نصب چمن مصنوعی بین موزاییک

نصب-چمن-مصنوعی-بین-موزاییک

نصب چمن مصنوعی بین موزاییک کارراحتی نیست و اگر می خواهید نصب چمن مصنوعی بین موزاییک شما درست انجام شود مطالعه کنید و یا به نوین خانه بسپارید.

چمن مصنوعی گنجانیده شده در داخل سطوح سخت ( hardscape ) یا نصب چمن مصنوعی بین موزاییک ها به ترند جدیدی بدل شده است.

چمن مصنوعی بین موزاییک

برای اینکه شما بتوانید درون محوطه خانه خود و لابه لای موزاییک ها و سنگ های حیاط خود از چمن مصنوعی وزیبایی بی نظیر آن بهره ببرید، ابتدا باید چمن مصنوعی مخصوص بین موزاییک را خریداری کنید.

برای خرید چمن مصنوعی بین موزاییک و بین سنگ و داشتن اطلاعات کافی در مورد اینکه چمن مصنوعی مناسب برای این کار چه چمنی است و نحوه دقیق نصب آن به چه صورت است.

می توانید با نوین خانه فقط یک تماس داشته باشید، ما علاوه بر اینکه به شما مشاوره رایگان در این زمینه می دهیم تصاویر و قیمت و به طور کلی لیست چمن های مصنوعی مناسب برای بین موزاییک را برای شما ارسال می کنیم.

تا حتی اگر از نوین خانه نمی خواهید خرید انجام دهید با دیدی باز به سوی این هدف حرکت کنید و با جزئیات این نوع از چمن ها را بشناسید و خرید کنید.

نصب چمن مصنوعی بین موزاییک

نصب نوارهای چمن مصنوعی بین موزاییک

قرار دادن چمن مصنوعی بین بین موزاییک، تراورتن یا سنگ فرش می تواند زیبایی طراحی پروژه را بیشتر کند. قرار دادن نوارهای چمن مصنوعی در بین این زمینهای سخت می تواند کاری چالش برانگیز باشد که اگر قبل از نصب برنامه ریزی نشده باشد، نتیجه نهایی وحشتناکی خواهد داشت.

ما به بسیاری از شرکتها برای نصب “نوارهای چمن مصنوعی بین موزاییک” آموزش داده ایم اما همچنین دیده ایم که پیمانکاران به دلیل ندانستن روش صحیح  نصب نوارهای چمن مصنوعی، مجبور به کندن کل پروژه شده اند. قبل از شروع چنین پروژه ای باید روند کار را به درستی فرابگیرید. ممکن است اگر این روند برنامه ریزی و تخمین زده نشود، پول زیادی از دست بدهید.

 روش صحیح نصب چمن مصنوعی بین موزاییک

نصب چمن مصنوعی بین موزاییک

 برنامه ریزی قبل از شروع نصب چمن مصنوعی بین موزاییک

در اولین مرحله برای پیشنهاد یک پروژه ترکیب نوارهای چمن مصنوعی در میان زمینهای سخت یا بین موزاییک، باید مشتری را از نحوه درست نصب چمن مصنوعی آگاه کنید. برای نصب صحیح نواراهای چمن مصنوعی، مشتری باید از میزان دورریز ها و هزینه های لازم برای پروژه اش مطلع شود.

مطمئن باشید که مشتری از سایر شرکتهای چمن مصنوعی هزینه های تخمینی متفاوتی دریافت می کند، بنابراین توصیه می شود توضیح دهید که چرا برای داشتن نصبی موفقیت آمیز دورریز وجود خواهد داشت. در دراز مدت با صرفه جویی در کار و صرفه جویی در تعمیرات آتی با استفاده از بخش های بزرگ چمن و برش درقسمتهایی که سطح سخت وجود دارد به جای استفاده از تکه ها و نوارها، صرفه جویی خواهید کرد.

چسباندن تکه های چمن مصنوعی بین موزاییک

هنگام ترکیب نوارهای چمن مصنوعی، کار با پیمانکار سطوح سخت یا بین موزاییک شروع می شود. پیمانکارانی که بتون، تراورتن، سنگ مرمر یا سنگ فرش را می سازند، سطح سخت را روی سطحی بتونی یا بیرونی که در لبه بتونی ریخته شده قرار می دهند تا از لحاظ ساختاری سطح سخت را در جای خود نگه دارند.

این لبه بتونی بیرونی باعث ایجاد مشکل در قرار دادن مقدار درست مواد زیرسطحی وارداتی فشرده شده برای نصب چمن مصنوعی خواهد شد. این لبه بتونی بیرونی همچنین در ایجاد نوارهای چمن مشکل ایجاد خواهد کرد. بهتر است با ارتباط با پیمانکار قبل از نصب اطمینان حاصل کنید که لبه سطح سخت از خط لبه میخ کاری شما عبور نخواهد کرد. اگر این اتفاق بیفتد، نیاز به برش با اره یا بریدن قسمتهای اضافی بتون یا استفاده از مته و متراکم کردن (مته و لنگر) نوارهای چمنی با اتصال دهنده های بتونی دارید.

نصب چمن مصنوعی بین موزاییک
نصب چمن مصنوعی بین موزاییک
نصب چمن مصنوعی بین موزاییک
نصب چمن مصنوعی بین موزاییک
نصب چمن مصنوعی بین موزاییک

درجه بندی خاکهای زهکشی فشرده وارداتی برای نصب چمن مصنوعی

هنگام نصب  نوارهای چمن مصنوعی اطمینان حاصل کنید که زهکشی مناسب وجود داشته باشد. نصب نوارهای چمن مصنوعی در روی سطوح صاف و مسطح که دارای حداقل یا نبود زهکشی هستند می تواند منجر به جاری شدن سیل و مشتری ناراضی شود. هنگام قرار دادن پر کننده زهکشی وارداتی، اطمینان حاصل کنید که از کیفیت مطلوبی برخوردار است و باعث نفوذ آب می شود.

