پنجره کشویی بالکن

با یک تماس با نوین خانه قیمت پنجره کشویی بالکن را بدانید و از ضمانت ها و گارانتی های نوین خانه برای پنجره کشویی بالکن اطلاع پیدا کنید.

انعطاف پذیر کردن بالکن با پنجره کشویی

بالکن با پنجره کشویی یا ایوان می تواند برای ساخت اتاقی گرم تر و فضایی با طراحی قابل تغییر برای استفاده در هر زمان از سال استفاده شود. می توانید آن را به اتاقی اضافی تبدیل کرده، یا از فضای باز آن استفاده کنید. با توجه به اینکه استفاده از پنجره های لولایی تک حالته به سمت بیرون دشوار و استفاده از پنجره های بازشو به سمت داخل فضای داخل را اشغال می کنند، پنجره های کشویی راه حل مناسبی برای استفاده به عنوان پنجره های بالکن هستند. مزایای اصلی پنجره های کشویی:

مزایای استفاده از پنجره کشویی برای بالکن

• پنجره های کشویی در ایوانها و بالکن ها (برخلاف پنجره های بازشو) به فضای اضافی برای باز شدن احتیاج ندارند که به شما این امکان را می دهد تا از فضای موجود به عنوان قرنیز و کف پنجره استفاده کنید.

• برای باز کردن پنجره نیازی به برداشتن اشیاء جلوی آن نیست.

• پنجره در حالت باز از قاب فاصله نخواهد داشت.

• حرکت پنجره در موازات با شیشه اتفاق می افتد.

• در باد شدید پنجره خود به خود باز نمی شود​​ و در اثر ضربه نمی شکند.

• عرض باز پنجره به راحتی قابل تنظیم است.

• پنجره از سمت بیرون باز نخواهد شد، زیرا مجهز به مکانیزم قفل مخصوصی است.

لینک پیشنهادی نوین خانه : پنجره کشویی تک ریل

انواع ساختارهای پنجره های کشویی بالکن کدام است؟

پنجره های کشویی بالکن می توانند دو نوع داشته باشند:

جداره سرد

در این حالت، اتاق گرم نخواهد بود و دمای فضای داخل تنها کمی با خیابان متفاوت خواهد بود. از بالکن فقط می توان در فصل گرم برای استراحت استفاده کرد بنابراین نصب جداره اشتباه، گرمایش نامناسبی ایجاد خواهد کرد. اما این نوع جداره از ورود باران به خوبی جلوگیری می کند که برای ذخیره کردن وسایل مختلف و خشک کردن لباس مناسب و بسیار ارزانتر است. اگر قصد انجام طراحی قسمتهای گوشه فضا را ندارید، پنجره هایی با سیستم کشویی آلومینیومی با جداره سرد برای بالکن ها بهترین انتخاب برای شما است.

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب پنجره دوجداره

پنجره کشویی بالکن

جداره گرم

اگر قرار است از بالکن اتاقی گرم ساخته شود، استفاده از این نوع جداره لازم است. به عنوان مثال، می توانید بالکن را به باغی زمستانی یا اتاقی تفریحی، مکانی برای استعمال قلیان، یا اتاق مطالعه تبدیل کنید. این نوع جداره پنجره قادر به جداسازی سرما، باد و باران بوده و تقریباً دارای خصوصیات یکسانی با پنجره های پلاستیکی هستند. این طرح پنجره ابتدا به جلو باز شده و سپس از هم جدا می شود. این نوع شیشه ساختار پیچیده تری دارد و بسیار گران تر است.

از چه موادی برای ساخت پنجره های کشویی استفاده می شود؟

پنجره کشویی مخصوص بالکن می تواند از مواد مختلفی ساخته شود. بسته به نوع جداره دلخواه شما، قاب پنجره می تواند از جنس آلومینیوم، پلاستیک یا چوب باشد.

