حفاظ پنجره دوجداره با کیفیت

حفاظ-پنجره-دوجداره

اگر به حفاظ پنجره دوجداره با کیفیت نیاز دارید، تیم نوین خانه با تخصص خود در زمینه ارائه انواع حفاظ های پنجره دوجداره، تمام نیازهای شما را تحت پوشش خود قرار می دهد. این تیم تخصصی توانایی ارائه خدمات خود در سرتاسر کشور را دارد.

مفتخریم که نوین خانه به عنوان تأمین کننده برتر و نصب کننده حفاظ های پنجره با کیفیت شناخته شده است. تمام محصولات امنیتی ارائه شده برای استفاده داخلی و تجاری مناسب هستند. برای اطلاعات بیشتر با تیم نصب محصولات امنیتی نوین خانه تماس گرفته و از نصب حفاظ پنجره دوجداره خود اطمینان حاصل کنید.

زیبایی دلیل برای استفاده از حفاظ پنجره دوجداره

شما با نصب حفاظ پنجره دوجداره خود می توانید علاوه بر اینکه سارقان را از سرقت خانه شما دور نگه دارید، می توانید به خانه و یا ساختمان خود زیبایی ببخشید.

یکی از دلایلی که تعداد زیادی از مشتریان برای خرید حفاظ پنجره دوجداره دارند افزودن زیبایی به خانه های خود می باشد.

حفاظ پنجره دوجداره را می توانید در طرح ها و رنگ های متنوعی برای خانه خود انتخاب کنید، این امر باعث می شود که شما آنطور که می خواهید پنجره های خود را تزئین کنید.

علاوه بر اینها شما با انجام دادن این کار می توانید از شیشه پنجره خود نیز محافظت کنید. اگر در جایی زندگی می کنید که احتمال آسیب رسیدن به شیشه پنجره خود را می دهید می توانید برای آن حفاظ قرار دهید تا از رسیدن آسیب احتمالی به آن جلوگیری کنید.

اما با همه این توضیحاتی که در بالا برای شما ارائه دادیم مهمترین ویژگی ای که هر کسی برای این کار دارد امن کرده خانه و یا ساختمان خود می باشد و به هیچ وجه نمی توانیم این مورد مهم را کتمان کنیم.

حفاظ پنجره دوجداره چیست؟

حفاظ های امنیتی پنجره دوجداره، میله های فلزی هستند که برای جلوگیری از ورود مزاحمان به ساختمان نصب می شوند. نصب حفاظ یکی از بهترین روش ها برای تأمین امنیت خانه به عنوان عامل بازدارنده ای قوی با هزینه ای نسبتاً پایین است، دلایل زیادی برای نصب حفاظ پنجره دوجداره در املاک تجاری یا خانگی شما وجود دارد که عبارتند از:

  • میزان بالای جرم یا سرقت در محله زندگی شما
  • پنجره های زیرزمین یا هم سطح با زمین
  • عدم وجود شرکت های امنیتی در منطقه محل زندگیتان
  •  ترس از ورود افراد ناشناس و مزاحم به خانه

اگر هرکدام از موارد فوق در مورد شما صدق می کند، ممکن است بخواهید برای محافظت از خانه خود، خود و خانواده تان حفاظ های پنجره دوجداره را در خانه خود نصب کنید.

ممکن است مقاله قانون نصب حفاظ پنجره طبقه اول برای شما مفید باشد.

مجموعه حفاظ پنجره دوجداره

طیف گسترده کرکره های امنیتی تجاری ما در انواع ثابت یا قابل جابه جایی موجود هستند. ما به عنوان تهیه کننده پیشرو در محصولات امنیتی، می توانیم کمک کنیم تا از امنیت خانه یا محل کار خود مطمئن باشید.

تمام محصولات موجود در مجموعه ما با بالاترین استانداردهای صنعت طراحی و ساخته می شوند به این دلیل که می خواهیم اطمینان داشته باشیم که محصولاتی با بهترین کیفیت به مشتریان خود عرضه می کنیم. تمام محصولات امنیتی که ارائه می دهیم تضمین شده و همچنین مورد تأیید پلیس و بیمه است.

برای اطلاعات بیشتر همین امروز با نوین خانه تماس بگیرید.

حفاظ پنجره دوجداره ایمنی کودک

این نوع حفاظ به گونه ای طراحی شده است تا از افتادن کودک از پنجره در سطح پایین یا جایی که کودک بتواند به یک پنجره دسترسی داشته باشد ، جلوگیری کند.

