پنجره مناسب برای تعویض پنجره قدیمی

تعویض-پنجره-قدیمی

اگر نمی دانید چه نوع پنجره ای را برای تعویض پنجره قدیمی انتخاب کنید، می توانید برای دیدن ایده های افراد متخصص و نتایج آزمایش به سایت نوین خانه سری بزنید.

ممکن است احساس کنید درزگیری پنجره قدیمی منزلتان دچار مشکل شده یا متوجه خرابی قاب ارسی پنجره قدیمی شده اید. شاید پانل ‌های پنجره بخار می گیرند یا چگالش بین آنها ایجاد می شود. یا بدتر از آن، قاب پنجره در حال پوسیدن است.

اگر هر کدام از این حالت ها در خانه شما پیش آمده، می توان گفت که شما به یک پنجره، یا شاید چند پنجره‌ جدید برای تعویض با پنجره قدیمی نیاز داشته باشید. اما از کجا شروع می‌کنید؟ به احتمال زیاد، با پنجره‌ تعویضی.

پنجره های تعویضی با پنجره قدیمی

پنجره تعویضی برای چارچوب پنجره فعلی ساخته شده است و طراحی آن به صورتی ‌است که بدون نیاز به حذف لبه های خارجی یا تزیینات پنجره، نصب شود که این طراحی باعث می‌شود که تعویض پنجره قدیمی سخت تر و گرانتر شود. اگر در حال ساخت خانه جدید یا برنامه ‌ریزی برای تغییر دکوراسیون هستید، احتمال بیشتری وجود دارد که در بازار به دنبال پنجره‌ های ساخت جدید باشید. یا اگر توپ بیسبال کودک همسایه به یکی از پانل های پنجره برخورد کرده است، شیشه را می‌توان با یک جایگزین، تعویض کرد.

سفارشی ‌سازی پنجره تعویضی می‌تواند کاری طاقت ‌فرسا باشد. برای کمک به انتخاب بهترین پنجره برای خانه خود، ما نمونه های جامعی از پنجره تعویضی را در بازار آزمایش کردیم. با تولید کنندگان، فروشندگان و کار کنندگان مصاحبه کردیم و بازده سرمایه‌گذاری را بررسی کردیم.

چگونه تعویض پنجره قدیمی را شروع کنیم

به عنوان یک مشتری، شما می‌توانید راهروی پنجره فروشگاه بزرگ محلی خود را بگردید تا خود را با برند ها و سبک ‌های مد نظر خود نزدیک کنید، اما پنجره تعویضی موجود در فروشگاه (احتمالاٌ به این دلیل که اندازه استانداردی ندارند) اندازه دهانه پنجره قدیمی شما نخواهند بود.

زمانی که آماده هستید، برای ایده گرفتن در وب سایت ‌های تولیدکنندگان جستجو کنید، سپس با چند خرده فروش و فروشندگان پنجره تماس بگیرید تا برای مشاوره برنامه‌ ریزی کنید.

نظر صاحب نظران تعویض پنجره قدیمی

جان جرویس، مدیر عامل موسسه درب و پنجره آمریکا می‌گوید: ” واقعاً هیچ راهی برای یک راهنمایی عمومی وجود ندارد. ” در عوض هر فروشنده یک بازبینی موقعیت از خانه شما انجام خواهد داد ( به طورکلی به صورت مشاوره ای رایگان با یکی از نمایندگان سایت) که در مورد نیازهایتان با شما صحبت می‌کند.

استیو آنست مدیر بازرگانی کارگاه های تولیدی در لاوز (Lowe’s) می گوید: “در طول مشاوره، یک متخصص پروژه به منزل شما می آید و گزینه های مربوط به مواد و نمونه ها را نشان می دهد و در مورد شرایط خاص خانه شما سؤال می کند.”

این متخصص باید در مورد بودجه شما بحث کرده و مشخصات مربوط به هر پنجره را پیشنهاد کند و باید بدانید که هر پنجره به طراحی و استاندارد یکسان با سایر پنجره ها نیاز ندارد. به عنوان مثال ممکن است عاقلانه باشد که بر اساس این که دیوار چقدر رنگ و یا نور خورشید دریافت می‌کند، پنجره‌ هایی با مصرف انرژی مناسب را بر روی دیواره‌ ای خاص از خانه خود نصب کنید. این مشاوره همچنین ممکن است مشکلاتی مانند قابهای پنجره پوسیده یا پیچ خورده را به شما نشان دهد که بر هزینه یا دامنه کار تأثیر می گذارد.

مقاله نصب پنجره های دوجداره می تواند به شما کمک کند.

تصمیمات مهم برای تعویض پنجره قدیمی

اول، مساله مواد ساختمانی و ساخت‌ وساز وجود دارد. چوب بلوط و فایبرگلاس عایق های بسیار عالی هستند. قاب های وینیل (بزرگ‌ترین قسمت بازار جایگزین) نیز می ‌تواند عایق های خوبی باشند. مطمئن شوید که با هر مشاور در مورد اینکه چه نوع چارچوبی مناسب آب و هوای محل زندگی شما است، صحبت کنید. قاب‌ های آلومینیومی به طور کلی ارزان و بادوام هستند، اما این مصالح عایق بسیار ضعیفی بوده و تنها برای مناطق معتدل کشور مناسب است.

