نصب چمن مصنوعی روی دیوار

نصب-چمن-مصنوعی-روی-دیوار

با نصب چمن مصنوعی روی دیوار زیبایی خاصی به مکان مورد نظر خود خواهید داد، این مکان ممکن است خانه، محل کار و یا هر جایی دیگر باشد.

نحوه نصب چمن مصنوعی روی دیوار – تنها در 7 مرحله!

نصب چمن مصنوعی روی دیوار چگونه است، تنها در 7 مرحله، نوین خانه ارائه دهنده چمن مصنوعی برای دیوار های بزرگ و کوچک با مناسبترین هزینه

آیا تا به حال در لابی شرکتی مدرن دیده اید که چمن مصنوعی روی دیوار نصب شده باشد و به این فکر کرده اید که چگونه می توانید در خانه خود این کار را انجام دهید؟ این دیوارهای تزئینی رنگی شگرف در دفاتر، اتاق های خانوادگی و رستوران ها ایجاد می کند و ترند رو به رشدی دارند و احتمالا این سبک دیوارها را بیشتر در اطراف خود خواهید دید.

نصب چمن مصنوعی روی دیوار یا دیوار چمن مصنوعی؟

نصب چمن مصنوعی روی دیوار این ویژگی را برای شما دارا است که می توانید بر روی دیوار مورد نظر خود این کار را انجام دهید.

اما دیوار چمن مصنوعی، دیوارهایی از پیش ساخته شده است که چمن مصنوعی روی آن قرار گرفته است. از نظر ساخت این نوع از دیوارها کیفیت بیشتری دارا می باشند.

انتخاب این کار به شما بستگی دارد که می توانید بین این دو روش برای مورد مصرف خود انتخاب را انجام دهید، نوین خانه می تواند در این زمینه به شما مشاوره بدهد.

با یک تماس با نوین خانه می توانید مشاوره را در زمینه چمن مصنوعی روی دیوار، نحوه نصب آن و همینطور چه چمنی برای این کار مناسب است، داشته باشید.

نصب چمن مصنوعی روی دیوار

با افزایش علاقه به نصب چمن مصنوعی روی دیوار ، چگونگی و میزان سختی نصب این دیوارها در خانه برای اکثر افراد جای سوال دارد. برای پاسخ به این سوال، نمونه هایی از روش های نصب چمن مصنوعی بروی دیوار را گردآوری کرده و به صورت مرحله به مرحله در اختیار شما قرار داده ایم.

در نظر داشته باشید که از چمن مصنوعی تزئینی برای نصب چمن مصنوعی روی دیوار استفاده می شود.

نصب چمن مصنوعی روی دیوار در خانه یا محل کار، نسبتاً کار ساده ای است که به چند ابزار و یکی از محصولات چمن مصنوعی که مطابق سلیقه شما باشد نیاز دارد. بعد از اینکه چمن مصنوعی را محکم به دیوار نصب کردید، اضافه کردن تزیینات مورد نظرتان با استفاده از منگنه و چسب معمولی به دیوار کار سرگرم کننده و ساده ای خواهد بود.

چگونه نصب چمن مصنوعی روی دیوار را انجام دهید

حال که میخواهید نصب چمن مصنوعی روی دیوار را انجام دهید، این مراحل را پیش بگیرید. البته هر مرحله بسته به اندازه و طرح دیوار شما قابل تغییر است.

نصب چمن مصنوعی روی دیوار

نصب چمن مصنوعی روی دیوار : لوازم مورد نیاز خود را تهیه کنید

اگر می خواهید یک دیوار اصلی ایجاد کنید و فقط بروی آن را چمن مصنوعی بگذارید تا بعدا تزئین شود، به این وسایل اولیه نیاز دارید:

  • متر
  • دستگاه منگنه کوب
  • قیچی
  • گچ
  • عینک ایمنی

نصب چمن مصنوعی روی دیوار : اندازه گیری و برنامه ریزی کنید

قبل از خرید هر چیزی، شما باید بدانید که می خواهید دیوار چمن مصنوعیتان چگونه به نظر برسد. آیا می خواهید چمن مصنوعی ها را بکنید و سپس عناصر تزئینی خود را اضافه کنید یا می خواهید قطعات جداگانه ای را برای ایجاد ظاهری انتزاعی تر برش دهید؟

اگر قصد دارید تمام دیوارها را پوشش دهید، متر خود را بردارید و مساحت کل سطح را با ضرب طول هر دیوار در یکدیگر محاسبه کنید. اشکالی ندارد تا برای مواقعی که در طرح مورد نظر خود تجدید نظر می کنید ، اندازه ها را کمی بلند تر بگیرید.

اگر به طرحی با جزییات بیشتری علاقمند هستید، قلم و کاغذ خود را بردارید و آنچه را که می خواهید برنامه ریزی کنید. وسایل مورد نیاز خود را به صورت آنلاین بخرید یا طرح خود را به یک فروشگاه هنر و صنایع دستی برده و از آنها کمک بخواهید.

