پنجره دوجداره ویستابست

پنجره دوجداره ویستابست

نوین خانه با بهره گیری از پروفیل ویستابست و با رعایت استانداردهای آلمان پنجره دوجداره ویستابست می سازد که دارای بهترین کیفیت می باشند.

پنجره دوجداره ویستابست

شرکت های زیادی در صنعت درب و پنجره دوجداره و تهیه ابزارآلات و پروفیل درب و پنجره مشغول به کار هستند. بعضی از این شرکت ها به صورت حرفه ای در حال فعالیت بوده و در سطح بازار دارای محبوبیت بالایی می باشند. پنجره دوجداره ویستابست جزء یکی از برندهای معروف در صنعت پنجره دوجداره است و مهم ترین ویژگی محصولات تولیدی این شرکت، قیمت مناسب پنجره های دوجداره آن است.

پنجره دوجداره ویستابست چه نوع پنجره ای است؟

پنجره دوجداره ویستابست واحد شیشه ای عایق بندی شده ای (IGU) است که با ترکیب چندین جداره شیشه سیستم پنجره ای واحد ایجاد می کند. به دلیل هزینه های بالای مصرف انرژی، این نوع پنجره ها به صورت دوجداره (دو صفحه شیشه ای) با سه پانل یا بیشتر متداول هستند. در این پنجره ها پانل های شیشه توسط یک جدا کننده و لایه ای ثابت از هوا یا گاز جدا می شوند. سپس شیشه در قاب پنجره ها تعبیه می شود که برای جا دادن دو شیشه عرض بیشتری دارد.

لینک پیشنهادی نوین خانه : انواع شیشه برای پنجره دوجداره

پنجره دوجداره ویستابست

مشخصات فنی پنجره های دوجداره ویستابست:

  • پروفیل سه کاناله سری ۶۰ ویستابست سفید
  • گالوانیزه داخلی پروفیل به ضخامت ۱/۵ میلیمتر و به صورت یکپارچه در تمامی سطوح پروفیل و u شکل با ابعاد ۲۵*۳۳ میلیمتر
  • کلیه لاستیک های آب بندی از نوع epdm
  • ست کامل یراق آلات vorne ساخت کشور ترکیه
  • تولید کاملا استاندارد و دقیقا مطابق با دفترچه الزامات فنی شرکت ویستابست

پنجره های دوجداره ویستابست چه ویژگی هایی باید داشته باشند؟

فضای بین دو جداره

فضای بین دوجداره عموما در حدود 6 تا 20 میلی متر متفاوت است. برای داشتن عایق حرارتی مناسب، حداقل فضای 12 میلی متری توصیه می شود. همینطور برای عایق بهتر صدا و کاهش صداهایی با فرکانس پایین همچون صدای ترافیک و هواپیما، فاصله 150 میلی متر یا بیشتر را پیشنهاد می کنیم. توجه داشته باشید که فاصله های بیشتر بین دو جداره ممکن است منجر به همرفت دما و کاهش عملکرد عایق حرارتی شود.

لینک پیشنهادی نوین خانه : پنجره کشویی تراس

نکته: برای بهینه سازی مصرف انرژی فاصله 10 تا 20 میلی متر را انتخاب کنید.

بین دوجداره چه چیزی وجود دارد

از آنجا که فضای بین شیشه ها در پنجره های دوجداره ویستابست کاملاً مهر و موم شده است، به عنوان عایق عمل کرده و انتقال هوای سرد به خانه شما را محدود می کند. هنگامی که گاز این فضا را پر می کند، می توان عملکرد حرارتی و صوتی را نیز افزایش داد. مشهورترین گاز مورد استفاده آرگون است که دارای خاصیت رسانایی کم برای بهبود عایق است.

پنجره های دوجداره شامل نواری فلزی یا پلیمری به عنوان جدا کننده که دو پانل شیشه ای را از هم جدا می کند. به طور معمول این جداکننده ها حاوی ماده خشک کننده برای از بین بردن رطوبت محبوس شده در این فضا هستند.

