نصب چمن مصنوعی فوتسال

نصب-چمن-مصنوعی-فوتسال

نصب چمن مصنوعی فوتسال فرایند ساده ای است که نیازی به داشتن دانش فنی عالی ندارد. برای اینکار فقط به سرمایه کمی احتیاج خواهید داشت، بنابراین نصب چمن مصنوعی فوتسال بسیار ارزان تر و مراقبت از آن بسیار آسانتر از چمن طبیعی است.

چرا چمن مصنوعی را انتخاب کنیم؟

برای استفاده از چمن مصنوعی دلایل زیادی وجود دارد، اما بهترین آنها این است:

چمن مصنوعی مقرون به صرفه و مقاوم است.

نگهداری آسان (بسیار آسان تر از چمن طبیعی).

چمن مصنوعی زیبایی بصری دارد.

مدلهای زیادی از الیاف کوتاه، متوسط ​​یا بلند برای مصارف داخلی و خارجی وجود دارد.

چمن مصنوعی به خوبی در برابر گذر زمان مقاوم است و همچنین با شرایط مختلف آب و هوایی سازگار است. فرقی نمی کند که چگونه از آن استفاده کنید زیرا به راحتی از بین نمی رود (البته بسته به نوع و کیفیت آن). از طرف دیگر برای نگهداری به آب کمتری نسبت به چمن طبیعی احتیاج دارد، بنابراین در هزینه مصرف آب صرفه جویی زیادی می کنید.

طیف گسترده و گواهینامه های نصب چمن مصنوعی فوتسال

بسته به سطحی که می خواهید چمن را روی آن نصب کنید، طیف گسترده ای از بافت ها، ارتفاعات و انواع چمن مصنوعی وجود دارد. از سوی دیگر، ما مجموعه هایی برای باغ داریم که برای خانه های خصوصی در انواع زیبا و مختلفی طراحی شده اند.

نصب چمن مصنوعی فرایند ساده ای است که نیازی به داشتن دانش فنی عالی ندارد. برای اینکار فقط به سرمایه کمی احتیاج خواهید داشت، بنابراین نصب چمن مصنوعی بسیار ارزان تر و مراقبت از آن بسیار آسانتر از چمن طبیعی است.

لینک پیشنهادی نوین خانه : آموزش نصب چمن مصنوعی

بازار چمن مصنوعی به لطف نوآوری و کیفیت مداوم در مواد دارای گواهینامه ISO (که تضمین کنند محصول درجه یک است) بسیار رشد کرده است.

فرآیند نصب چمن مصنوعی فوتسال : ساده تر از آنچه فکر می کنید

برای دانستن نحوه نصب چمن مصنوعی ابتدا باید بدانید که می خواهید چمن را روی چه نوع سطحی نصب کنید. برای فوتسال ممکن است خاک و یا سیمان سطح را پوشانده باشد.

مقاله نصب چمن مصنوعی فوتبال ممکن است به شما کمک کند.

مواد نصب چمن مصنوعی فوتسال

رول چمن و تور ژئوتکستایل که به جلوگیری از رشد علفهای هرز کمک می کند، در فروشگاه ها موجود است. نوارهای پیوند دهنده و چسب برای اتصال رول های مختلف و محکم کردن آنها استفاده می شود. چسب کارتریج (یک ماده پلی اورتان) برای نصب چمن روی سیمان یا کاشی جایی که امکان استفاده از میخ وجود ندارد (که برای محکم کردن چمن روی زمین ضروری است) استفاده می شود.

نصب چمن مصنوعی فوتسال

مرحله 1 : زمین فوتسال را برای نصب چمن مصنوعی تمیز کنید

این مرحله برای از بین بردن گرد و غبار که برای مونتاژ چمن مصنوعی ناخوشایند است، ضروری است. علاوه بر این، باید تمام سنگها و اشیاء را ازبین ببریم تا سطحی صاف و راحت و بدون برآمدگی های ناخواسته اطمینان داشته باشیم.

مرحله 2: سطح زمین فوتسال را پر کنید

پس از پاکسازی زمین، در فضایی که قرار است چمن مصنوعی فوتسال نصب شود، باید مخلوطی از شن و ماسه پخش شود.

مرحله 3: سطح زمین فوتسال را یکنواخت کنید

هنگامی که مخلوط را پخش کردید باید آن را صاف کنید و بی نظمی ها و برآمدگی ها را از بین ببرید تا سطحی یکنواخت بدست آید. می توانید اینکار را بوسیله یک شن کش انجام دهید.

برای نصب کردن صحیح چمن مصنوعی فوتسال، مخلوط شن و ماسه باید 10 سانتی متر ضخامت داشته باشد.