حفاظ پنجره دوجداره
حفاظ پنجره ایمنی کودک

حفاظ های الماس شکل

این نوع حفاظ پنجره دوجداره بالا با حداقل تأثیر بصری ارائه می دهد، این حفاظ ها با هدف ترکیب امنیت و زیبایی طراحی شده اند. قسمت های پرشده مرکزی توری مشبک بر روی هر نقطه اتصال جوش داده شده است و علاوه بر جذابیت ظاهری، ویژگی سبک بودن را به حفاظ می افزاید.

حفاظ پنجره دوجداره
حفاظ پنجره الماسی

حفاظ پنجره دوجداره ثابت

این نوع حفاظ ها اغلب توسط بانک ها و در مناطقی پرخطر که حفاظ های میله ای/مشبک سنگین احتیاج دارند مورد استفاده قرار می گیرد. معمولاً این حفاظ ها برای ایجاد عایق دما و ظاهری زیبا آبکاری شده یا در طیف گسترده ای از رنگ، روکش می شوند.

حفاظ های امنیتی قابل جابجایی

حفاظ های قابل جابجایی ما برای پنجره ها و دربهای خانگی، کاربردهای صنعتی یا تجاری (از جمله پنجره های فروشگاه که در آنجا جابه جایی حفاظ ها مورد نیاز است) ایده آل است. حفاظ های پنجره ضد برش ما می تواند به صورت عمودی یا افقی قرار گیرند.

حفاظ پنجره دوجداره
حفاظ پنجره قابل جابجایی

حفاظ پنجره دوجداره برای املاک تجاری

گستره حفاظ پنجره ساختمان و صنعتی پنجره های دوجداره ما راه حلی برای ایجاد امنیت در املاک تجاری شما هستند. این حفاظ های امنیتی قابل نصب در داخل و بیرون پنجره، امنیت بسیار بالایی را فراهم می کنند و برای ایمنی مغازه ها و سایر املاک تجاری گزینه پر طرفداری هستند. این حفاظ های امنیتی معمولاً در ساختمان های با امنیت بالا مانند بانک ها و ایستگاه های پلیس نیز یافت می شوند.

حفاظ پنجره دوجداره مدرن

دقیقاً مانند طیف وسیعی از حفاظ های پنجره های املاک تجاری، این حفاظ ها همانطور که ایمنی بیشتر و ظاهری بزرگتر دارند، از جنس استیل سنگین ساخته شده اند. با افزودن ویژگی های تزئینی آهن فرفورژه، که به حفاظ آهنی فرفورژه پنجره معروف می باشد. آنها را از نظر بصری جذاب تر هم می کنند. مجدداً این حفاظ ها را می توان در قسمت بیرونی یا داخلی نصب کرد و برای استفاده در مکانهایی که امنیت به اندازه ویژگی ظاهری از اهمیت بالایی برخوردار است، ایده آل می باشند.

چگونگی حفاظ بر روی پنجره دوجداره نصب می شود

پنجره دوجداره به دلیل داشتن قاب و یا چارچوب های متفاوت از نظر جنس تنوع در نصب نیز دارند. بعضی از پنجره های دوجداره دارای چارچوب آلومینیومی بعضی از آنها چارچوب های چوبی و بعضی دیگر دارای چارچوب پلاستیکی که به پنجره های upvc معروف می باشند هستند.

حفاظ پنجره دوجداره را هم می توان به چارچوب های فلزی جوش داد هم می توان به چارچوب های چوبی و پلاستیکی پیچ کرد. البته به شما توصیه می کنیم که برای این نوع از پنجره ها حفاظ پنجره از داخل را انتخاب کنید. چرا که شما برای پنجره خود هزینه زیادی را متقبل شده اید و نسبت به پنجره های قدیمی زیبایی را برای پنجره خود خریداری کرده اید.

بنابراین با جوش دادن حفاظ زیبایی را از آن خواهید گرفت. می توانید حفاظی را برای پنجره خود انتخاب کنید که نیازی به جوشکاری نداشته باشد. خیلی از حفاظ های موجود در بازار با استفاده از پیچ، بست، براکت و بوجود آوردن سوراخ هایی در چارچوب و یا دیوار اطراف پنجره نصب می شوند.

از ویژگی های این نوع حفاظ ها می توان به قرار دادن قفل برای آن نام برد که می توان در مواقع ضروری حفاظ را تا حدودی باز کرد و از داخل خانه خارج شد. این نوع از حفاظ دارای مکانیزمی می باشد که قابلیت تنظیم را به حفاظ می دهد و می توانید حفاظ را باز کرده و از آن عبور کنید.

