پنجره کشویی تراس

پنجره کشویی تراس

در این صفحه انواع پنجره کشویی تراس را برای شما توضیح خواهیم داد. که با دیدی باز به سمت خرید این پنجره کشویی تراس بروید و با ویژگی های آن ها کامل آشنا شوید.

ویژگی های پنجره کشویی تراس نوین خانه

پنجره های شیشه ای کشویی به طور خاص در مکانهایی استفاده می شود که هوای سرد و باد زیاد اجازه لذت بردن از تراس ها و بالکن ها را نمی دهد. به لطف سیالیت بالا و قابلیت مانور بیشتر یاتاقانهای OMET،این درب ها و پنجره ها با درزگیری کامل و راحتی استثنایی عرضه می شود.

آزمایشات خاص، مقاومت و سیالیت کامل در دمای کم و در محیط های شور را تضمین می کند، جایی که دریا و ماسه می توانند موجب تغییر مواد و مکانیسم های ظریف این درب ها و پنجره ها شوند.

یكی از مهمترین فاكتورهایی كه سیالیت بر آن پایه گذاری شده است ، میزان چربی در اطراف یاتاقانها است. OMET مطالعات ویژه ای را در مورد این جنبه ها انجام داده است تا احتمال انسداد یاتاقان های درب و پنجره را در هر شرایط جوی به حداقل برساند.

محصولات و لوازم جانبی OMET در سازه های آلومینیومی و PVC کاربرد دارد.

لینک پیشنهادی نوین خانه : پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک

آیا می دانید که ایده آل ترین راه برای بستن تراس پنجره کشویی تراس است؟

امروزه پنجره شیشه ای پانورامیک کشویی تراس محبوبیت بیشتری دارند چرا که راه حل ایده آلی برای بستن بالکن ها، تراس ها و فضاهای بازی هستند که نمی توان در تمام سال از آنها استفاده کرد: این پنجره های کشویی تراس محیط جدیدی ایجاد می کنند که در تمام شرایط آب و هوایی بتوان از آن لذت برد، از ورود عوامل محیطی جلوگیری کرد و عایقی مناسب برای سر و صدای آزاردهنده فضای بیرون باشد.

سیستم های کشویی پنجره های تراس

در دنیای امروز، برای نصب پنجره دوجداره خانه های مدرن علاوه بر توجه به سبک و زیبایی، راحتی نیز مسئله تفکیک ناپذیری است. معمولا خانه های مدرن فضاهای کوچکی دارند و نصب صحیح پنجره در این خانه ها به فکر زیادی نیاز خواهد داشت. یکی از گزینه های مناسب برای خانه های مدرن، سیستم های کشویی پنجره است که موجب صرفه جویی در فضای خانه شده و کاربرد های متنوع و مزایای بسیاری را ارائه می دهد.

به طور خلاصه پنجره کشویی تراس :

  • درب و پنجره های کشویی تراس، انتخابی کاربردی و شیک بوده و مناسب برای فضاهای کوچک و اتاق هایی که پیکربندی سنتی و قدیمی ندارند، هستند.
  • درب های lift and slide اکثرا برای تراس، پاسیو یا بالکن استفاده می شوند و برای نصب تلاش زیادی نیازی نیست.
  • مهمترین مزیت سیستم های پنجره های کشویی در بالکن ها و پاسیوها این است که قاب های پانل ها به صورت افقی به دو جهت حرکت کرده و امکان لذت بردن از فضای باز بالکن را فراهم می کنند.

لینک پیشنهادی نوین خانه : پنجره کشویی تک ریل

سیستم های کشویی پنجره ها

سیستم درب و پنجره های کشویی انتخاب خوبی برای دوستداران فضاهای باز و هوای تازه است. در آب و هوای خوب، به راحتی می توان پانل های درب یا پنجره کشویی بالکن، ایوان یا تراس را باز کرده و آن را به  فضای باز تبدیل کرد. درب ها و پنجره های کشویی فضای زیادی را به خود اختصاص نمی دهند و باز و بسته کردن آنها بسیار آسان است، بنابراین می توانید فضاهای خود را بدون هیچ زحمت و دردسر زیادی تغییر دهید.

سیستم های پنجره کشویی لیفت اند اسلاید (lift and slide)

پنجره کشویی تراس

این مدل از درب و پنجره، یکی دیگر از انواع سیستم های پنجره کشویی است. سیستم های پنجره های  کشویی این مدلی به این صورت است که یک پانل شیشه به صورت موازی روی دیگری کشیده می شود. چنین سیستم هایی بیشتر برای تولید درب استفاده می شوند اما بعضی اوقات می توانند در پنجره ها نیز مورد استفاده قرار گیرند. پنجره های آلومینیومی که مطابق با این اصل ساخته می شوند بیشتر برای پانل های شیشه ای بالکن مورد استفاده قرار می گیرند زیرا بهترین گزینه برای قرار گرفتن در فضاهای کوچک هستند.

لینک پیشنهادی نوین خانه : پنجره دوجداره کشویی upvc

سیستم های فولکس واگنی یا tilt and slide

پنجره کشویی تراس

درب ها و پنجره دوجداره فولکس واگنی گزینه ای عالی برای بالکن ها، پاسیو ها، تراس ها، باغ های زمستانی، نما و غیره هستند و می توان از آنها به عنوان پانل های شیشه ای و یا نصب خروجی راحت استفاده کرد. این مدل درب یا پنجره ظاهری زیبا و عملکرد کاملاً مناسب برای این منظور را تضمین می کند. این درب و پنجره ها دارای کاربرد استثنایی و کیفیت بالا بوده و به استحکام، گرما، راحتی واز همه مهمتر قیمت مناسب معروف است.

پنجره های دوجداره کشویی

 پنجره های دوجداره کشویی تراس انتخاب مناسبی برای بالکن ها،خانه باغ ها و سایر ساختمان های کوچک است که در آن هیچ مکانی برای باز کردن یک پنجره معمولی وجود ندارد. به طور ویژه صرفه جویی در فضا، کاربردی بودن و سهولت کنترل از مهمترین مزیت های پنجره های کشویی است. پنجره های کشویی به دلیل ساخته شدن از پروفیل های آلومینیومی محکم و بسیار بادوام هستند.

لینک پیشنهادی نوین خانه : تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

درب های کشویی تراس

 درب های کشویی انتخابی محبوب برای شیشه تراس است که امکان تغییر آسان تراس از فضای بسته به فضای باز و بالعکس را فراهم می کند. ویژگی بسیار محبوب درب های کشویی در بین مشتریان این است که با چرخش یک دستگیره، می توانید بالای درب را برای تهویه اتاق باز کنید. در حالی که با چرخاندن دسته برای بار دیگر، می توانید درب را به طور کامل باز کنید.

پنجره های دوجداره تاشو (فولدینگ)

پنجره کشویی تراس

 اگر خانه شما به فضای باز بیشتری نیاز دارد و فضای زیادی برای باز و بسته کردن پنجره ندارید، پنجره های تاشو را در نظر داشته باشید. شکل پنجره های تاشو شبیه آکاردئون است و  گزینه ای عالی برای آپارتمانهای کوچک یا خانه باغ ها است.

منبع : http://www.doletawindows.com

اگر پاسخگو نبودیم در واتساپ پیام دهید.(9 صبح تا 8 شب)

09124991706