تراکم مخلوط نیز مهم است به گونه ای که پس از نصب چمن مصنوعی، آب اضافی به خوبی تخلیه شود تا چمن مصنوعی فوتسال در آب شناور و خراب نشود. به همین دلیل توجه به این مرحله و اطمینان از همگن و متراکم بودن چمن بسیار مهم است.

متعاقباً تمام سطح شن و ماسه را مرطوب کنید تا فشرده سازی به پایان برسد و توری را روی آن قرار دهید.

اگر این مرحله را انجام ندهید، ممکن است ناهمواری ها یا برآمدگی ها به مرور زمان ظاهر شوند، زیرا ممکن است بعداً زیر چمن شکافهایی شکل گیرد. به همین دلیل زمینی که چمن روی آن نصب شده بسیار مهم است.

مرحله 4: توری نصب چمن مصنوعی فوتسال را قرار دهید

پس از تمیز کردن زمین و ریختن مخلوط و فشرده سازی آن، می توانید توری را قرار دهید. عملکرد توری این است که از نشت گِل به چمن مصنوعی و از طرف دیگر از رشد علفهای هرز جلوگیری می کند. توری ها معمولاً دارای ضخامت 180 گرم هستند و استفاده از میخ برای محکم کردن صحیح و جلوگیری از حرکت چمن با گذشت زمان، هیچ ضرری ندارد. هرچه پوشش بهتر باشد، کیفیت چمن بهتر است.

مرحله 5: رول های چمن مصنوعی فوتسال را اندازه گرفته و برش دهید

هنگامی که کل سطح را با توری پوشاندید، محیط را به خوبی اندازه بگیرید و برش و نصب چمن مصنوعی فوتسال را ادامه دهید. انجام اینکار از این رو لازم است که چمن مصنوعی به صورت رول هایی با اندازه ثابت در بازار موجود است و باید با فضایی که می خواهید آن را بپوشانید، تطبیق یابد. در زمان برش لازم است که به کناره های باقیمانده چمن که برداشته شده است توجه کنید تا به نتیجه ای عالی برسید.

مرحله ششم: رول های چمن مصنوعی را قرار داده و نوار درز را بچسبانید

برای جلوگیری از جداشدن یا همپوشانی، مطمئن شوید که رول های چمن در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. این کار یکنواختی و هماهنگی رول های چمن مصنوعی را نشان می دهد و می توانید پایان یک رول و شروع قسمت بعدی چمن را ببینید. به این صورت چمن مصنوعی شما طبیعی تر و بسیار زیبا به نظر خواهد آمد.

برای اتمام کار، از میخها در کناره های چمن برای پایداری و دوام چمن استفاده کنید.

از نتیجه کار نصب چمن مصنوعی فوتسال خود لذت ببرید!

پس از اتمام نصب چمن مصنوعی فوتسال فقط باید از فضای طبیعی ایجاد شده، لذت ببرید.

نصب چمن مصنوعی فوتسال

همانطور که در ابتدا توضیح داده شد، دلیل اصلی هنگام تصمیم گیری برای نصب چمن مصنوعی معمولاً راحتی و نگهداری ساده آن است. شاید بزرگترین مشکل شما تصمیم گیری در مورد انتخاب نوع چمن باشد زیرا انواع مختلفی از چمن های مصنوعی در بازار وجود دارد.

سطح برخی از مواد به قدری خوب است که تفکیک آنها از چمن طبیعی بسیار دشوار است، انواعی مانند Nature یا Highland ، دارای فیبر بالا و پایداری است که نه تنها بر اساس زیبایی شناسی بلکه در بافت نیز پایه گذاری شده است، که نکته بسیار مهمی است. بافت چمن قسمت ویژه ای است که محور مونتاژ چمن مصنوعی است. به این ترتیب، اگر با چمن مصنوعی یا چمن واقعی روبرو شوید، حتی از طریق لمس نیز قادر نخواهید بود آنها را از یکدیگر تشخیص دهید.

وجود دارد. از سوی دیگر، ما مجموعه هایی برای باغ داریم که برای خانه های خصوصی در انواع زیبا و مختلفی طراحی شده اند.

از طرف دیگر، مراکز و موسسات متنوعی نیز از شمار خریداران بزرگ چمن مصنوعی محسوب می شود: سالن های ورزشی، دانشگاه ها، کالج ها و … . بسته به نوع ورزش انواع مختلفی از چمن مصنوعی فوتبال (گلف یا ورزشهای چندگانه) نیز وجود دارد چرا که هرکدام نیاز به شرایط خاص خود دارد. اگر می خواهید زمین تنیس مختص خود را در خانه بسازید چمن مصنوعی انتخاب کاملاً مناسبی است.

منبع : https://realturfcompany.com

نصب چمن مصنوعی