پنجره لولایی دو حالته upvc

  پنجره لولایی دو حالته upvc

  پنجره لولایی دو حالته upvc

  برای استعلام قیمت پنجره لولایی دو حالته upvc لطفا با نوین خانه تماس بگیرید. توضیحات پنجره لولایی دو حالته upvc پنجره لولایی دو حالته upvc (با ضمانت 5 ساله خدمات پس از فروش رایگان) همانطور که از عنوانش مشخص می باشد، با استفاده از لولاهایی که قابلیت تنظیم را دارا می باشند و مکانیزمی که باعث اتصال محور های […]

  پنجره کشويی دو ريل يو پی وی سی

  پنجره یو پی وی سی کشویی دو ريل

  پنجره یو پی وی سی کشویی دو ريل

  پنجره یو پی وی سی کشویی یکی از محبوب ترین پنجره های سال های گزشته است. نوین خانه تولید کننده بهترین پنجره یو پی وی سی کشویی در ایران در خدمت شماست.

  پنجره های فولکس واگنی يو پی وی سی

  پنجره های فولکس واگنی يو پی وی سی

  پنجره های فولکس واگنی يو پی وی سی

  برای استعلام قیمت پنجره های فولکس واگنی يو پی وی سی لطفا با نوین خانه تماس بگیرید. توضیحات پنجره های فولکس واگنی يو پی وی سی پنجره فولکس واگنی یو پی وی سی (با ضمانت 5 ساله خدمات پس از فروش رایگان) نسبت به پنجره های ساده ریلی از زییایی بیشتری برخوردار هست و تمامی ویژگی های پنجره های […] 2. خصوصیات پنجره دوجداره نوین خانه

  منادیان آسایش آران
  برند پنجره چند جداره
  یو پی وی سی
  جنس قاب
  ثابت بازشو
  نوع پنجره چند جداره
  لمینت سکوریت ساده
  نوع شیشه
  آلومینیوم استیل
  جنس اسپیسر
  ساده(شفاف) طرحدار
  طرح شیشه
  فولکس واگنی لولایی بازشو (تک حالته) لولایی دو حالته بازشو کشویی دو ریل کشویی تک ریل
  نوع بازشو
  دوجداره
  جداره شیشه
  هوا
  عایق داخلی شیشه
  تامین و تعمیر قطعات تعویض و تعمیر محصول
  پشتیبانی و خدمات پس از فروش
  ضد آب , ضد سرقت , ضد حریق , ضد رطوبت , ضد زنگ , ضد گلوله و موج انفجار , ممانعت از ورود اشعه ماورابنفش خورشید , استفاده از نوارهای درزبندی , عایق بودن در مقابل الکتریسیته , مقاومت در برابر مواد شیمیایی و بیولوژیک , امکان تبادل هوا , ممانعت از ورود اشعه مادون قرمز , عایق حرارتی , قابل شستشو , مقاومت در برابر فرسایش , مانع نفوذ حشرات به داخل پروفیل , مقاومت در برابر شکستگی و ترک , مقاوم در برابر نیروی باد، باران و طوفان های شدید , یراق آلات ضد سرقت , دارای قفل کودک در جهت حفظ و ایمنی افراد خردسال , مانع در برابر گرد و غبار و آلودگی , قابلیت نصب پرده کرکره , غیر قابل تغیر شکل
  امکانات

 3. مقالات پنجره دوجداره

  پنجره دوجداره ویستابست

  پنجره دوجداره ویستابست

  پنجره دوجداره ویستابست

  نوین خانه با بهره گیری از پروفیل ویستابست و با رعایت استانداردهای آلمان پنجره دوجداره ویستابست می سازد که دارای بهترین کیفیت می باشند.

  پنجره دوجداره ریلی برای تراس

  پنجره دوجداره ریلی برای تراس

  پنجره دوجداره ریلی برای تراس

  اگر می خواهید تراس منظره ای بی نظیر برای شما داشته باشد از پنجره دوجداره ریلی برای تراس استفاده کنید. پنجره دوجداره ریلی برای تراس منظره رویایی برای شما میسازد.

  5-دلیل-برای-تعویض-پنجره-های-قدیمی

  5 دلیل برای تعویض پنجره های قدیمی

  5 دلیل برای تعویض پنجره های قدیمی

  5 دلیل مهم برای تعویض پنجره های قدیمی خانه خود را خواهید خواند. بالابردن امنیت، بالا بردن ارزش خانه و … 5 دلیل برای تعویض پنجره های قدیمی

  پنجره لولایی آلومینیومی

  پنجره لولایی آلومینیومی

  پنجره لولایی آلومینیومی

  با یک تماس و ارائه اندازه پنجره لولایی آلومینیومی که می خواهید، می توانیم قیمت پنجره لولایی آلومینیومی خود را برای شما به همراه فاکتور ارسال کنیم.

