پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک

پنجره-دوجداره-آلومینیومی-ترمال-بریک

در این صفحه از سایت ما در مورد پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک توضیحاتی را آماده کرده ایم که برای شما به صورت کامل فواید و ویژگی های این نوع پنجره ها بیان می کنیم. برای خرید و استفاده از پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک به شما توصیه می کنیم حتما این مطلب را مطالعه کنید.

فواید پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک چیست؟

عایقی که درون پنجره دوجداره وجود دارد “ ترمال بریک ” نامیده می شود. ترمال بریک مانعی پیوسته بین داخل و بیرون چارچوب پنجره/در است که از اتلاف انرژی گرمایی رسانا جلوگیری می کند (تصویر بالا را ببینید). مانع به طور ایمن، قابهای فلزی داخلی و خارجی قاب پنجره یا در را متصل می کند.

آلومینیوم استاندارد، رسانای خوب گرما و سرما است که ممکن است از طریق چارچوب پنجره/در گرما زیادی را از دست بدهید یا به دست آورید. این کار در نهایت می تواند عملکرد پنجره های دو جداره آلمینیومی ترمال بریک را تضعیف کند. لازم است که ترمال بریک به قاب اضافه شود. تکنولوژی ترمال بریک پروفیل آلومینیومی، با ایجاد یک مانع عایق در چارچوب پنجره نوار پلی آمید تقویت شده ای بین داخل و بیرون پروفیل های آلومینیومی ایجاد می کند. این کار گرما، سرما و سر و صدا را هزاران بار آهسته تر از آلومینیوم استاندارد خواهد کرد.

فواید ترمال بریک در درب و پنجره های دوجداره آلومینیومی

عایق بندی صدا

نوار آب بندی وارد شده تضمین می کند که پنجره به خوبی آب بندی شده است، ساختار آن به دقت طراحی شده، انصالات محکم شده و نتایج تجربی، عایق بندی صدا با ایجاد یک مانع عایق در چارچوب پنجره  ۳۵ db. است، که مطابق با استانداردهای ملی است.

مقاوم نسبت به ضربه

از آنجا که سطح خارجی قاب ترمال بریک از پروفیل آلیاژ آلومینیوم است، مقاومت آلیاژ آلومینیوم نسبت به دیگر درها و مصالح پنجره ها بهتر است.

مقاومت در برابر فشار هوا

چندین قسمت انتهایی و یا نوار در هر قسمت از اتصالات پنجره عایق حرارتی نصب می شوند. مقاومت در برابر فشار هوا هشت مرحله است که می‌تواند به طور کامل تهویه هوا را اعمال کرده و ۵۰ % انرژی را ذخیره کند.

لینک پیشنهادی نوین خانه : نصب پنجره دوجداره

مقاومت در برابر آب

درها و پنجره های دوجداره آلومینیومی ترمال بریک با ساختار ضد باران طراحی شده اند تا به طور کامل از نفوذ آب باران از بیرون جلوگیری کنند و این نوع مقاومت در برابر آب با استانداردهای ملی مطابقت دارد.

ضد سرقت

لوازم عالی سخت افزار و مواد با کیفیت بالا امنیت پنجره های دوجداره را تضمین می کنند.

بدون نیاز به تعمیر و نگهداری

پروفیل عایق بندی شکست پل و یا پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک به راحتی توسط اسید و مواد قلیایی آسیب نمی بیند، زرد و محو نخواهد شد و تقریباً هیچ تعمیر و نگهداری نیاز ندارد. وقتی کثیف است، می‌توان آن را با آب تمیز کرد.

طراحی بهتر

درها و پنجره های عایق حرارتی ترمال بریک به طور علمی طراحی شده اند و دارای ویژگی صرفه جویی در انرژی هستند، بنابراین آنها به رسمیت شناخته می شوند و توسط مقامات ملی مورد تمجید قرار می گیرند.

مزایای دیگر پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک

دوام بالایی دارد؛

بازدارنده آتش؛

مقاوم؛

بدون فرسایش؛

پرداخت های مختلف برای پروفیل های آلومینیومی ترمال بریک؛

آخرین تکنولوژی عایق حرارتی.

شکست حرارتی پروفیل آلومینیوم ترمال بریک

توضیحات تکمیلی در مورد پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک

آلیاژ ترمال بریک آلومینیوم، که به عنوان عایق حرارتی نیز شناخته می شود، از پروفیل آلومینیومی ترمال بریک ساخته شده است. پروفیل ترمال بریک آلومینیوم، نوع جدیدی از مواد ساختمانی است که نیاز به تامین انرژی ساختمان را برآورده می کند. این ماده، ماده ای کامپوزیت با عایق حرارت و عملکرد عایق بندی سرد است که با مواد غیر فلزی در رسانایی گرمایی کم به پروفایل آلیاژ آلومینیوم متصل است. علاوه بر ویژگیهای این پروفیل سازنده، ویژگی های عایق بندی عالی و عملکرد عایق بندی صدا نیز وجود دارد.

