پنجره دوجداره کشویی upvc

پنجره دوجداره کشویی upvc

این صفحه سیستم پنجره دوجداره کشویی upvc را برای شما شرح می دهد و دقیقا با نحوه کار پنجره دوجداره کشویی upvc نوین خانه آشنا می شوید.

سیستم پنجره دوجداره کشویی upvc

درب ها و پنجره های دوجداره کشویی upvc رایج ترین سیستم مورد استفاده ما در میان مدل های مختلف درب و پنجره است. نحوه ی باز شدن آنها به این صورت است که شما می توانید آنها را از سمت راست به چپ یا از چپ به راست حرکت داده و باز و بسته کنید. این سیستم همچنین می تواند 2 یا 4 لنگه بازشو داشته باشد و محبوب ترین سیستم برای درب ها و پنجره های چهار لنگه است.

مهمترین مزیت پنجره دوجداره کشویی upvc

پنجره دوجداره کشویی upvc دولنگه امکان تمیز کردن و نگهداری آسان از داخل و خارج خانه را امکان پذیر می کند که این ویژگی از مزیت های ویژه این نوع پنجره محسوب می شود. سیستم کشویی بهترین نوع امنیت و عایق صدا در درب ها و پنجره های upvc کشویی را ارائه می دهد. استفاده از اکستروژن های چند محفظه ای و لوازم جانبی مانند قفل ضد سرقت در ساخت این نوع پنجره، سیستم پنجره دوجداره کشویی upvc را به انتخاب مناسبی به منظور نوسازی خانه و برای استفاده در ساختمانهای در حال ساخت تبدیل کرده است.

لینک پیشنهادی نوین خانه : تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب

پنجره دوجداره کشویی upvc

مزایای سیستم پنجره دوجداره کشویی upvc

• ضخامت شیشه تا 18 میلی متر

• طراحی ظریف پروفیل

• واشرهای قابل تعویض

• قاب و لنگه بازشو پنجره هر دو دارای ترکیبی از فولاد تقویت شده هستند که موجب استحکام ساختاری عالی این پنجره می شود.

سیستم پنجره کشویی upvc

انتخاب سیستم کشویی برای پنجره خانه یا آپارتمان خود (چه به منظور نوسازی و چه برای استفاده در ساختمان در حال ساخت) انتخاب هوشمندانه ای است. سیستم پنجره های کشویی upvc بهترین نوع امنیت، عایق صدا و عایق حرارتی را ارائه می دهد. این سیستم مناسب خانه هایی است که علاوه بر دید بیشتر، خواهان فضای بیشتر نیز هستند. به سبب عملکرد سیستم کشویی با ریل و غلطک، با باز شدن درب یا پنجره هیچ فضایی از اتاق اشغال نمی شود.

لینک پیشنهادی نوین خانه : پنجره کشویی تک ریل uPVC چطور کار می کنند؟

امنیت

قفل چند زبانه (حداکثر 4 زبانه با مکانیسم ضد سرقت)، تضمین می کند که باز کردن قفل توسط سارقین کار آسانی نخواهد بود. سخت افزار فولادی با کیفیت و ضد زنگ ما بسیار محکم و بادوام بوده و طراحی شده است تا در مقابل تلاش سارقین برای شکستن قفل مقاومت کند. مانند تمام محصولات درب و پنجره ی ما، قاب ها و لنگه های بازشو نیز از فولاد گالوانیزه تقویت شده ساخته شده اند. سیستم پنجره دوجداره کشویی upvc با وجود شیشه های لمینت شده ضد سرقت، بسیار ایمن و قابل اطمینان است.

عایق صدا

سیستم کشویی بر روی یک ریل حرکت می کند و این بدان معنا است که نمی توان از درزگیر لاستیکی استفاده کرد. در عوض، سیستم کشویی از دو درزگیر مویی در دور تا دور لنگه پنجره استفاده می کند که به دلیل وجود پروفیل های چند وجهی و درزگیری با دوام، تا 50٪ از صدای خارجی را مسدود می کند. استفاده از شیشه دوجداره در سیستم پنجره کشویی برای از بین بردن سر و صداهای بلندی مانند موسیقی یا پارس سگ کافی خواهد بود.

عایق حرارتی

مانند تمام سیستمهای پنجره دوجداره کشویی upvc ، از اکستروژن های چند محفظه به منظور کنترل و هدایت نفوذ آب استفاده شده است. شکاف زهکشی دقیق، از ورود قطرات باران به قسمت داخلی خانه جلوگیری می کند. تمام پروفیل های ما در محیط هایی با شرایط سخت مورد آزمایش قرار گرفته اند تا مطمئن باشیم که رنگ و شکل محصول ما تحت ضمانت 10 ساله ای که ارائه می دهیم، دقیقاً به همان شکل اولیه باقی بماند.

درب دوجداره کشویی upvc و درب پاسیو

شرکت پنجره دوجداره نوین خانه ، طیف وسیعی از درب های کشویی دوجداره UPVC را در اختیار شما قرار می دهد. کلیه دربهای کشویی دو جداره UPVC با توجه به موقعیت و کاربرد منازل ساخته می شوند.

درب دوجداره کشویی upvc

انواع درب های کشویی دو جداره UPVC:

1. درب دو لنگه پاسیو، با یک لنگه ثابت و یک لنگه متحرک.

2. درب سه لنگه پاسیو، با دو لنگه ثابت و یک لنگه متحرک.

3. درب چهار لنگه پاسیو، با دو لنگه ثابت و دو لنگه متحرک.

درب های کشویی دوجداره UPVC، درب هایی بسیار مقاوم، با درزگیری عالی و ایمن هستند و حداکثر عایق حرارتی و عایق صدا را فراهم می کنند.

درب های کشویی دوجداره  UPVC ما دارای تهویه عالی، با کاربری آسان، کاملاً عایق و اشغال فضای کمتر، انتخابی عالی برای هر خانه ای است. همچنین درب پاسیو کشویی شیشه ای نیز در محصولات ما موجود است.

منبع : https://modaupvc.asia

موضوع : پنجره کشویی تک ریل