  پنجره کشویی عمودی

  پنجره کشویی عمودی

  پنجره کشویی عمودی

  نوین خانه تولید کننده انواع پنجره کشویی عمودی (5 خدمات پس از فروش رایگان) است، فقط با یک تماس از قیمت و طرح های پنجره کشویی عمودی اطلاع پیدا کنید.

  پنجره کشویی بالکن

  پنجره کشویی بالکن

  با یک تماس با نوین خانه قیمت پنجره کشویی بالکن را بدانید و از ضمانت ها و گارانتی های نوین خانه برای پنجره کشویی بالکن اطلاع پیدا کنید.

  پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی

  پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی

  پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی

  در این صفحه دلایل اصلی اینکه چرا باید پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی را انتخاب کنید برای شما آورده شده است، تا با دیدی باز به سوی خرید پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی روید.

  پنجره کشویی تراس

  پنجره کشویی تراس

  پنجره کشویی تراس

  در این صفحه انواع پنجره کشویی تراس را برای شما توضیح خواهیم داد. که با دیدی باز به سمت خرید این پنجره کشویی تراس بروید و با ویژگی های آن ها کامل آشنا شوید.

  کدام-پنجره-دوجداره-بهتر-است؟

  کدام پنجره دوجداره بهتر است؟

  کدام پنجره دوجداره بهتر است؟

  برای اینکه شما بتوانید تشخیص دهید که کدام پنجره دوجداره بهتر است؟ باید با انواع آن آشنا شوید. در این مقاله کامل شما را با آنها آشنا می کنیم. تا بهترین تصمیم را بگیرید.

  درب و پنجره upvc رنگی

  درب و پنجره upvc رنگی

  درب و پنجره upvc رنگی

  نوین خانه تولید کننده انواع درب و پنجره upvc رنگی است. که با یک تماس قیمت و عکس تمامی محصولات ما را در واتساپ می توانید ببینید.

  پنجره-upvc-رنگی

  پنجره upvc رنگی

  پنجره upvc رنگی

  در این صفحه اطلاعات کاملی در مورد پنجره upvc رنگی برای شما قرار داده ایم، که با خواندن این مقاله با کلیه جزئیات پنجره upvc رنگی آشنا خواهید شد.

  پنجره دوجداره کشویی upvc

  پنجره دوجداره کشویی upvc

  پنجره دوجداره کشویی upvc

  این صفحه سیستم پنجره دوجداره کشویی upvc را برای شما شرح می دهد و دقیقا با نحوه کار پنجره دوجداره کشویی upvc نوین خانه آشنا می شوید.

  پنجره-دوجداره-آلومینیومی-بهتر-است-یا-upvc

  پنجره دوجداره آلومینیومی بهتر است یا upvc

  پنجره دوجداره آلومینیومی بهتر است یا upvc

  پنجره دوجداره آلومینیومی بهتر است یا upvc ؟کدام یک راانتخاب کنیم؟ دراین صفحه جواب سوال پنجره دوجداره آلومینیومی بهتر است یا upvc رامی یابید

  تعویض لولای پنجره دوجداره

  تعویض لولای پنجره دوجداره

  تعویض لولای پنجره دوجداره

  با یک تماس می توانید کار تعویض لولای پنجره دوجداره خود را با نوین خانه انجام شده بدانید، نحوه تعویض لولای پنجره دوجداره توسط نوین خانه را مطالعه کنید.

  تعویض-شیشه-پنجره-دوجداره

  تعویض شیشه پنجره دوجداره

  تعویض شیشه پنجره دوجداره

  اگر شیشه پنجره دوجداره شما شکسته یا نیاز به تعویض دارد، با یک تماس می توانید کل کار تعویض شیشه پنجره دوجداره خود را به نوین خانه بسپارید.

  تعویض-دستگیره-پنجره-دوجداره

  تعویض دستگیره پنجره دوجداره

  تعویض دستگیره پنجره دوجداره

  فقط با یک تماس کار تعویض دستگیره پنجره دوجداره را با نوین خانه انجام دهید. برای اطلاعات کامل راهنمای تعویض دستگیره پنجره دوجداره را بخوانید.