طراحی پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک چگونه است؟

پروفیل پنجره دوجداره ترمال بریک آلومینیومی، آلومینیوم را به عنوان بدنه و پلاستیک را به عنوان ماده عایق حرارت در وسط پروفیل بکار می‌گیرد. این طراحی خلاقانه، مزایای مواد آلیاژ آلومینیوم و پلاستیک را در نظر می گیرد، در حالی که با اثرات تزیینی و انواع نیازمندیهای کیفیت درها و پنجره ها و عملکرد ضد کهولت مقابله می کند.

چگونگی عایق بودن پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک

عایق بندی حرارتی شکست پل و پروفیل های پلاستیکی می‌تواند درها و پنجره ها را به سه لایه آب بندی شده تقسیم کند، جدا سازی منطقی آب و هوا، درک موفقیت‌ آمیز تعادل هوا و فشار آب، به طور قابل توجهی نفوذ آب و فشار هوا را در درها و پنجره های دوجداره بهبود بخشید. در درها و پنجره های دوجداره آلومینیومی ترمال بریک، مقاومت در برابر فشار هوا بهتر از هر پنجره آلومینیومی یا پلاستیکی است که می تواند از پنجره داخلی و کف ناحیه طوفان را بدون گرد و غبار کرده و برای ساکنین در 50 متری اتوبان در هر سمت محیطی بدون آلودگی صوتی حاصل می کند؛ و ضریب هدایت حرارتی در مقایسه با درها و پنجره های دوجداره بدون ایمنی آلیاژ آلومینیوم ، ۴۰~  70 درصد کاهش خواهد یافت.

اصل ترمال بریک آلومینیوم نوار عایق را در وسط آلومینیوم تغذیه می کند، پروفیل آلومینیومی را می شکند تا پل حرارتی آلومینیوم را تشکیل دهد و به طور موثر از رسانش گرمایی جلوگیری کند.

پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک در برابر آب و هوا

پروفیل پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک در داخل و خارج از هر دو طرف می تواند بخش های مختلف آلومینیوم را شکل دهد، یا می تواند پروفیل های آلومینیوم با رنگهای مختلف در سطوح رفتاری مختلف داشته باشد. اما با تاثیر جغرافیایی و آب و هوا، برای اجتناب از تفاوت زیاد ضریب انبساط خطی بین مواد عایق حرارتی و پروفیل آلومینیومی، که موجب تنش و فضای بیشتری در انبساط حرارتی و انقباض می شود؛ در همان زمان، مواد عایق به یک واحد با پروفیل آلومینیوم مونتاژ می شوند و می‌توان آن را به عنوان پروفیل آلومینیوم در درها و پنجره ها و ساختار دیوار پرده ای به کار برد. بنابراین، الزامات ماده عایق بندی باید دارای مقاومت کششی مشابه، مقاومت خمشی، ضریب انبساط و مدل پلاستیکی به عنوان پروفایل آلیاژ آلومینیوم باشد، در غیر این صورت پل عایق بندی شکسته و نابود خواهد شد. بنابراین، انتخاب مواد عایق بسیار مهم است.

مشخصات فنی پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک

۱. عایق خوب: در نوار نایلونی  PA66 ترمال بریک پروفیل آلومینیوم، رسانایی حرارتی پایین است.

۲. عایق صوتی خوب: ساختار آن به دقت طراحی شده است، درزبندی ها محکم و نتایج آزمایشها کم‌تر از ۳۰ dB را نشان می دهد.

۳. مقاومت خوب در برابر  ضربه: به دلیل اینکه قسمت خارجی از پنجره دوجداره ترمال بریک، آلیاژ آلومینیومی است، بنابراین بهتر از پروفیل پنجره فولادی پلاستیکی است.

۴. مقاومت در برابر فشار هوا خوب: ترمال بریک بسیاری از شکاف های نوار آب بندی پنجره دوجداره آلومینیومی را رفع کرده است، مقاومت در برابر فشار هوا خوب است،

۵. مقاومت در برابر نشت آب مناسب: درها و پنجره های دوجداره طراحی شده برای ساختار ضد باران، به طور کامل باران را بیرون نگه می دارد.

۶. مقاومت خوب در برابر آتش: چون آلیاژ آلومینیومی پنجره دوجداره ترمال بریک مواد فلزی دارد، بدون آتش است.

۷. ضد سرقت مناسب: شکست پل پنجره آلومینیومی، پیکربندی عالی لوازم جانبی سخت افزار و قفلهای بزرگ تزئینی، باعث پشیمانی دزدها می‌شود.

۸. بدون نیاز به تعمیر و نگهداری: پروفیل پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک همانطور که از نامش پیداست، آلیاژ آلومینیومی شکست پل، مستعد فرسایش پایه های اسیدی نیستند، زرد و محو نخواهند شد و تقریباً هیچ تعمیر و نگهداری نیاز نخواهد داشت.

منبع : https://www.alu4all.com

اگر پاسخگو نبودیم در واتساپ پیام دهید.(9 صبح تا 8 شب)

09124991706