پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی

پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی

در این صفحه دلایل اصلی اینکه چرا باید پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی را انتخاب کنید برای شما آورده شده است، تا با دیدی باز به سوی خرید پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی روید.

دلایل اولیه برای انتخاب پنجره های دوجداره کشویی آلومینیومی

این نوع پنجره ها، پنجره هایی با دوجداره شیشه ای هستند که فقط برای جلوگیری از درز هوای سرد به محیط داخل طراحی شده اند و عایق کارآمدتری را ارائه می دهند. همانطور که از نام این پنجره پیداست، پنجره دوجداره دارای دو لایه مختلف شیشه است که توسط “فضای مرده” میان این دو لایه پنجره از هم جدا شده اند.

این فضا در حقیقت برای تقویت خصوصیات عایق بندی پنجره از گاز بی اثر پر شده است. اکثر اوقات این فضای خالی از مواد آلومینیومی تشکیل شده و برای محدود کردن تراکم بین صفحه های پنجره حاوی مقداری ماده خشک کننده است. وقتی صحبت از پنجره های دوجداره کشویی آلومینیومی در میان است، گزینه های مختلفی برای انتخاب سبک پنجره خواهید داشت. می توانید با انتخاب چند پنجره با طراحی جذاب برای خانه خود، منزل خود را از گرمای خورشید محافظت کرده و میزان مصرف برق خود را نیز کاهش دهید.

لینک پیشنهادی نوین خانه : پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک

چرا پنجره های دوجداره کشویی آلومینیومی نصب کنیم؟

پنجره های دوجداره آلومینیومی می توانند خانه شما را در طول زمستان گرم و در طول تابستان سرد نگه دارند.

پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی بسیار انتخاب محبوبی است. این نوع پنجره دوجداره نه تنها با دوام است بلکه عایق بیشتری نیز ارائه می دهد. بین صفحات پنجره، از گاز آرگون برای پر کردن فضای خالی استفاده شده است. این فضا است که دو جداره پنجره را کنار هم نگه داشته و موجب حداقل انتقال حرارت می شود.

بنابراین انتخاب پنجره های دوجداره کشویی آلومینیومی می تواند خانه شما را در طول زمستان گرم و در تابستان سرد نگه دارد.

لینک پیشنهادی نوین خانه : تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی

دلیل انتخاب پنجره های دوجداره کشویی آلومینیومی

با انتخاب پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی، قطعا مزایای مختلفی را به دست خواهید آورد. نصب این نوع پنجره آسان تر بوده و سالها دوام می آورد. همچنین به داشتن ظاهری شگفت انگیز بسیار مشهور است. حتی نیاز به نگهداری از این نوع پنجره، کمتر بوده و نیازی به تعویض مکرر پنجره خود ندارید و بهترین طول عمر را از این پنجره ها دریافت خواهید کرد.

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب پنجره دوجداره

ایده آل برای خانه ها در اقلیم های سرد

اگر کشور شما دارای آب و هوای بسیار سردی می باشد، پنجره های آلومینیومی دوجداره در حالی که هوای گرم را داخل خانه حبس می کنند، از ورود هوای سرد به داخل خانه جلوگیری خواهند کرد.

آلومینیوم از چوب انتخاب بسیار مناسب تری است زیرا این ماده در شرایط مرطوب یا برفی در معرض پوسیدگی و خرابی قرار نمی گیرد. آلومینیوم به نقاشی منظم نیز نیازی ندارند.

بنابراین دیگر نیازی به صرف هزینه اضافی برای نگهداری این پنجره ها ندارید و با نصب این پنجره های دو جداره در خانه خود می توانید در هزینه های خود تا حد زیادی صرفه جویی کنید.

پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی

مزایای پنجره های دوجداره آلومینیومی

پنجره های دوجداره آلومینیومی مزایای مختلفی را ارائه می دهند. این نوع پنجره قطعا برای شما مقرون به صرفه خواهد بود و از آنجا که فریم آن قالب گیری و چکش کاری شده است، می توانید آن را به هر اندازه برش داده و شکل دهید. حتی اجرای فریم در پنجره بسیار آسانتر است. فریم پنجره دچار بسط یا پیچ خوردگی نخواهند شد و می توانید اندازه گیری دقیقی داشته باشید.

پنجره های دوجداره کشویی می توانند در هزینه های مصرفی شما صرفه جویی کرده، خانه شما را زیباتر ساخته، عایق بندی بهتری فراهم کرده و آلودگی صوتی را کاهش دهند و علاوه بر موارد ذکر شده این پنجره ها می توانند شما را از سارقین محافظت کرده و 100٪ حریم خصوصی را برای شما مهیا کنند.

جنس مواد به کار رفته در این نوع پنجره بسیار مقاوم است

آلومینیوم انتخابی قوی و با دوام است و مواد PVC از استحکام یکسانی با آلومینیوم برخوردار نیستند. آلومینیوم با پیچ های دوتایی مجهز شده است و در نتیجه آن را به گزینه ای ایمن تر تبدیل می کند.

امکان سفارشی سازی پنجره های دوجداره کشویی آلومینیومی کاملا فراهم است. می توانید این پنجره های دوجداره را در دهانه های بزرگ پنجره خود نصب کرده. و یا همچنین متخصصان می توانند به راحتی این پنجره ها را روی پانل های پنجره شما قرار دهند.

منبع : https://imagineerremodeling.com

اگر پاسخگو نبودیم در واتساپ پیام دهید.(9 صبح تا 8 شب)

09124991706