  پنجره-دوجداره-آلومینیومی-ترمال-بریک

  پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک

  پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک

  توضیحات کاملی در مورد پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک آورده شده است. که برای انتخاب پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک حتما باید بخوانید.

  گاز بین پنجره دوجداره

  گاز بین پنجره دوجداره

  گاز بین پنجره دوجداره

  گاز بین پنجره دوجداره چیست؟ کدام گاز را باید برای بین پنجره دوجداره انتخاب کنیم؟ چه تفاوت هایی بین گاز های پرکننده وجود دارد؟ پاسخ در لینک

  تعویض-پنجره-قدیمی

  پنجره مناسب برای تعویض پنجره قدیمی

  پنجره مناسب برای تعویض پنجره قدیمی

  اگر نمی دانید چه نوع پنجره ای را برای تعویض پنجره قدیمی انتخاب کنید، می توانید برای دیدن ایده های افراد متخصص و نتایج آزمایش به سایت نوین خانه سری بزنید. ممکن است احساس کنید درزگیری پنجره قدیمی منزلتان دچار مشکل شده یا متوجه خرابی قاب ارسی پنجره قدیمی شده اید. شاید پانل ‌های پنجره […]

  راهنمای-تعویض-پنجره-های-قدیمی

  راهنمای تعویض پنجره های قدیمی

  راهنمای تعویض پنجره های قدیمی

  در این صفحه تلاش کرده ایم که اطلاعات مفیدی را در زمینه راهنمای تعویض پنجره های قدیمی برای شما قرار دهیم. امیدواریم که برای شما مفید واقع شود. پنجره ها در راحتی و آسایش و همچنین راندمان انرژی خانه نقش مهمی را ایفا می‌کنند. خوشبختانه طراحی پنجره‌ های جدیدتر به نسبت مدلهای قدیمی بسیار بهتر […]

  پنجره-کشویی-تک-ریل

  پنجره کشویی تک ریل uPVC چطور کار می کنند؟

  پنجره کشویی تک ریل uPVC چطور کار می کنند؟

  پنجره کشویی تک ریل پنجره کشویی تک ریل یادآور تاریخ غنی معماری هرکشوری است. این پنجره ها جزو ویژگی های بسیار محبوب اواخر دوره جرجی هستند و همچنین در اغلب ساختمان‌های دوره ویکتوریا نصب شده­اند. آنچه این نوع پنجره را از سایر پنجره ها متمایز می کند، قابلیت کشویی آن است که بدون اشغال فضای […]

  پنجره-کشویی-پانل-شیشه-ای2

  عایق بندی پنجره دوجداره کشویی پنل شیشه ای افقی

  عایق بندی پنجره دوجداره کشویی پنل شیشه ای افقی

  سیستم عایق بندی پنجره دوجداره کشویی با دسترسی آسان عایق بندی پنجره دوجداره کشویی افقی سیستمی با نصب آسان است که با استفاده از ویژگی سهولت باز کردن پنجره توسط ریل های ساده برای دسترسی به پنجره بیرونی، عایق حرارتی و عایق صدا بسیار خوبی را در اختیار شما میگذارد. این سیستم شامل دو ریل […]

  زمان-صحیح-تعویض-پنجره-های-قدیمی

  زمان درست تعویض پنجره های دوجداره چه موقعی است؟

  زمان درست تعویض پنجره های دوجداره چه موقعی است؟

  در این مقاله ما تلاش کرده ایم برای این سوال که چه موقعی زمان درست برای تعویض پنجره های دوجداره است؟ پاسخ درستی را آماده کنیم. دلایل متعددی برای جایگزینی شیشه قدیمی یک پنجره وجود دارد. با این حال، اگر پنجره‌ ای نیازی به تعویض ندارد با  تعمیر پنجره دوجداره میتوانید کمی در هزینه ها […]

  راهنمای-خرید-پنجره-دوجداره

  راهنمای خرید پنجره دوجداره

  راهنمای خرید پنجره دوجداره

  خبر خوب در مورد خرید پنجره دوجداره این است که انواع پنجره در سبک های مختلف، انتخاب های فراوان و در حدود قیمت گوناگون برای شما آماده است. و اما خبر بد! با این حجم از تنوع  ممکن است فکر کنید برای انتخاب پنجره دلخواهتان در دریایی طوفانی گیر افتاده اید.  همراهان گرامی، اصلا نگران […]