انتخابی دیگر که باید انجام دهید این است که چند پانل شیشه می‌خواهید. پنجره دوجداره، پنجره استانداردی است: دو شیشه که توسط فضایی جدا می‌شوند و محفظه معمولاً با گاز آرگون پر می ‌شود که خواص عایق بودن را اضافه می‌کند. (شیشه ‌ها روکشی دارند که به عایق ‌بندی کمک می‌کنند) شما می‌توانید پنجره ‌های سه جداره بخرید که عایق بهتری بوده و سر و صدا را به شدت کاهش می‌ دهد. اما مراقب انتخاب خود باشید: ” پنجره ‌های سه جداره بسیار گران هستند و ممکن است ارزش خریدن نداشته باشند مگر اینکه در نزدیکی فرودگاه یا بسیار نزدیک به بزرگراه باشید “.

انواع شیشه برای پنجره دوجداره را مطالعه کنید.

تهیه لیست از پنجره های تعویضی

شما می‌خواهید هر یک از این تصمیمات را با انتخاب ‌های پیرامون نظرات زیبایی‌شناسی، کارکردپذیری و … عملی کنید. همانطور که می توانید تصور کنید، تمام این انتخابها می‌توانند قیمت را به طور وحشیانه ای بالا ببرند.

احتمالاً لیستی به ترتیب آیتم هایی که می خواهید تهیه خواهید کرد که شامل جزئیاتی که درمورد آن بحث کرده‌اید می شود : لیستی کامل که باید شامل نصب نیز باشد. همانطور که هر پیشنهاد را دوباره می سنجید، از نماینده سایت این سوال را بپرسید که کدام ویژگی ها را می توانید کنار بگذارید و چگونه می تواند این هزینه کل را تحت تأثیر قرار دهد.

هنگامی که انتخاب خود را انجام دادید و جزئیات را ثبت کردید، فروشنده پنجره های سفارشی شده را مطابق با مشخصات خانه شما سفارش می دهد. سپس یک پیمانکار پنجره ها را نصب می کند.

بازگشت احتمالی سرمایه با تعویض پنجره قدیمی

به یاد داشته باشید که تمام هزینه‌ ها را می توانید با صرفه‌ جویی در انرژی جبران کنید. پنجره‌ های جدید ممکن است به پایین آوردن هزینه  قبض‌ های گاز و برق شما کمک کنند اما چند دهه طول می‌کشد تا این پس ‌انداز هزینه ‌های خود پنجره را جبران کند حتی اگر انتخاب‌ های بسیار کارآمدی داشته باشید.

دوپاز می گوید: “یک پنجره به معنای واقعی کلمه یک سوراخ انرژی در دیوار شما است و مهم نیست که چه روکش هایی روی شیشه خود بکشید، یک دیوار عایق همیشه ارزش عایق بسیار بالاتری خواهد داشت ( با ضریب سه به پنج).” مقدار عایق یک پنجره دو جداره با نمونه های یک دیوار عایق بندی نشده قابل مقایسه نیست.

در مورد فروش مجدد پنجره چطور؟ انجمن ملی ملک سازان تخمین می زند که اگر می خواهید خانه خود را به زودی پس از نصب پنجره بفروشید، تقریباً 80 درصد از هزینه پروژه برای پنجره با قاب وینیل و 60 درصد هزینه قاب چوبی را می توانید دوباره بدست آورید.

خدمات تعویض پنجره قدیمی

ممکن است ایمیلی دریافت کرده و یا آگهی دیده باشید که به فروش خدمات تعویض پنجره قدیمی می ‌پردازد. این خدمات، مانند تعویض پنجره قدیمی توسط پلا یا نوسازی توسط اندرسن، جایگزینی برای استخدام یک پیمانکار مستقل هستند.

برای مثال نوسازی پنجره قدیمی توسط اندرسن، از خدمات تعویض پنجره قدیمی اندرسن است. محصولات آنها از طریق یک نماینده اندرسن که کل فرآیند مشاوره، نظر دادن و در نهایت نظارت بر روی نصب را مدیریت می‌کند، به فروش نمی ‌رسد. این شرکت همه چیز را کنترل می‌کند و موجب آرامش خاطر شما خواهد شد.

بسیاری از تولیدکنندگان بزرگ پنجره تعویضی، ضمانتی 20 ساله برای شیشه پنجره و ضمانتی 10 ساله برای سایر اجزا آن ارائه می‌دهند. خدمات تعویض پنجره قدیمی معمولاً شامل یک ضمانت دو ساله نصب هستند بنابراین اگر مشکلی ایجاد شود، کار تعمیر پوشش داده می ‌شود. (اگر از یک فروشنده و برنامه نصب جداگانه‌ ای قصد خرید دارید، مطمئن شوید که ضمانت نصب به شما ارائه کند.)

برای اطلاعات بیشتر با نوین خانه تماس بگیرید.

موضوع : تعویض پنجره های قدیمی

منبع : https://www.consumerreports.org/