پنجره با قاب چوبی

قاب چوبی را می توان در کارخانه یا به صورت دستی تولید کرد، که با دسترسی به مواد می تواند راه حلی مقرون به صرفه تر در مقایسه با پنجره های گران قیمت، ساخته شده از چوب ارزشمند، مدرن و با کیفیت بالا باشد. چوب ماده ای سازگار با محیط زیست است، با این حال دارای معایب بسیاری است: نیاز به مراقبت مداوم دارد و پنجره های چوبی ممکن است ترک خورده، در معرض حمله رطوبت، قارچ و آفات قرار گیرند.

لینک پیشنهادی نوین خانه : پنجره کشویی تراس

پنجره کشویی بالکن

پنجره های کشویی پلاستیکی یا upvc

پنجره های کشویی پلاستیکی برای بالکن کاربردی تر هستند. سازه پلاستیکی معمولاً گرما را به خوبی حفظ می کند و دارای کیفیت خوبی است. تحت تأثیر عوامل خارجی دچار تغییر دما نمی شود. عمری بسیار طولانی تر از همتایان پلاستیکی خود دارد. خریدار می تواند پروفیل و جداره پنجره را با تعداد دلخواه خود انتخاب کند. شکل و ابعاد ساختار محدودیت های کمی دارند. با این وجود، بالکن شیشه ای با پنجره های کشویی ساخته شده از پلاستیک همیشه امکان پذیر نیست: واقعیت این است که سازه پایانی دارای جرم بزرگی است و اگر لوحه بالکن قادر به تحمل آن نباشد، این نوع جداره نمی تواند مناسب پنجره شما باشد.

پنجره کشویی بالکن

نمای بیرونی پنجره های کشویی آلومینیومی بالکن

پنجره های دوجداره کشویی آلومینیومی برای بالکن بسیار پرطرفدار است زیرا هیچکدام از مضرات دو ماده قبلی را ندارد. آنها به اندازه کافی سبک هستند، از محیط تأثیر نمی پذیرند، نمی سوزند و ذوب نمی شوند اما تنها یک ویژگی منفی قابل توجه دارند. آلومینیوم کاملاً از فرار گرما جلوگیری می کند، بنابراین طراحی جداره سرد باقی می ماند. خرید پنجره با پروفیل حرارتی راه حل این مشکل است، اما هزینه آن بسیار بیشتر از سایر پنجره ها خواهد بود.

پنجره کشویی بالکن

پروفیل آلومینیوم عایق ضعیفتری نسبت به پلاستیک نیست. به نگهداری سالانه احتیاج ندارد، در صورت تمایل می توان آن را با هر رنگ نسبتاً سبکی رنگ کرد، نازک بودن آن به شما این امکان را می دهد که تقریباً در هر مکانی بالکنی زیبا درست کنید. پنجره های شیشه ای می توانند دارای هر عرضی باشند، زیرا پروفیل های آلومینیومی قابل سفارش در اندازه های دلخواه هستند.

لینک پیشنهادی نوین خانه : پنجره upvc رنگی

نوع مناسب پنجره کشویی برای بالکن را چگونه انتخاب کنیم؟

سیستم پنجره کشویی برای بالکن یا ایوان باید بر اساس چندین عامل انتخاب شود. با در نظر گرفتن آنها، می توانید کالاهایی را انتخاب کنید که به بهترین شکل با ویژگی که از آن انتظار دارید مطابقت داشته باشد.

• می توانید از تولید کننده ای معتبر، پروفیل بهتری دریافت کنید.

• صرفه جویی در خرید، هزینه اضافی را در پی خواهد داشت. در نتیجه خرید پنجره ارزان قیمت، خرج تعمیرات بسیار بیشتری در بر خواهد داشت.

در مورد استفاده از لعاب گرم یا سرد برای بالکن، خودتان باید تصمیم نهایی را بگیرید.

• می توان پنجره کشویی را به تور برای جلوگیری از ورود حشرات مجهز کرد. این توری ها هم می توانند کشویی باشند.

• نصب حرفه ای، ضامن کیفیت کار سیستم خواهد بود.

منبع : https://sdelalremont.ru

اگر پاسخگو نبودیم در واتساپ پیام دهید.(9 صبح تا 8 شب)

09124991706