  پنجره-پلاستیکی

  پنجره پلاستیکی

  پنجره پلاستیکی

  پنجره های پلاستیکی آیا تا به حال فکر کرده‌اید که آیا خرید پنجره‌ پلاستیکی به صرفه خواهد بود یا نه؟ یا اینکه چطور می‌توانید خودتان آن ‌ها را نصب و به خوبی تمیز شان کنید؟ پنجره‌ پلاستیکی یا UPVC بسیار محبوب هستند، اما به چه دلیل؟ برای کسب بهترین اطلاعات و راهنمایی ها با ما […]

  نحوه-حذف-و-تعویض-پنجره-های-قدیمی3

  نحوه حذف و تعویض پنجره های قدیمی

  نحوه حذف و تعویض پنجره های قدیمی

  تعویض پنجره ­های قدیمی با استفاده از ابزار های نجاری، تعویض پنجره های قدیمی را انجام دهید. یا به عبارت دیگر می‌توانید چارچوب پنجره های قدیمی یا پنجره های قدیمی را از داخل خانه، بدون از بین بردن فرم پوشش داخلی و یا خارجی نصب (تعویض) کنید. اگر ابزار های مناسبی دارید و نکات خوبی […]

  پنجره-فرانسوی-upvc-چیست

  پنجره فرانسوی upvc چیست؟

  پنجره فرانسوی upvc چیست؟

  پنجره فرانسوی آیا در مورد اینکه پنجره فرانسوی چه قیمتی دارد و چرا می‌تواند بسیار مناسب منزلتان باشند کنجکاو هستید؟ دلایل بسیار زیادی وجود دارد که چرا این سبک پنجره­ ها در هرخانه­ ای یافت می­شوند و اینجا جایی است که شما می‌توانید علت آن را متوجه شوید! علاوه بر آن به نکاتی در مورد […]

  کدام پنجره بهترین پنجره دوجداره است؟

  کدام پنجره بهترین پنجره دوجداره است؟

  کدام پنجره بهترین پنجره دوجداره است؟

  سوالی که شاید برای خیلی از افرادی که به دنبال خرید پنجره های دوجداره هستند پیش بیاید این است که واقعا بهترین پنجره دوجداره کدام است و اینکه بهتر است پنجره دوجداره upvc خریداری کنیم یا پنجره آلومینیومی و یا چوبی؟ در این قسمت پاسخ هایی که به این سوال داده شده است برای شما جمع آوری کرده ایم تا […]

  تعمیر پنجره دوجداره

  تعمیر پنجره دوجداره

  تعمیر پنجره دوجداره

  با یک تماس کار تعمیر پنجره دوجداره خود را در سریعترین زمان ممکن و با قیمتی مناسب با نوین خانه انجام دهید، تعمیر پنجره دوجداره با نوین خانه

  انواع شیشه برای پنجره دوجداره

  انواع شیشه برای پنجره دوجداره

  انواع شیشه برای پنجره دوجداره

  انواع شیشه برای پنجره دوجداره خیلی از مردم با شنیدن این موضوع که انواع بسیاری شیشه برای پنجره دوجداره وجود دارد شگفت زده می شوند. که می توان تمامی این نوع شیشه ها را  بر روی پنجره های دوجداره خود نصب کنند. پنجره های دوجداره به دلیل اینکه یک قسمت از خانه با هزینه زیاد به حساب […]

  انواع مدل پنجره های دوجداره

  انواع مدل پنجره های دوجداره

  انواع مدل پنجره های دوجداره

  انواع مدل پنجره های دوجداره پنجره های دوجداره در انواع سبک ها، قاب ها و شیشه های متفاوت و متنوعی می توانند در دسترس قرار بگیرند و با سفارش شما ساخته شوند. که این سه مورد می توانند تعیین کننده اصلی قیمت پنجره دوجداره باشند. طبق ادعایی که برخی از سازندگان پنجره دوجداره دارند بیش از 750 […]

  چرا پنجره دوجداره باید استفاده کرد

  چرا پنجره دوجداره باید استفاده کرد

  چرا پنجره دوجداره باید استفاده کرد

  چرا پنجره دوجداره باید استفاده کرد؟ پنجره‌های دوجداره می‌توانند مصرف انرژی را تا 24 درصد در ماه‌های زمستان و 18 درصد در تابستان کاهش دهند. مهم است که به یاد داشته باشید برای نتیجه گرفتن از این صرفه جویی در انرژی، شما باید تمام پنجره‌های قدیمی و شکسته در خانه‌ی خود را با پنجره‌های دوجداره جایگزین […]