ارتفاع پرکننده زهکشی نباید بیش از ۱.۲ اینچ از زیر سطح  پس از تراکم باشد. این امر از بروز خطرات احتمالی برای افرادی که از روی آن رد می شوند پس از سالها استفاده جلوگیری می کند.

هنگام جمع کردن پر کننده زهکشی وارداتی، توصیه می شود از یک ابزار کوبنده دستی به منظور فشرده سازی مناسب استفاده کنید. اگر حداقل 80٪ پرکننده زهکشی فشرده نشود، نوارهای چمن مصنوعی به مرور زمان نشست می کنند و مجبور به کندن و تعویض آنها خواهید شد، و باید همه چیز را دوباره از نو شروع کنید. در هنگام فشردن با ابزار دست مراقب باشید تا سطح را خراب نکنید و به آن آسیب نرسانید. هنگامی که تراکم کامل شد، اطمینان حاصل کنید که پرکننده زهکشی وارداتی خشک و محکم است. این کار باعث می شود که نوارهای چمن مصنوعی محکم شود.

هنگام نصب چمن مصنوعی توصیه می کنم به جای نوارها از بخش های بزرگی از چمن استفاده کنید. بسته به اندازه پروژه می توانید با استفاده از بخش های بزرگ به جای نوار درز و چسب بخش ها و قطعات در کنار هم، در مدت زمان کار و مواد صرفه جویی کنید.

نصب چمن مصنوعی بین موزاییک
نصب چمن مصنوعی بین موزاییک
نصب چمن مصنوعی بین موزاییک

چیدمان چمن مصنوعی بین موزاییک

اگر در کنار پیمانکار مشغول به کارید، می توانید تیم فروش وی را در مورد چیدمان نوارهای طراحی شده در 15 فوت مطلع کنید. این امر به شما اجازه می دهد تا با برش در بخش های کوچک از دورریز های غیر ضروری جلوگیری شود.

توصیه می شود قسمتهای چمن مصنوعی را که الیاف به سمت کانون قرار دارند، استفاده کنید. اگر این مورد جزو گزینه ها نباشد، هنگام قرار دادن پشته ها باید الیاف بصورت عمودی فیبریله شوند تا براقیت یا درخششی وجود نداشته باشد.

وقتی قسمت ها قرار گرفتند، اطمینان حاصل کنید که هر بخش اندازه گیری شود تا تفاوتی در تراز بودن وجود نداشته باشد.

بخش ها را روی قسمت اصلی قرار دهید و تراز کنید و اجازه دهید حداقل یک ساعت بماند. این کار باعث می شود که چمن مصنوعی با فضای نوار مطابقت داشته باشد. برای تسریع این پروسه می توانید به آرامی روی چمن قدم بزنید.

نصب چمن مصنوعی بین موزاییک

محکم کردن نوارهای چمن مصنوعی بین موزاییک

سنبله / میخ را در وسط هر نوار تقریباً به فاصله 1 اینچ قرار دهید. با این کار از حرکت بخش های چمن مصنوعی در هنگام برش جلوگیری می شود.

برش نوار های چمن مصنوعی بین موزاییک

بعد از اینکه همه قسمتهای چمن مصنوعی محکم شد، با استفاده از یک چاقوی تیز دهانه کوچکی در قسمت بالای چمن در لبه سطح سخت برش دهید. لبه سطح سخت را در امتداد لبه دنبال کنید تا زمانی که به نقطه شروع برش برسید. بخش میانی را برداشته و سراغ قسمت بعدی بروید تا بریده شود. پس از برش و برداشته شدن تمامی بخش ها، زمان محکم کردن کار است.

  1. لبه های چمن مصنوعی را با استفاده از میخ های 5 اینچی (40d) هر 16 اینچ در تمام لبه ها و میخ های 5 اینچی (40d) هر 12 اینچ پایین مرکز نوار محکم کنید.
  2. میخ های 3 اینچی (16d میخ های فریم مشترک) که در هر 4 اینچ در وسط قرار می گیرند بین 5 اینچ (40d) میخ قرار داده شده در لبه سطح سخت بکوبید.

هنگام نصب چمن مصنوعی بین موزاییک، به میخ های زیادی نیاز دارید تا لبه آن را کاملا محکم کنند. دستکاری کمتر و استفاده از میخهای سر کوچکتر باعث مشخص نبودن رد میخ می شود. میخ های سر کوچک 16d بسیار کوچکتر از میخ های 5 اینچی هستند و الیاف را خراب نمی کنند. هنگامی که خاک با اکسیداسیون میخ ترکیب شود، لبه چمن مصنوعی بین موزاییک را محکم و ایمن می کند.

نصب چمن مصنوعی بین موزاییک

نوار درز و چسب چمن مصنوعی

هنگامی که تمام بخش ها بریده شد، توصیه می شود از نوار درز SGW و چسب Superseam Pro  برای چسباندن بخش ها به یکدیگر استفاده کنید. هنگامی که تمام نوارهای چمن مصنوعی بریده و محکم شوند، پروژه نصب شما به پایان رسیده است.

منبع : https://syntheticgrasswarehouse.com

نصب چمن مصنوعی

اگر پاسخگو نبودیم در واتساپ پیام دهید.(9 صبح تا 8 شب)

09124991706