سوالات متداول در مورد حفاظ پنجره دوجداره

چرا نوین خانه را برای تهیه حفاظ پنجره دوجداره خود انتخاب می کنید؟

با داشتن یک تیم حرفه ای از کارشناسان امنیتی، ما درتهیه و انتخاب تمام جنبه های امنیتی بسیار با تجربه هستیم و مهارت و دانش لازم برای اطمینان از محصولات ایمنی مورد نیاز شما را در اختیار داریم. در نوین خانه تیم ما اطمینان حاصل خواهد کرد که حفاظ های پنجره دوجداره شما به درستی نصب شده است.

می توانید از خدمات عالی ما اطمینان حاصل کنید و ما مفتخریم که مسیر طولانی تری را برای ایمنی بخشی به خانه یا املاک تجاری مشتریان خود طی کنیم. اگر برای خرید حفاظ های پنجره به نوین خانه مراجعه کرده اید، مطمئن باشید که ما کلیه نیازهای شما در زمینه محصولات امنیتی را برآورده خواهیم کرد.

اگر به هر یک از محصولات امنیتی که ما ارائه می دهیم علاقه مند هستید(که شامل طیف وسیعی از حفاظ های تجاری آهن فرفورژه و حفاظ های جدید آهن فرفورژه است)، لطفاً همین امروز با ما نوین خانه تماس بگیرید.
ما تامین کننده پیشرو در زمینه حفاظ های آهن فرفورژه هستیم و تیم ما برای محصولات و خدمات امنیتی که در سراسر کشور ارائه می دهیم شهرت بسیاری دارد. نوین خانه توصیه های تخصصی لازم جهت اطمینان از انتخاب حفاظ مناسب را در اختیار شما قرار خواهد داد.

بنابر دلایل زیر باید خدمات امنیتی پنجره خود را از نوین خانه طلب کنید …

  • تیم باتجربه : ما تیمی از کارشناسان حفاظ های امنیتی داریم که می توانند برای انتخاب بهترین گزینه به شما مشاوره و راهنمایی دهند.
  • محصولات کرکره ای با کیفیت : کلیه حفاظ های امنیتی پنجره دوجداره ای که ما ارائه می دهیم با بالاترین کیفیت ممکن تولید می شوند.
  • ناحیه ارائه خدمات: این تیم تخصصی توانایی ارائه خدمات خود به سرتاسر کشور را دارد.

به دنبال “حفاظ پنجره دوجداره” در نزدیک ترین فروشگاه هستید؟

همین امروز با نوین خانه تماس بگیرید.


اگر به دنبال حفاظ های پنجره دوجداره برای خانه یا املاک خود هستید، همین امروز با تیم نوین خانه تماس بگیرید. ما در زمینه تولید انواع حفاظ های پنجره دوجداره فرفورژه برای مصارف خانگی و تجاری تخصص داریم. با داشتن سالها تجربه به شما اطمینان خواهیم داد که بهترین نوع حفاظ امنیتی را برای ملک خود انتخاب کنید.

حفاظ پنجره دوجداره را کجا نصب کنیم؟

نصب حفاظ ها را از پنجره های دور از دید و آنهایی که به راحتی در دسترس هستند و اغلب در سایه ها پنهان شده و توسط شاخ و برگ پوشانده می شوند، شروع کنید. اگر پنجره های زیرزمینی دارید، نصب حفاظ را از این پنجره ها شروع کنید. پنجره های زیرزمینی در سطح پایین تری هستند و اغلب به خوبی  از دید پنهان شده اند.

برای نصب حفاظ پنجره دوجداره چقدر باید هزینه کرد؟

در نوین خانه ما هزینه تمام حفاظ های پنجره دوجداره خود را بصورت قراردادی تعیین می کنیم، به همین راحتی امروز با تیم نوین خانه تماس گرفته و ما با خوشحالی راهنمایی های مرتبط با تهیه حفاظ امنیتی مورد نیازتان را به صورت رایگان در اختیارتان خواهیم گذاشت.

آیا می توانید حفاظ پنجره دوجداره من را در ملک من نصب کنید؟

بله، ما می توانیم و علاوه بر حفاظ های امنیتی پنجره دوجداره، براساس نیاز شما در نصب طیف وسیعی از حفاظ های امنیتی مختلف تخصص داریم. خدمات نصب ما برای مشتریان در سراسر تهران در دسترس است.

https://www.qsec.co.uk/

موضوع: حفاظ پنجره | حفاظ پنجره ساختمان