  چگونگی نصب پنجره های دوجداره

  چگونگی نصب پنجره های دوجداره

  چگونگی نصب پنجره های دوجداره

  چگونگی نصب پنجره های دوجداره نصب پنجره های دوجداره برای خانه مزایایی دارد، مقدار زیادی گرما و حرارت از طریق پنجره‌های داخلی خانه از بین می‌رود. دوجداره بودن پنجره کمک می‌کند تا این گرما را حفظ کنید و نیز هزینه‌های خود را کاهش دهید و از گرمای داخل منزل لذت ببرید هم‌چنین این امر سبب کاهش […]

  آشنایی با پنجره دوجداره

  آشنایی با پنجره دوجداره

  آشنایی با پنجره دوجداره

  آشنایی با پنجره دوجداره و هر آنچه درباره آن باید بدانید برای آشنایی با پنجره دوجداره باید اجزای تشکیل دهنده‌ی آن را بشناسید. اجزای اصلی یک واحد پنجره دوجداره عبارتند از: ظروف شیشه‌ای، مهر و موم اولیه، مهر ثانویه، حفره و نوار افقی. علاوه بر این‌ها، اغلب برای مقابله با رطوبت‌ها یک ماده‌ی خشک‌کننده وجود دارد تا هر […]

  چگونه بهترین قیمت پنجره دوجداره را پیدا کنیم

  چگونه بهترین قیمت پنجره دوجداره را پیدا کنیم

  چگونه بهترین قیمت پنجره دوجداره را پیدا کنیم

  چگونه بهترین قیمت پنجره دوجداره را پیدا کنیم؟ هزینه‌های مربوط به گرمایش بالا است و با افزایش قیمت گاز و الکتریسیته، باید به دنبال راه‌هایی برای کاهش انرژی و هزینه‌ی سالانه باشیم. پنجره‌های دوجداره می تواند کمک بسیار خوبی باشد و به طرز چشم‌گیری باعث کاهش در هدررفت میزان هوای گرم خانه می‌شود، بنابراین شما […]

  تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب با دوجداره

  تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب

  تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب

  تعویض پنجره های قدیمی بدون تخریب با دوجداره ⚜️ (5 سال خدمات پس از فروش رایگان – تعویض 1 الی 2 روز–نظافت کامل). تعویض پنجره قدیمی بدون تخریب

  انواع پنجره دوجداره

  انواع پنجره دوجداره

  انواع پنجره دوجداره

  بهترین قاب‌ها برای انواع پنجره دوجداره انواع پنجره دوجداره ، قاب‌هایی دارای دو شیشه هستند که فاصله بین آن‌ها بین 12 تا 16 میلی‌متر است. شکاف میان دولایه‌ی شیشه‌ای به لطف یک نوار اسپری، در جای خود قرار دارد. به طور معمول، این فاصله با هوای معمولی پر می شود، اما می توان آن را با […]

  پنجره upvc چیست و چرا برای پنجره و درب از upvc استفاده می شود

  پنجره upvc چیست و چرا برای پنجره و درب از upvc استفاده می شود

  پنجره upvc چیست و چرا برای پنجره و درب از upvc استفاده می شود

  پنجره upvc چیست و چرا برای پنجره و درب از upvc استفاده می شود؟ upvc یا pvcu  نوعی از پلاستیک است و جایگزینی برای پلی وینیل کلراید غیر پلاستیکی است. این ماده سفت و محکم شناخته شده است و به همین دلیل سخت بوده و انعطاف پذیر نیست. در برابر pvc مقاوم است که اغلب برای لوله و قاب پنجره استفاده می‌شود. صفحات مرتبط […]

  پنجره دوجداره کشویی, پنجره یو پی وی سی کشویی

  پنجره دوجداره کشویی, پنجره یو پی وی سی کشویی

  پنجره دوجداره کشویی, پنجره یو پی وی سی کشویی

  پنجره دوجداره کشویی, پنجره یو پی وی سی کشویی پنجره دوجداره کشویی و یا پنجره یو پی وی سی کشویی با استفاده از یک مکانیزم کشویی باز و یا بسته می شوند، برخلاف پنجره های لولا دار که از طریق لولاها باز و بسته می شوند. پنجره های کشویی به صورت عمودی و یا افقی باز و بسته […]