برای مشخص کردن مکانهایی که می خواهید چمن مصنوعی را روی دیوار قراردهید، از گچ استفاده کنید. این امر به طور ویژه در مواقعی که می خواهید از قطعات کوچکتر به عنوان بخشی از یک اثر هنری پیچیده استفاده کنید، بسیار مهم است.

نصب چمن مصنوعی روی دیوار : خرید چمن مصنوعی

حالا فقط به چمن مصنوعی احتیاج دارید. گزینه های بسیاری در دسترس است.

اگر به دنبال قطعات کوچکتر برای اتاقی کوچکتر هستید یا می خواهید هرکدام را جداگانه شکل دهید و بعد بروی دیوار نصب کنید، بنابراین به دنبال چمن های مصنوعی تکه ای بروید. این قطعات را می توان در داخل و خارج از منزل استفاده کرد و کار با آنها بسیار آسان است.

نصب چمن مصنوعی روی دیوار

صفحه خرید چمن مصنوعی رامشاهده کنید.

اگر به دنبال استفاده از چمن مصنوعی به عنوان پس زمینه هستید یا می خواهید تمام دیوار خود را پر کنید، به دنبال چمن مصنوعی بزرگتری بروید که بتوانید آن را در صورت لزوم از جایش بکنید، برش داده و طراحی کنید.

برای افزودن ضخامت و ابعاد بیشتر به دیواره چمن خود می توانید چمن در سبک های مختلف مانند گیاه همیشه سبز یا گیاه پرچین پیدا کنید. همچنین محصولاتی به صورت بک گراند و قطعات در هم پیچیده آماده در بازار موجود است.

نصب چمن مصنوعی روی دیوار : برش چمن مصنوعی

هنگامی که چمن  مصنوعی را در تهیه کردید می توانید آن را به دلخواه خود برش دهید. اگر با قطعه بزرگتری کار می کنید، از متر و گچ برای ایجاد خطوط روی چمن استفاده کنید تا بدانید کجا را باید برش دهید.

نصب چمن مصنوعی روی دیوار : چمن را به دیوار وصل کنید

اکنون که قطعات خود را دقیقاً مانند چیزی که میخواهید تنظیم کرده اید، شروع به قرار دادن چمن مصنوعی روی دیوار کنید. در این قسمت ممکن است این روش بر اساس نوع سطحی که چمن را به آن وصل می کنید تغییر کند.

دیوار خشک

اگر چمن مصنوعی را بروی یک دیوار معمولی در داخل خانه نصب می کنید، از دستگاه منگنه کوب استفاده کنید.

با کمک، چمن مصنوعی را در برابر دیوار قرار داده و گوشه هر قطعه را منگنه کنید. منگنه ها را در اطراف لبه ها قرار دهید تا تیغه های چمن را بهم نریزید تا چمن طبیعی به نظر برسد.

سیمان، آجر، پلاستیک و چوب

اگر دیوار چمن مصنوعی خود را روی هر یک از این زمینه های سخت تر میخواهید قرار دهید، ممکن است چسب محکم تری مانند چسب ساختمانی پلی اورتان نیاز شود.

در سطوح چوبی برای نصب چمن مصنوعی بروی دیوارهایی در فضای باز، قبل از قرار دادن چمن، از درزگیر مقاوم در برابر آب استفاده کنید تا دیوار سالم باقی بماند. انجام این کار همچنین از ایجاد قارج و کپک بین دو سطح جلوگیری خواهد کرد.

نصب چمن مصنوعی روی دیوار دیوار : را مطابق سلیقه خود تزیین کنید

 پس از اجرای چمن مصنوعی بر روی دیوار خود، از ایمن بودن آن اطمینان حاصل کرده  و سپس تزئینات خود را وصل کنید. اگر طرحی گلدار می خواهید، چند گیاه یا حشره پلاستیکی به دیوار اضافه کنید. برای طرفداران ورزش، از رنگ سفید برای ایجاد خطوط زمین فوتبال یا از چسب فوتبال و بیس بال روی دیوار اضافه کنید. برای ایجاد طرح های دیگر محدودیتی وجود ندارد، بنابراین خوب فکر کنید و طرح دلخواه خود را روی دیوار پیاده کنید.

نصب چمن مصنوعی روی دیوار

نصب چمن مصنوعی روی دیوار : مراقبت و نگهداری

دقیقاً مانند هر نوع دکوراسیون در داخل خانه یا اطراف آن، ممکن است شرایط نگهداری ساده ای برای زیبا به نظر رسیدن دیوار چمن مصنوعی شما مورد نیاز باشد. چمنها گرد و غبار میگیرند، بنابراین گاهی اوقات با شلنگ تمیزکننده جاروبرقی یا جارو دستی، آن را تمیز کنید.

اگر هر قسمت از لبه های چمن مصنوعی نصب شده بروی دیوار شل شد، کافی است یک یا دو منگنه دیگر به آن زده و دوباره آن را در جای خود محکم کنید. اگر تصمیم گرفتید دیوار چمن را به طور کامل از بین ببرید، از ابزار کندن منگنه استفاده کرده و برای پر کردن هرگونه سوراخ، از چسب درزگیر استفاده کنید.

منبع : https://gardentabs.com/grass-wall/

نصب چمن مصنوعی