لینک پیشنهادی نوین خانه : پنجره کشویی بالکن

نوع شیشه مورد استفاده

طیف گسترده ای از شیشه های مختلف (مانند Low-e و لمینیت) می تواند در پنجره های دوجداره ویستابست استفاده شود! تا بازده انرژی و عایق صدا بیشتر شود. شیشه Low-e باعث کاهش بیشتر میزان گرما می شود! در حالی که صفحات چند لایه ضخیم تر باعث ایجاد اختلال در امواج می شوند! تا عملکرد صوتی را بهبود بخشند.

مشکلات معمول پنجره دوجداره ویستابست

پنجره باید به عنوان یک کل واحد در نظر گرفته شود! مواد قاب بندی که شما برای تکمیل شیشه خود انتخاب می کنید! ممکن است عملکرد آن را بهبود یا در برخی موارد خاصیت کارآیی انرژی آن را کاهش دهد! قاب پنجره دوجداره کشویی آلومینیومی استاندارد به راحتی گرما و سرما را هدایت می کنند! و در صورت عدم افزایش حرارتی، ممکن است مزایای نصب پنجره های دوجداره گران قیمت را از بین ببرد.

چگونگی درزگیری حفره و نوع جدا کننده مورد استفاده نیز عامل مهمی است که باید در نظر گرفته شود! اگر قاب پنجره دوجداره به درستی آب بندی نشده باشد یا اگر جداکننده خشک کننده مناسبی نداشته باشد! می تواند عملکرد را کاهش دهد و چگالش در سطوح سرد ظاهر شود.

پنجره های دوجداره ویستابست چه مزایایی دارند؟

 پنجره های دوجداره به طور خاص برای کاهش اتلاف گرما در خانه ها و ساختمان ها طراحی شده اند! پنجره های دوجداره عایقی دوبرابر بهتر از پنجره های تک جداره ایجاد می کنند.

اکنون که درمورد پنجره های دوجداره اطلاعات خوبی دارید بگذارید مزایای آنها را با هم بررسی کنیم.

گرمتر در زمستان

شیشه دو جداره برای عایق بندی مناسب است همچنین می تواند! به جذب گرمای طبیعی و ذخیره آن در زمستان کمک کند! این روشی عالی برای عایق نگه داشتن خانه شما در ماه های سرد زمستان است.

صرفه جویی در هزینه های انرژی

با نصب پنجره های دوجداره ویستابست! انرژی کمتری برای گرم یا خنک کردن یک اتاق مصرف می شود! که این امر منجر به کاهش قبوض انرژی و صرفه جویی در هزینه ها می شود! افزودن جداره های بیشتر باعث افزایش سطح عایق و صرفه جویی بیشتر می شود.

خنک تر در تابستان

پنجره های دوجداره می توانند! مانع ورود برخی از اشعه های خورشید در یک روز گرم تابستان شده و باعث خنک شدن اتاق شما شوند! این بدان معنی است که نیاز کمتری به کولر خواهد بود.

ایمنی

با بیشتر بودن جداره های پنجره ایمنی خانه شما افزایش می یابد! شکستن آنها سخت تر است و نسبت به پنجره های دیگر محکم تر بسته می شوند.

چگالش کمتر

پنجره های دوجداره میزان رطوبت شیشه های پنجره را کاهش می دهند! زیرا لایه عایق از چگالش جلوگیری می کند. در سایر پنجره ها چگالش موجب ایجاد کپک می شود.

لینک پیشنهادی نوین خانه : تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بدون تخریب

سر و صدای کم

با وجود جداره های بیشتر، سر و صدای کمتری نیز وارد فضای خانه می شود! اگر در جاده های شلوغ یا در منطقه ای پر سر و صدا زندگی می کنید! نصب پنجره های دوجداره برای شما بسیار مهم است.

قیمت پنجره دوجداره ویستابست

با توجه به معیار های مختلفی برآورد می شود! از جمله مهمترین معیارها می توان به چند مورد زیر اشاره کرد :

  1. عرض و ارتفاع پنجره
  2. نوع یراق مورد استفاده
  3. پروفیل مورد استفاده
  4. نوع پنجره
  5. نوع شیشه

منبع : https://build.com.au

اگر پاسخگو نبودیم در واتساپ پیام دهید.(9 صبح تا 8 شب)

09124991706