 4. مزیت های اقتصادی پنجره دوجداره

  مهمترین عاملی که شاید باعث شود از پنجره های دوجداره استفاده کنیم کم کردن هزینه های خود می باشد. در حقیقت شما برنامه ریزی می کنید برای ارتقاع پنجره خود برای صرفه جویی در هزینه هایی که دارید اما آیا واقعا پنجره های دوجداره می توانند در صرفه جویی هزینه های شما کارآمد باشند؟ این مورد بستگی به نوع پنجره، نوع شیشه ای که برای پنجره استفاده کرده اید و خیلی از فاکتورهای دیگر مانند قاب پنجره و یا مهر و مومی که برای قاب در نظر گرفته شده است دارد. با تمامی این تفاسیر نگرانی اصلی شما این است که آیا با ارتقاع پنجره خود صرفه جویی اتفاق می افتد؟

  پنجره های دوجداره با کاهش هدر رفتن انرژی گرمایی باعث می شود هزینه هایی که شما برای گرم کردن خانه خود انجام می دهید کاهش چشم گیری داشته باشند. این مساله در مورد سیستم خنک کردن خانه شما نیز صادق است. شاید این صرفه جویی به نظر کم بیاید اما اگر هزینه ها را به صورت سالیانه در نظر بگیرید متوجه رقم چشم گیری می شوید که برای شما ذخیره شده است. به عنوان مثال اگر شما پنجره های قدیمی خود را با پنجره های دوجداره تعویض کنید انتظار می رود حدود 18% در مصرف انرژی شما صرفه جویی شود که در طول زمان بسیار مفید می باشد.

  همچنین اگر شما هزینه های مورد نظر برای دوجداره کردن پنجره های قدیمی خود را ندارید می توانید با استفاده از یک شیشه ثانویه مقداری از مصرف انرژی گرمایی خود را کاهش دهید البته این مورد در شرایطی امکان پذیر است که قاب پنجره های شما قدیمی نباشند و بتوانید بر روی این قاب ها شیشه ثانویه را نصب کنید و همچنین باید به این نکته توجه داشته باشید که باید شیشه ثانویه ای که می خواهید بر روی قاب نصب کنید به صورت دقیق مهر و موم شود وگرنه صرفه جویی خوبی اتفاق نخواهد افتاد.

 5. اطلاعاتی در مورد پنجره دوجداره 

  Pvc به عنوان یک پلاستیک انعطاف پذیر برای تولید و ساخت بسیاری از لوله ها استفاده می شود. لوله های بزرگ pvc معمولا برای انتقال آب های غیر آشامیدنی مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین از این ماده برای عایق کاری کابل های برق نیز استفاده می شود.

  Upvc برای جایگزین شدن با قاب های چوبی و آهنی پنجره ها در ساختمان استفاده می شود. قاب های upvc به دلیل تنوع مواد می توانند در رنگ های متنوع و زیادی ساخته شوند. همچنین از upvc در کارهای تخلیه سنگین و کارهای بزرگ لوله کشی به جای چدن و یا قاب های آهنی نیز استفاده می شود.

  از pvc برای ساخت پنجره دوجداره به هیچ عنوان استفاده نمی شود. اما ممکن است بعضی از تولید کنندگان از pvc برای پیشنهاد دادن پنجره های upvc خود استفاده کنند. Upvc به دلیل اینکه در شرایط آب و هوایی مختلف بسیار مقاوم است در ساخت پنجره مورد استفاده قرار می گیرد.

  پنجره های دوجداره upvc در شرایط متفاوت آب و هوایی حالت خود را از دست نمی دهند و دارای پایداری بالایی می باشند. اما در دماهای بسیار بالا این قضیه صدق نمی کند و حالت این مواد تغییر می کند و یا به عبارتی شکل خود را از دست می دهند. این نوع پنجره های صرفه جویی بسیار بیشتری نسبت به پنجره های چوبی و فلزی دارند.

  تقریبا می توان گفت که امروزه تمامی پنجره های دوجداره مدرن از پروفیل upvc استفاده می کنند و این موضوع دلایل زیادی دارد مانند اینکه تمیز کردن این نوع از پنجره ها بسیار آسان و بدون دردسر می باشد و حتی شما می توانید با استفاده از یک پارچه تمیز این کار را انجام دهید و یا اگر بخواهید تعدادی شوینده برای تمیز کردن پنجره upvc که مخصوص این نوع از پنجره ها می باشند در بازار موجود است، از آن ها استفاده کنید.

  یکی دیگر از مزیت های بزرگ پنجره های دوجداره upvc این است که اگر شما هزینه های نگهداری از پنجره ها و طول عمر آنها را در نظر این نوع از پنجره ها بسیار ارزان هستند چراکه زیاد به نگهداری نیازی ندارند و به این صورت نیست که هر چند سال یک بار شما مجبور به رنگ کردن و یا تمیز کردن لکه های آنها باشید. که این موضوع برای شما هزینه بر می باشد.

  ویژگی دیگری که در پنجره دوجداره upvc موجود می باشد این است که در هنگام نصب در انواع مختلف و با خصوصیات و ویژگی های مختلفی می تواند ساخته شود. بنابراین برای تمامی خانه ها از نظر سبک دکوراسیون و یا محله ای که در آن زندگی می کنید همیشه upvc می تواند یک انتخاب بسیار عالی برای شما باشد بدون اینکه در سبک دکوراسیون مشکلی ایجاد کند.

  همچنین پنجره دوجداره upvc دارای طول عمر زیادی می باشد و مانند پنجره هایی با قاب های چوبی در مقابل شرایط مختلف آب و هوایی تسلیم نمی شود و بسیار پایدار و بادوام می باشد. حتی اگر شما مشاهده کنید که قاب های چوبی چندین بار در برابر شرایط آب و هوایی پایدار باشند و مشکلی برای آنها بوجود نیاید این اطمینان را به شما می دهیم که در طول زمان حتما پایداری خود را از دست می دهند و تسلیم می شوند. اما پنجره های upvc بسیار متفاوت هستند و شما می توانید بعد از گذشت سال ها از نصب این پنجره بدون تغییر ماندن و پایداری آنها را مشاهده کنید.

 6. ویژگی های پنجره دوجداره

  پنجره ها نقش بسیار مهمی در کارایی خانه شما دارند اما آنها همچنین می توانند منبع خوبی برای از دست دادن انرژی خانه شما باشند به این صورت که می توانند حرارت موجود در خانه را در تابستان بسیار زیاد کنند و یا در زمستان بسیار کم کنند بنابراین شما مجبور به استفاده زیاد از وسایل گرمازا و یا سرمازا می شوید که بعد از آمدن قبض برق متوجه می شوید هزینه انرژی شما بسیار بالا رفته است. پنجره ها می توانند تا 40% انرژی موجود در خانه شما را به محیط بیرون انتقال دهند بنابراین باید بفکر ارتقاع پنجره های خود باشید.

  پنجره های دوجداره دارای دو شیشه هستند که عموما با فاصله 12 میلی متری از یکدیگر قرار داده شده اند و به صورت کاملا دقیق و محکم مهر موم شده اند تا گازی که برای عایق بودن پنجره درون فاصله بین دو شیشه قرار داده شده است فرار نکند به دلیل وجود این گاز مابین دو شیشه عایق حرارتی بسیار خوبی بوجود می آید و باعث افزایش انرژی گرمایی و یا کاهش آن تا 30% بهتر نسبت پنجره های تک جداره می شود.

  پنجره های دوجداره مانند یک لباس پشمی عمل می کنند و مانع گریز گاز از بین دوجداره می شوند و به دلیل اینکه گاز موجود یک هادی گرمای ضعیف است باعث می شوند که گرما به داخل خانه وارد نشود و همینطور از داخل خانه خارج نشود. اما تمامی این نکات بسته به کیفیت پنجره دوجداره شما نیز دارد و همینطور چگونگی نصب آن.

  واضح ترین ویژگی ای که پنجره دوجداره دارد افزایش بازده حرارتی خانه شما می باشد. این به این معنی است که وقتی شما یک سیستم تهویه مطبوع و یا سیستم گرمایشی و یا سرمایشی در خانه خود دارید به راحتی می توانید با استفاده از این نوع پنجره ها مانع هدر رفت انرژی که سیستم های شما تولید می کنند شوید. اما پنجره دوجداره مزایای دیگری نیز برای شما به ارمغان می آورد که عبارتند از :

  صرفه جویی در انرژی
  پایدار و سازگار با محیط زیست
  کاهش سر و صدا در فضای باز
  طول عمر با نگهداری کم
  ارزش خانه شما را افزایش می دهد
  تراکم کمتر در پنجره های شما

  بهترین راه برای کنترل نویز و یا سر و صدا بوجود آوردن شکاف هایی که هوا در آن ها جریان دارد می باشد. اگر پنجره خانه شما پنجره مناسبی باشد می تواند نویز و یا سر و صدای بیرونی را به شدت کاهش دهد. پنجره های دوجداره که بسیار خوب مهر موم می شوند و دارای کیفیت خوبی می باشند تا حدود زیادی سر و صدا در فرکانس های صدای انسان و سگ را کاهش می دهند. می توانید با زیاد کردن فاصله دو شیشه پنجره دوجداره فرکانس کنترل نویز و یا سر و صدا را برای فرودگاه و صدای وسایل نقلیه تنظیم کنید اگر چه این کار باهش کاهش عایق بودن برای انرژی می شود.

 7. عایق شیشه پنجره دوجداره

  عایق بودن پنجره دوجداره خانه شما باعث کاهش هدر رفت میزان انرژی گرمایی و سرمایی به میزان بسیار چشمگیری برای خانه شما می شود. قرار دادن دو یا سه و یا حتی بیشتر تعداد شیشه برای پنجره و وارد کردن گاز درون فضاهای خالی مابین شیشه ها باعث عایق شدن پنجره خانه شما می شود. با این کار باعث می شوید دو نیاز حیاتی برای خانه شما برطرف شود اول اینکه در آب و هوای سرد در زمستان خانه شما گرمتر باشد و دوم اینکه در آب هوای گرم در تابستان خانه شما سرد تر باشد.

  این کار یعنی استفاده از عایق بودن شیشه روش بسیار موثری برای جلوگیری از هدر رفت انرژی در خانه شما از طریق پنجره ها خواهد بود. این نکته را در نظر بگیرید که اگر در پنجره های دوجداره خانه خود از شیشه های رفلکتیو و یا بازتابنده استفاده کنید این صرفه جویی در انرژی به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. فاصله رایج بین دوجداره شیشه در پنجره ها حدودا بین 6 تا 12 میلیمتر می باشد که برای عملکرد مطلوب پنجره به منظور حفظ انرژی خانه ۱۲ میلیمتر می باشد. اما در بعضی از مواقع و شرایط به دلیل وجود سر و صدا و نویز های زیاد در اطراف خانه مانند وجود فرودگاه و یا بزرگراه در کنار خانه این فاصله مابین شیشه ها ممکن است تا 15۰ میلیمتر نیز باشد. اما به این نکته نیز باید توجه داشت که همیشه برای بدست آوردن شرایطی باید ویژگی هایی را فدا کرد در اینجا هرچقدر فاصله بین دوجداره پنجره از 1۲ میلیمتر بیشتر باشد عایق بودن پنجره برای صرفه جویی در انرژی کاهش می یابد.

  برای پنجره های دوجداره تعداد بسیار زیادی از انواع شیشه وجود دارد که شما می توانید از هر کدام از این شیشه ها که بیشتر مورد نیازتان می باشد استفاده کنید. به عنوان مثال بعضی از شیشه ها برای صرفه جویی بیشتر در مصرف انرژی توصیه شده اند و بعضی از شیشه ها به دلیل ضخامتی که دارند بسیار برای عایق صوتی بودن و حذف سر و صدا و نویز مناسب می باشند که شما با توجه به محلی که خانه شما در آنجا قرار دارد و اولویتی که برای پنجره دوجداره خود دارید می توانید انواع مختلفی از شیشه را انتخاب کنید.

  مشکل متداولی که وجود دارد این است که شما باید پنجره دوجداره را به صورت کلی در نظر بگیرید یعنی اگر به عنوان مثال از شیشه a برای پنجره خود می خواهید استفاده کنید باید موادی که برای قاب پنجره استفاده می شود نیز متناسب با این شیشه باشد که بهترین نتیجه را به شما بدهد. حتی اگر شما از گران قیمت ترین شیشه نیز استفاده کنید و قاب مناسبی با این شیشه را برای پنجره خود آماده نکنید به هیچ وجه به اندازه هزینه ای که پرداخت کرده اید منفعت نخواهید برد. بنابراین در تمامی موارد انتخاب هایی که برای پنجره خانه خود دارید با تولید کننده پنجره دوجداره خود کاملا مشورت کنید تا به بهترین نتیجه ممکن در استفاده از پنجره دوجداره دست یابید.

 8. سوالات متداول پنجره دوجداره

  کدام پنجره بهترین پنجره دوجداره است؟

  نظرات کاربران مختلف که هم از پنجره های دوجداره چوبی و هم پنجره های دوجداره آلومینیومی و هم پنجره های دوجداره upvc استفاده کرده اند برای شما جمع آوری شده است.پنجره دوجداره
 • ضمانت بهترین خدمات پس از فروش
 • بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت
 • 15 سال گارانتی تمامی پروفیل ها
 • 10 سال گارانتی یراق آلات دو حالته
 • 5 سال گارانتی یراق آلات تک حالته
 • 5 سال گارانتی شیشه
 • 5 سال خدمات پس از فروش رایگان
پنجره دوجداره